Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
31. aug 2009

ludia...kto trhne náš rekord 😀 😀 3x kakanie za 2 hodiny, a okakané sme mali 1 body, 1 dupačky, 1 overal a 6 plienok(tak riadne na fest, už sa to močí v kýbli), po prvej nádielke bola sprcha, bo to bolo až na krku 😝 druhá bola bez nehody, len v plienke a tretia nádielka skončila len na krížoch a pupku 😀 😀

podotýkam, boli sme na návšteve 😀 😀

lucim
31. aug 2009

alex mala ai zalahnut s nami a mala by si hodinku predspatu 😝

ani provokaterka 😀

ani3012
31. aug 2009

INN sa chváliš alebo sťažuješ?
My máme stále problémy s kakaním.Teraz večer mala riedku zelenú stolicu.

zaba2707
31. aug 2009

ahojte bambule ... nestiham docitavat ... dnes sme mali ulietany den ale seeeecko sme zvladli 🙂 boli sme u nasej dokiny odniest prepustaciu spravu a ukazat sa so zapalenymi ockami ... ta nas hned poslala ocnej tam sme vyfasli atb - kvapky aj masticku a ze ak sa to nebude vobec zlepsovat mame dojst uvidi sa co dalej tak dufam ze sa to drobcovi upravi, potom sme dnes konecne kupili mamabag na kocik ... ten jediny nam chybal a nie je presne vo farbe kocika ale uz na ten mamabag bol vypredaj tak sme ho namiesto 55€ kupili za 39 😀 potom sme drobcovi vybrali takeho plysacika co sa da natiahnut aby hral a aj svieti 🙂 kupili sme dvojo dupiek, dvojo pancusiek boli na nakup a konecne je zasa doma co jest 😀 v kaufiku sme kupili vlhcene obrusky johnson baby 4or pack iba za 6€ 🙂 a este sme stihli aj kavu s babinou ... tak sa teskam

alexarisko
31. aug 2009

Inn hehehehe, pekne tak to netrhneme, ja vacsinou pri jednom prebalovani ked kakame miniem aj 3 az 4 plienky, si zo mna robi prdel to moje dieta, cakam cakam a nic, po desiatich minutach na evu dam cistu plienku a hned jedosrata a zase odbalim cakam cakam a nic hehe

babyzuzana
31. aug 2009

no to nie luci, ja som potom este vesala pradlo, bola sa umyt a boli 2 hodiny! aj to sa pocita za nadcas nie?

ani3012
31. aug 2009

a zabudla som dopísať,že som jej musela pomáhať.

alexarisko
31. aug 2009

Zuzik neska ma tak napadlo, to ty si mi hovorila ze si ma videla na 3 decku?

inneska
31. aug 2009

alex...tuším sme mali nápodobný problém pri našich prckoch 😀 😀

lu...som rada, že som zliala tie moje a obrala suché kvety...ešte ich treba popresádzať, ale akosi si netrúfam, bo to na dlho...ale asi budem musieť 😝

ani...a čo mm stváral?? a čo vlastne robí?? zrejme som zabudla 😕

ani3012
31. aug 2009

čo je to mamabag 😕

lucim
31. aug 2009

haaaa ja mam zasah do srdca - prazenickou vyprdenou - a to skoro doslova, mala som na sebe batikovane triko co ma na hrudi nieco ako terc. 😀
inn sa chvali 😀

zaba2707
31. aug 2009

mamabag je taska na kocik ... kde nosis vsetky potrebne veci ako plienky flase cumle a seeecko co potrebujes ked ides napr. von anik 🙂

ani3012
31. aug 2009

inn je hasič. Ešte som bola na has.stanici,keď išli k nejakému požiaru a o pol hodinky mi už volal,že ho ošetrujú v sanitke a berú ho do nemocky.Ale asi nič vážnejšie,lebo domov nepríde.

ani3012
31. aug 2009

zaba
ahá! Ja som ju kúpila v Auparku za 750 sk.Veľmi veľká,čierna. Tiež som ku kočíku nemala.To som nevedela,že sa to takto volá

inneska
31. aug 2009

ani...ja som rada, že kakáme, ale nemusí to erik zase takto preháňať 😀 😀 ja som včera zjedla 2 nektarinky, že by to bolo z toho to kakanie?? 😕

žabka...tak to ste šikulkovia, čo ste postíhali..a filipko poslúchal?? 🙂

zaba2707
31. aug 2009

len my sme steli tak ze kocik mame concord a steli sme aj tasku concord

ani3012
31. aug 2009

Keď som kojila Patrika,tak vraveli,že su dobré kompóty Tak aj môže byť

inneska
31. aug 2009

aj ja som kupovala novú tašku na kočík, origo bola také malé prdítko 🙂

ani...tak ešte že len takto dopadol 🙂

inneska
31. aug 2009

lu..ty ma vždy odhalíš 😀 😀

babyzuzana
31. aug 2009

alex ano, ja som bola na 4dcku hned po tebe

zaba2707
31. aug 2009

innka - filipko bol ako pokladik ... raz sme sa kojili v aute na parkovisku a strasne sa zabavam lebo moja polovicka ma z toho vacsi stres ako ja 😀

zaba2707
31. aug 2009

prvy krat ked dnes bolo treba kojit tak nas ochotne viezol domov ale ten druhy krat ... som povedala ze nenecham maleho revat len kvoli tomu ze sa mame teraz tralalakat az domov 🙂

ani3012
31. aug 2009

dobrú noc prajem a pospíte si ak môžte 😉

zaba2707
31. aug 2009

a teraz drobec buva a buva ... cakam kedy sa zobudi aby sme sa okupkali a prichystali na noc a on si buvinka 🙂

zaba2707
31. aug 2009

ani dobru nocku a aj ty sa riadne vyhajaj

ja asi idem hodit sprch zakial buva

majkas
31. aug 2009

i am back dressed in pyjamas a ready to go to bed

inn to co za sialenstvo ze 6.53 pred lidlom? 😀 som statsna ked mala este o takom case chrni aja mozem tiez
a k tomu kakaniu, hned jak som sadla k notebooku som citaila ze nieco tu smrdi, zeby samochvala? 😀

ahoj ani, zaba

zaba2707
31. aug 2009

ajoj majkas 🙂

alexarisko
31. aug 2009

zuzik, tak som si dobre pamatala, nevim preco som si na to spomenula,ocuj, neskocime zajtra trosku vonka?

lucim
31. aug 2009

zabi vitaj v sutazi o netradicne miesta na kojenie 🙂

ani bruuuuuuu

alexarisko
31. aug 2009

Lulu, stavime sa ze ja budem musiet kojit na nasom stretku v auparku a vyhram to 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre