Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adka12
autor
27. máj 2010

cafte baby, prišla som sa poradiť... Saška je choručká, boli sme v utorok pri doktorke a povedala, že má veľa hlienov, tak nám dala dva sipupy. No ale včera už saška tak kašlaľa, že sa až pozvracala, dnes to isté. už má taký kašel, že jej to asi prešlo aj na priedušky, pridružili sa sople, takže odsávame.
Čo by nám mohlo pomôcť? Nejaký mastný obklad alebo čo?

ani3012
27. máj 2010

to že vyvracala,tak to nevadí,to tie hlieny.Určite sa jej potom uľavilo,že?
A aké sirupy berie?

ani3012
27. máj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=ZasfdsmlZWo

aká svokruša? 😀 😀 😀

adka12
autor
27. máj 2010

no ona sa zobudila na kašel a potom rovno zvracala, takže ostala taká vyľaknutá. Doktorka nám predpísala na večer AERIUS a ráno a na obed máme SOLMUCOL. Kúpila som jej čaj proti kašlu. Ale od utorka sa jej to zhoršilo ☹

ani3012
27. máj 2010

tak pokiaľ sa to zhoršilo,tak by som k lekárke išla,možno nemá dobré lieky

traktor
27. máj 2010

marnost nyky...vsak to je krasne byvanie 😵 😵 😵 😵 ...ani stretku bude u nyky ci ako? 😀 😀 😀 😀

ani3012
27. máj 2010

pozerám správy na JOJke až ma zima prechádza za tú vodu,čo všetko porobí,akú skazu 😝

traktor
27. máj 2010

aj ja pozeram....strasnee

ani3012
27. máj 2010

no také šťastie ako ma moja maminka ja nikdy mať nebudem.
Je na dovolenke v Turecko.Odlet mali ráno o pol piatej a priletieť mali zajtra o 11,15 hod. A posunuli im let na 17,15.
to iba nám dávajú lety že: 23,55 sme išli zo Slovenska a odlety odtiaľ sme mali o 3,00 😠

nykyta
27. máj 2010

dobry vecer babulky 🙂 macik uz spinka -raz bol hore tak dufam,ze bude mat pokojnu noc 😔 😔 dufam,ze maminu necha troska pokonikovat 😀 😀 no to by ste si dali s tym stretkom u nas 😀 😀 sak by sa vam tu detuchi poprizabijali 😀 😀 na buduci rok moze byt,ale teraz to nedoporucujem 😀 😀 😀

traktor
27. máj 2010

co myslis, do kolko pojde ta trojkolka...zahram sa na vesticu? 😀 ...28..najviac 32 eur

traktor
27. máj 2010

nyky aj tak to mate krasne, ako v reklame aaaaach... 😉 ...ale nezavidim, prajem 🙂

nykyta
27. máj 2010

@ani3012 tak dobre videjko 😀 to teda je svokrusa 😀 😀

ani3012
27. máj 2010

@traktor tak to by som bola rada 😵 zatiaľ je kĺud -pred búrkou 😀

ani3012
27. máj 2010

@nykyta ja som najskôr nepochopila,že čo mu ukazuje a až potom 😀

nykyta
27. máj 2010

@traktor dakujem 🙂 este to neni dokoncene,ale stoji to za to uz aj teraz 😉

nykyta
27. máj 2010

@ani3012 😀 😀 😀

ani3012
27. máj 2010

traky,nechcem zbytočne klikať,stačí poslednú minútu a uvidí sa.aby som tu nebola celú noc 😀

traktor
27. máj 2010

ano treba az tesne pred..a mozno kazdy bude mat vtedy daco ine na praci a este budeme prekvapene a skoncis pod 20 🙂

nykyta
27. máj 2010

babule aj vy mate taky suboj pri prebalovany 🙄 🙄 ja uz normalne musim davat plienku na stojaka bo nechce lezat ato nehovorim ked je pokakany tak to uz nanho musim zdvihnut hlas 🙄 sak to je ako spidi gonzales 😕 😕 no normalne chytim nerv 🙄

nykyta
27. máj 2010

@ani3012 a co kupujes trojkolku? 😎

ani3012
27. máj 2010

@traktor presne tak ! Nech idú pozerať panelák alebo ordináciu! To by bolo žúžo 😵

no kupujem-na aukcii.Traky tu minule hodila link,tak som sa dala na to.

zmurkaz
27. máj 2010

ahojky 😉
@ani3012 -držím palec 😵 ...je krááásna 😉

nykyta
27. máj 2010

trakus a este k tym buchtam 😀 si predstav,ze som potom robila z toho cesta aj zavin a mm povedal,ze lepsie nerobi ani mama 😝 😝 tak som tromfla svokrusu 😀 😀 😀 nebyt teba tak taku pochvalu by som nedostala 😎 😎

nykyta
27. máj 2010

@zmurkaz ajoj 😉

nykyta
27. máj 2010

a ako pc uz zacal posluchat? 😕 🙄

traktor
27. máj 2010

nyky 😀 😀 😀 ...z toho cesta sa da vsetko buchty na pare, knedlik, dukatove buchticky, kolace..vsetko..len bud uberas alebo pridavas sol, cukor, tuk...inak aj pizzu robim..a je skvela ale na velky plech treba menej cesta ako pol kg aby nebola prilis vysoka...vyskusaj.. 😉 ...plienky nebojujeme, staci dat nieco do ruky a je to ok...cez mobil, jablcko, kvapky.....ani...zacnem hypnotizovat...aaaaaa..trojkolka je tvoja..normalne to vidim,,, 😀 😉

traktor
27. máj 2010

ahoj zmurka 😉

lucim
27. máj 2010

ahojteeeeeeeeee 🙂

nykyta
27. máj 2010

no zas som bola uspavat macka 😕 tie nestastne zuby 🙄 🙄 dala som panadol a uvidim 😕 mozno este bude chciet vodu 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre