• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
tu som tiez obdivovala..ale tiez ta cena...uz leonardo bolo nad moj limit...tie trojkolky su fakt dost drahe.... :unamused:
27. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tá prvá sa mi zdá ešte znesiteľná ... ale tie dve ...no...ja neviem ...ale krááásne :slight_smile:
27. máj 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka tu som myslela pre ani...ze neskoro sme kukli...aj ine su..tiez krasne ale uz aj zo zaujemcami....nyky co pn, ..v banke? :confused:
no take podobne mame aj my len bez toho drziaku na pitie,batozku a mobilu :grinning: :grinning: :grinning:
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: ....Piešťany - dedinka Banka pri Piešťanoch
27. máj 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus pn-piestany a banka to sa tak vola oblast pri piestanoch :grinning: lesy,polia a hory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kusok je aj voda-vah :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: nyky na mna musis presne, s popisom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dedinka v udoli,srdce ma zaboli ked na teba spominam....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si cislo
27. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus sak to bol aj popis :grinning: :wink: :wink:
@nykyta ...sme tu sebranka - ani ja a ani trakuš voláko nám nezapaľuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (sorry traky ) :sweat_smile:
no ze si mi to pripomenula :confused: :confused: musim namontovat na mur cislo :grinning: :grinning: aj schranku :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam startovacie kable v aute :grinning: :grinning: chcete ja uz som sa nastartovala :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zmurka ja viem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nyky ..neviem ci by mne to pomohlo.. :grinning: :grinning:
27. máj 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus neboj -mne to pomohlo :grinning: ale ako sa vravi dost bolo rozkose a nasadit sedanky :grinning: :grinning: :grinning: baby akurat pozeram discovery a je mi strasne zle :rolling_eyes: jedna sestricka tam zabija male deticky v nemocnici :angry: :angry: take krasne deticky a kvoli nej zomreli :angry: :angry: picha im inzulin do krku :angry: :angry:
27. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ...hneď to prepni!!!!!! Počuješ???!?!?!?! Prepínaj - bo prídem a prepnem ja! :fearful: :fearful: :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
27. máj 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj normalne placem :cry: :cry: nemozem to pozerat :cry: :cry: este aj rebra im lamala :angry: normalne ze 13 deticiek tak zabila :angry: :angry: uz aj prepinam :confused: :confused:
27. máj 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz uz som to prepla lebo by som rozbila tv :angry: :angry: :angry:
27. máj 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. máj 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta -také nemôžeš pozerávať!!!! Ja také hneď musím prepnúť - bo sa mi snívajú bludy! :frowning2:
27. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakuš - som na ňu pozerala .... :dizzy_face: ...ale má na tej plachtičke autíčka ... a my sme dievčatko ... ale pre Juráša by som ju brala :wink:
nykyyyyyy to co kukas...telku vypni a okamzite len na pc mozes byt...ja take hned prepinam :cry:
babulky ficim macko sa budi :frowning2: :frowning2: dobru nocku :pensive: :pensive:
nyky si masochistka? mas ovladac, a zakazujem ti vobec take kukat ... fuj fuj fuj, zla nyky, prepni si na bebe tv alebo cartoon. :wink:
@lucim moja reč :slight_smile:
27. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ma aj maslicky zmurka vies?.to ze teraz byciklik a neskor auticko jej mas zabalit :grinning:
27. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta pááá :pensive:
a idem aj ja ... nič nepripravené .. zajtra k dokine - budom alebo peši .... :rolling_eyes: na druhý koniec mesta
27. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok