Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
27. máj 2010
tu som tiez obdivovala..ale tiez ta cena...uz leonardo bolo nad moj limit...tie trojkolky su fakt dost drahe.... :-|
zmurkaz
27. máj 2010
@traktor tá prvá sa mi zdá ešte znesiteľná ... ale tie dve ...no...ja neviem ...ale krááásne 🙂
traktor
27. máj 2010
zmurka tu som myslela pre ani...ze neskoro sme kukli...aj ine su..tiez krasne ale uz aj zo zaujemcami....nyky co pn, ..v banke? =-)
nykyta
27. máj 2010
no take podobne mame aj my len bez toho drziaku na pitie,batozku a mobilu 😃 😃 😃
zmurkaz
27. máj 2010
@traktor 😃 😃 😃 ....Piešťany - dedinka Banka pri Piešťanoch
nykyta
27. máj 2010
trakus pn-piestany a banka to sa tak vola oblast pri piestanoch 😃 lesy,polia a hory 😃 😃 😃 😃 a kusok je aj voda-vah 😃 😃
traktor
27. máj 2010
😃 😃 nyky na mna musis presne, s popisom 😃 :-p
nykyta
27. máj 2010
dedinka v udoli,srdce ma zaboli ked na teba spominam....... 😃 😃 😃 😃
traktor
27. máj 2010
😃 😃 😃 😃 😃 ty si cislo
nykyta
27. máj 2010
trakus sak to bol aj popis 😃 😉 😉
zmurkaz
27. máj 2010
@nykyta ...sme tu sebranka - ani ja a ani trakuš voláko nám nezapaľuje 😃 😃 😃 😃 😃 😃 (sorry traky ) :-N
nykyta
27. máj 2010
no ze si mi to pripomenula =-) =-) musim namontovat na mur cislo 😃 😃 aj schranku 😃 😃 😃
nykyta
27. máj 2010
mam startovacie kable v aute 😃 😃 chcete ja uz som sa nastartovala 😃 😃
traktor
27. máj 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 zmurka ja viem 😃 😃 😃 😃 😃 nyky ..neviem ci by mne to pomohlo.. 😃 😃
zmurkaz
27. máj 2010
@nykyta 😃 😃 😃 😃 😃
nykyta
27. máj 2010
trakus neboj -mne to pomohlo 😃 ale ako sa vravi dost bolo rozkose a nasadit sedanky 😃 😃 😃 baby akurat pozeram discovery a je mi strasne zle 8-( jedna sestricka tam zabija male deticky v nemocnici ]-( ]-( take krasne deticky a kvoli nej zomreli ]-( ]-( picha im inzulin do krku ]-( ]-(
zmurkaz
27. máj 2010
@nykyta ...hneď to prepni!!!!!! Počuješ???!?!?!?! Prepínaj - bo prídem a prepnem ja! 😕 😕 😕 =-) =-) =-) =-) ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
nykyta
27. máj 2010
jaj normalne placem 😢 😢 nemozem to pozerat 😢 😢 este aj rebra im lamala ]-( normalne ze 13 deticiek tak zabila ]-( ]-( uz aj prepinam =-) =-)
nykyta
27. máj 2010
@zmurkaz uz som to prepla lebo by som rozbila tv ]-( ]-( ]-(
zmurkaz
27. máj 2010
@nykyta -také nemôžeš pozerávať!!!! Ja také hneď musím prepnúť - bo sa mi snívajú bludy! 😞
zmurkaz
27. máj 2010
trakuš - som na ňu pozerala .... x-) ...ale má na tej plachtičke autíčka ... a my sme dievčatko ... ale pre Juráša by som ju brala 😉
traktor
27. máj 2010
nykyyyyyy to co kukas...telku vypni a okamzite len na pc mozes byt...ja take hned prepinam 😢
nykyta
27. máj 2010
babulky ficim macko sa budi 😞 😞 dobru nocku |-| |-|
lucim
27. máj 2010
nyky si masochistka? mas ovladac, a zakazujem ti vobec take kukat ... fuj fuj fuj, zla nyky, prepni si na bebe tv alebo cartoon. 😉
zmurkaz
27. máj 2010
@lucim moja reč 🙂
traktor
27. máj 2010
ale ma aj maslicky zmurka vies?.to ze teraz byciklik a neskor auticko jej mas zabalit 😃
zmurkaz
27. máj 2010
@nykyta pááá |-|
a idem aj ja ... nič nepripravené .. zajtra k dokine - budom alebo peši .... 8-( na druhý koniec mesta