Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
28. máj 2010

ani, bežkáme, je zlatááá, chce za svojimi bratmi behať 😀 , sa mi zdá, že je z nich najšikovnejšia 😉 , no šak baba, nie? 😀

ani3012
28. máj 2010

aj sestričky v nemocnici vraveli,že baby sú od prírody odolnejšie,šikovnejšie a bojovnejšie a ešte neviem čo ešte 😀

ozi
28. máj 2010

@ani3012 , dobrú, aj ja sa zberám

no neuveríš, čo som teraz začula, chladnička sa spustila, neveríííííííííííííííím 😕

som ju odmrazila, znovu zapla, a pustila sa po dvoch hodinááách, ja nechápem, tak uvidíme 😕 😕 😕

ozi
28. máj 2010

@ani3012 , veru, veď baby toho musia v živote zvládať, o tom sa chlapom ani nesnívalo 😉

dobrúúú nôcku Ti prajem, aj ja už idem 😔

ozi
29. máj 2010

dobréééé ránko 😉

oslávenčekom všetko naj 😵 😵 😵

baby, ja som včera na tú moju chladničku tak nadávala, až sa zľakla ( alebo sa jej uľútostilo) a normálne funguje 😕 , a to fakt nešla niekoľko hodín, to viem, lebo som mala úplne mäkké maslo, ani chlad v nej nebol, a keď som ju zapla naplno, tak tiež sa nič nedialo, v elektrickej zásuvke problém nebol, skúšala som, včera som ju rozmrazila a zapla asi o 21:15 a nič sa neudialo, vôbec sa nenaštartovala, a o 23:30, keď som sa akurát zberala spať sa zapla 😕 😕 😕, sa asi zľakla, že pôjde do šrotu 😀 😀 😀

ozi
29. máj 2010

a my sme už na nočníku a kakáme 😉 , ako každé ránko, už asi mesiac, predtým sa mi každé ráno pokakala do plienky, tak som to využila a začala dávať na nočník a neprotestuje, ale vždy sa vykaká 😵

ozi
29. máj 2010

a mm a Maťo už sú preč

ani3012
29. máj 2010

Dnes tu máme krásny párik Andrejko a Markétka 😵

aspine...............29.6.....................Markétka má dnes 11 mesiačikov 😵
brinzulka............29.7.....................Andrejko má dnes 10 mesiačikov 😵

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Vilma, Elmar, Maxim, Maxima
Meniny oslavuje v ČR: Maxmilián, Elmar, Max, Maxim, Maxima, Maximilián

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň príslušníkov mierových misií OSN (OSN, vyhlásený v 2002, pripomína sa od 2003)
♦ Medzinárodný deň džezu (iniciovaný v 1991 v USA jazzovým hudobníkom a kapelníkom D. Michaelom Dennym, ktorý v tom čase pôsobil v správnej rade New Jersey Jazz Society)

Vtip:
Do obchodu vběhne žena, v obou rukách nákupní tašky a dole oblečená jen do kalhotek, se ptá vedoucího:
"Prosím vás, nenašla se tady sukně, které se držely tři děti?"
😀 aby sme tak nedopadli 😀

ani3012
29. máj 2010

@ozi tak to je fajn,že chladnička funguje 😉 🙂

lucia32
29. máj 2010

Ránko...som dočítavala...ozi, som bola nasrdená normálne s tebou, nám tak po 4 rokoch odišiel programátor na práčke, už máme tiež 3 kus a to sme spolu 14 rokov...tá prvá slúžila asi 9 rokov, boli menené ložiska, a menšie drobné opravy a ked odišiel termostat šla do šrotu 😝... chladničku už máme 12 rokov a máme calex, predtým sme mali tiež calex takú malinkú, čo mali na poschodí svokrovci...zatial len jedna oprava za 600 sk...na chladenie nejaká súčiastočka 😅 Takže ja som s calexkou spokojná 🙂 ale práčku máme whirpool 😀
Ale je fajn, že sa umúdrila a naskočila....
My sme včera podvečer dávali doporiadku predzáhradku, dnes pokračujeme...aj mám pofotené, niekedy hodím na strechu...opravený notebook si včera prestal fungovať, ani nie po 24 h, že pýta si inštalačné médium...moje nervy...včera bol u nás technik, bo nás opravou odpojil od wifi a hned nato toto...hlavne, že som za monitor vysolila 100€ 😠

lucia32
29. máj 2010

Amdrejkovi a Markétke všetko najlepšie k výmesačninám....cmuk 😲

nina41
29. máj 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

lucia32
29. máj 2010

Ninka...Riškovi gratulka ku chodeniu 🙂

zmurkaz
29. máj 2010

Ahojky kočky ....výmesačníkom všetko najlepšie - od nás špeciálne cmukiny Aduškovi 😵

zmurkaz
29. máj 2010

a otázočka .... keď predávate na bazároch .... jedna mi napísala, či sa dá vrátiť objednanú vec ak jej to nebude dobré (a pýtala si aj premerať 😕 ) ....tak ja mám pocit, že jej to premerám poriadne a poviem, že bohužiaľ - premerané má tak nie.... 😒

lucia32
29. máj 2010

žmurka ak si jej dala rozmery a ona si to zle odmerala tak je to jej problém, ja by som to späť nevzala...jedine, že by si sa ty sekla 😝 ...inak je to špekulovanie 😕

zmurkaz
29. máj 2010

@lucia32 no tak to si myslím aj ja - meter mám dobrý 😅 😀 😀 😀 ....taj jej napíšem. nech sa dobre zmeria a dobre zváži či si to zoberie ....

zmurkaz
29. máj 2010

@lucia32 a ďakujem 😵 😵 😵

nina41
29. máj 2010

Luci diky 😵
Zmurka mne je maly tiež vyhadzany ,ale na pase a na stehnach zo zadu,,

zmurkaz
29. máj 2010

@nina41
@lucia32
zmenila som plienky - kúpila som pampersky Premium Care - prestala som utierať vlhkými utierkami a od včera obeda natieram sudokrémom - a má to lepšie - dúfam, že to nezakríknem .....
Ninka - skúste zmeniť plienky aj vy - lebo Zuzanka mala vhádzané zozadu tam, kde majú plienky gumičku 😖

ozi
29. máj 2010

@ani3012
@lucia32 , no neviem, či som to nezakríkla, sa mi to nejako nezdá 😕 , sa mi zdá, že zase nejde 😝

lucia32
29. máj 2010

@zmurkaz premium care to sú tie bielo zlaté? tak s tými som bola aj ja spokojná, raz sme mali 2 balíky, dostali sme kupon od kamošky...len keby neboli až tak drahé...ale čo neurobíme pre našich drobcov, že?
My sme mali najčastejšie zaparenú ryhu od riťulky k chrbátiku, ale hrubé vrstvy sudokremu tomu vždy pomohli 🙂

ani3012
29. máj 2010

tak torta upečená,zajtra hodím foto aj z oslavy, ktorú máme dnes.Ešte nachystať niečo na zahryznutie a upratať obývačku a mám fajront-teda až dovtedy,než prídu prví gratulanti 😀

@ozi chladničke sprav "no no no"

@zmurkaz no top je fajn,že to ustupuje 😵

samayka
29. máj 2010

ahojte

@zmurkaz - tak dnes som elinke objavila na chrbátiku to isté. vyhádzané, akoby potničky... tam kde má plenucha gumičku... ale my máme už dlho jedny plienky... bude to že sa spotila v nich trošku?? natrela som jej to teraz bepantenom. tak uvidíme...

@ani - šikula, som zvedavá na fotky.

a oslávenčekom všetko všetko naj 🙂

samayka
29. máj 2010

ozaj, kde sa dá kúpiť tá cukrárska hmota na poťahované torty? ja si netrúfam spraviť ju z cukríkov... či??

riusik
29. máj 2010

@samayka http://www.cukrarskepomocky.sk/ ak by si sla do obchodu, pani ti da aj prednasku ako na to..

nestiham docitat, iba som sem mrkla a reagujem na posledny prispevok 😵

pekny dnik vsetkym..

samayka
29. máj 2010

@riusik ty si skrátka poklad 🙂

zmurkaz
29. máj 2010

@samayka ...nám bepanthen vôbec nepomohol .... len voda a iné plienky 😒

hathor1231
29. máj 2010

halo halo,
oslavencom gratulujeme 😀

@zmurkaz napis jej tam,ze neakceptujes vratenia. je to dolezita veta a vyhnes sa neprijemnostiam... a ja by som tiez nesuhlasila. ved to moze ponosit a potom ti to vratit,to je co za kupa 😅 ak je to nieco drahe,tak to uz je lepsie si prist osobne vziat a obzriet,ale ak je to nemaje lacne oblecko,tak kasi na nu 😀

kukam,ze uz riesite torty,ja tiez,len budem musiet vyriesti problem s mlieckom, asi dam ryzove... musim sa odhodnut s pekarkov lebo budeme akurat na slovensku (ak nas sopka pusti 😠 ) a potom v uk jej urobim dalsiu a tou sa nebudem chvalit 😀 😀 😀

@ani3012 😀 😀 😀 si dala cesky aby sa necitili nase cesky hovoriace slecny ukrivdene? 😀 dobreee 😀

pre tie,co nemaju FB posielam foto
-takto som malu nasla teraz v postielke,len sustanie a buchanie a fucanie z vysielacky a aha na nu 😀
a este jedna z nasho Minnie Mouse outfitu.. 😀

ozi
29. máj 2010

čaute, čaute, baby no tak toto mi neuveríte, dneska riešim opravára, príde zajtra ráno, ale už som mala nervy, tak som dlaňou buchla po chladničke zboku, ani nie veľmi silno a ona naskočila a ide, tak nakoniec to možno bude len nejaký kontakt alebo niečo také to by bolo fajn 😉

bežkám, bo malá sa mi zakakala, len som vám to chcela napísať 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre