Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
27. máj 2010

nyky zmur, sladke snicky, 😵 😵

lucim
27. máj 2010

traky este si tu? ja sa este hrabem v tych satickach pre mna ... ci sa aj na mna nieco pekne nahodou nesije ... 😉

ani3012
27. máj 2010

luci ja som tu 🙂 som sa vybrala jesť,kvôli tej aukcii som sa zabudla navečerať a Evička sa hraje s autíčkom.Zase podvečer zaspala,síce len na pol hodinky,ale asi ju to dobilo

lucim
27. máj 2010

jaaaj ani, to evicka teraz robi len posledne 2 dni, ci stale? 😕 evinka zlatinko, hajat.
matko dnes dal len 1 spanok, takze po 8 isiel celkom v klude spat. ... mam pocit, ze sa presuvame k tomu jednemu spanku ...
bolo tak aj predvcerom.
a dnes papal o stipocku viac ako vcera . kuratko s ryzou som hlasila, popom ocucal jablcko, odhryzol s keksika a (boli sme u susedov, kedze je den susedov) , tam sme mu len tak zo srandy skusobne dali z kyslej kapusty, neverili by ste, sam si bral z taniera, papal po jednotlivych kuskoch, dost si dal, a zajedol to nesolenou tycinkou.
ooo ten je moj, uz vyjeda dalsie jedlo, na ktorom som frcala ako tehu. sme sa zamysleli, v poslednej faze boli tony zmrzky, ale to mu teda uz namiesto normalneho jedla nedoprajem. 😝

traktor
27. máj 2010

aj ja som tu..len mi to tu mrzne 😠 ...ani mate den?evicka sa uz nevie asi dockat zajtrajska 😉 😵 😵

traktor
27. máj 2010

my sme dnes mali rizoto kuracie..a chutilo...a zajtra neviem co vymyslim...hmm

ani3012
27. máj 2010

aj mne akurát zamrzol hajzel ! Ani odpísať nemôžem.Teraz som na IE a tak teda bez smajlékov.
Evička chodí pekne spinkať okolo ôsmej,ale napr.včera mi spala ráno až do štvrť na jedenásť,ale do večrea nevydržala,tak zaspala navešer a dnes to bolo podobné. Pila čajík a zaspala pri ňom a budiť som ju nechcela,lebo to nieje dobré.Teda aspoň pri Patrikovi to bolo tak,že keď sme ho zobudili tak potom aj tak nezaspal a bol otrasný

ani3012
27. máj 2010

a som čítala cez deň,ako mu chutilo papať. a sa divíš,že ľúbi kyslú kapustu? Veď jemu nerobí problém ani kyslá uhorka a a ni citrón

ani3012
27. máj 2010

tak som sa navečerala a môžem ísť spať.Aspoň že osprchovaná som.

ani3012
27. máj 2010

@traktor
@lucim

dobrú noc babuľky

traktor
27. máj 2010

idem aj ja uz ma nebavi vecne zapinat vypinat...tak dobru nocku vsetkym paa 😵

lucim
27. máj 2010

ani, som ho do bruska zasobovala hruskami uhorkami a kapustou hodne, tak sa nedivim ... a na obed zjedol malilinko, ale aspon zjedol, aj to je u nas na oslavu 😀
a sladke snicky aj tebe.
traky ja matkovi skusim zase polievku... po par dnoch by mohol chciet. a pre nas - neviem - mame plllnu chladnicku, nieco sa najde.

lucim
27. máj 2010

dobruuuuuuuuuuuuuu trakulinka ivinka moja. paaa 😵

alexarisko
27. máj 2010

No haloo

ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brusinka.pusinka
28. máj 2010

ahojky Ani
Milá naše Evičko ty jsi naše sluníčko, přejeme ti zdraví , štěstí a rodiče s velkou Láskou , ať ti splní každé přání 😵 😵 😵 😵 a my můžem jen ti přát a pusinky posílat cmuk cmuk cmuk cmuk 😵 😵 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
28. máj 2010

Pro naši Evičku 😵 😵 😵 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=gCxiU68SkqU
ani3012
28. máj 2010

Dnes máme 1.rôčik:

jaja27.................09.7.........................28.5.............2700g..........46 cm...........Romanka aktuálne info nemám ale aj tak prajeme Romanke a jej maminke všetko najlepšie k prvým narodeninkám! 😵 😵 😵 😵

ani3012..............25.7.........................28.5 o 11.35.............1700g..........43 cm............Evička sa narodila 31.týždni ,ale cez to všetko pekne doháňa svojich rovesníkov. Aktuálna váha je :7840 gramov a 70 cm. Vie urobiť no no no, ťap-ťap napodobňuje vrzganie hojdačky,troška tancuje,troška spieva a niekedy troška aj hrá (na nervy ) 😀

ani3012
28. máj 2010

Dnes máme 11 mesiačikov 😵 😵
majkas.........................28.6....................Tamarka
mononoke....................28.6........................Filip

a my máme dnes 10 mesiačikov 😵 😵 😵
anavi...........................28.7.......................Adrián
perla200......................28.7......................Simonka
Cathuska......................28.7........................Nela

Meniny oslavuje: Viliam, Vilhelm, Elektra, Elma, Vilhelmína
Meniny oslavuje v ČR: Vilém, Klaudie, Vilibald, Vilmar

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň akcií pre zdravie žien (od 1988)
♦ Deň Amnesty International (táto medzinárodná organizácia, ktorá sa venuje ochrane a presadzovaniu ľudských práv vznikla v 1961, v ten deň 1961 britský novinár Peter Benenson uverejnil v novinách The Observer článok Zabudnutí väzni, v ktorom vyzval čitateľov, aby sa pokojným spôsobom zasadzovali za prepustenie tisícov ľudí väznených po celom svete za politické alebo náboženské presvedčenie, preklad článku vyšiel na druhý deň v známych novinách mnohých európskych krajín a stovky ľudí naň reagovali svojimi listami, týmto aktom sa začalo celosvetové hnutie na ochranu ľudských práv)

ani3012
28. máj 2010

@brusinka.pusinka nááádhrená pesnička ! Už sme si aj zatancovali,Evičke sa to veľmi páčilo! ďakujeme !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nina41
28. máj 2010

Dobre ranko 😵
@ani Evičke prajeme všetko najlepšie a posielame vela pusiniek 😵 😵 😵
Baby mne maly poolizoval atramentove pero,môže mu byť niečo?

lucia32
28. máj 2010

Sedia na streche dve dievčatká. Jedno dobré a druhé zlé. Pľujú na okoloidúcich. Zlé dievčatko trafilo dva razy a dobré dievčatko štyri razy. A tak zase raz dobro zvíťazilo nad zlom!
😀

lucia32
28. máj 2010

Pre Evičku k 1. rôčku 🙂
Pošepkal mi malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrý tebe len. Prajem ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Romanke blahoželám samozrejme tiež.

lucia32
28. máj 2010

Tamarke, Filipkovi, Adkovi, Simonke a Nelke gratulka k výmesačninám 🙂

ani3012
28. máj 2010

@lucia32 ďakujeme 😵

inak dobrý vtip -hlod 😀 sestra sa tu smiala jak utrhnutá 😀

sevzuz
28. máj 2010

dobre ranko,
@ani3012 vsetko najlepsie evicke zelame a lukasko pusinku posiela, ak moze 😵 😀 😀 😀
a samppzrejem aj ostatnym oslavencom vsetko dobre 🙂

vendulacky
28. máj 2010

Čágo belo 😎

Přeju našim dětičkám vše nejlepší, hlavně naší malé šikovné Evičce k 1. ročku. Jak už jsem psala na FB, přeju hlavně zdravíčko a radosti!!
A tady něco pro Evulku...

https://www.youtube.com/watch?v=bBdVR6RFS6I
nykyta
28. máj 2010

pre evicku zo srdiecka zelame s macikom 😉

nykyta
28. máj 2010

a aj ostatnym oslavencom vsetko najlepsie 🙂 🙂

nykyta
28. máj 2010

dobre ranko babusky 🙂 konecne som uspala macika a tak mam chvilku volna 🙂 🙂 len neviem dokedy 😀 dam kafe a hned som tu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre