• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@hathor1231 ..no ona sa to akože mimochodom opýtala ... ešte nemala miery ..... a jaska - stojí to 10 - 12 E .... tak buď zobere meter a premerá sa (je to tehuoblečko) alebo riskne .... alebo dovi :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
@ozi ...a hrubá sila zvíťazila :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka vdaka
vsetko naj
pozdravujeme
:slight_smile:
29. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....... som slamená vdova :frowning2: ...je tu niekto? alebo si idem vyložiť nohy k TV :sweat_smile:
29. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok .... som pri TV ... tak kričte :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile:
29. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ja som tu ! Iba na chvíľku,tak šup šup sem :grinning:
Zuzka ako pokračujete v domorodcovi? Veď ešte je čas,ale či ste nezabudli :slight_smile:
29. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ...kričala si super :slight_smile:
29. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo rýchlovka :grinning:
29. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...domorodcovanie bude prebiehať od pondelka ... teraz je mamina u segry v Nitre :wink: ...aká bola oslava?
ty si musela príspevok odoslať ešte skôr ako ja :grinning:
Zuzka spinká? Ja myslím,že aj Evička-není ju počuť z izby
a to som prišla z opačného konca bytu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cca 3 izby po cca 5 m :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka spí - Jurko spí ... muž na pive ... byt uprataný :sweat_smile:
29. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oslava taká nijaká -nemastná neslaná.Začalo sa to od momentu,ke´d si Evička popálila ruku už o sfuknútu sviečku.Som chcela,aby ochutnala krémik a ona rovno po sviečke.
No a krstný volali o 16,45 že neprídu,lebo sa im nechce.Takto to teda nepovedali,ale mali toľko výhovoriek,že mi to bolo až smiešne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ..chúďa Evulik ....fúúúú fúúúúú fúúúúúú :wink: ...ale kým sa vydá :grinning: :slight_smile:
No a čo na to povedať - neprišli k vám - nejdú od vás :angry:
29. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer babulky :wink: dnes sme sa motali stale po vonku tak som ani rano nestihla zagratulovat oslavencom :wink: tak vsetko najlepsie :wink: :wink: no amacik bol pozerat tie historikus auta a aj sa pofotil :wink: mali sme stastie nikam sme nemuseli chodit :grinning: :grinning: boli rovno oproti nas na parkovisku :grinning: tak len presli cez cestu a bolo :wink: tot hla fotecky :wink:
29. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ..noooo... šak sme zvedaví :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je hore ! Revala jak pavián,zamorená celá izba-bola kakaná a je umrnkaná.Že by už zub?
nyky hoď fotky :slight_smile:
29. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz , veru hrubá sila :wink: , ešteže som na ňu hneď nešla sekerou, tam by asi hrubá sila skončila :grinning: , ale si pradie potvora jedna, dobieha zameškané :wink:

aj ja som slamená vdova, mm išiel s Maťom na futbal a prídu až v noci, Samko spí u starkej, aby ráno aspoň niečo dospali a Saška spinká :dizzy_face: , bola taká unavená, dnes už skoro celý deň prechodila, už zdoláva aj zatáčky :grinning: , zlatá je :dizzy_face:

@ani3012 , no chúďatko Evička, a hlavne, že ste tam boli vy, to je pre ňu najdôležitejšie :wink:
29. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi a to kam išli na ten futbal?
29. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi jééééé ...a tej ladničke sa ešte sem- tam vyhroz .... nech sa trošku zľakne :wink:
29. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ...my akú telepatiu máme? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule serem na to nejde mi to nacitat :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze s foteciek nebude zatial nic :rolling_eyes:
29. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 , boli v Klagenfurte na Slovensko- Kamerun
@zmurkaz , veď som jej povedala, že to je jej posledná šanca, inak pôjde do šrotu :grinning:
29. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Coooooo je to tuuuuuu kua, co jeeeeeeeeee ?
29. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to spisat, opravujte, dopisujte sa :

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Zmurka + zuzinka + Jurasko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %

a ako časovo??? o koľkej asi ???
29. máj 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak baby ja neprídem ... 12. má muž v Ba v práci deň otvorených dverí ... niečo ako MDD pre deti ... bude tam veľký cirkus aj všelijaké exo zvieratá .......tak ideme tam :frowning2:
29. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %

a ako časovo??? o koľkej asi ???
29. máj 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a nedalo by sa v nedeľu .....? Prosííím :sweat_smile:
29. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To co su to tu za info ??? tak ja sem dojdem bo moja zena mi oznamila hotovy fakt ze ideme na stretko do piestan, ze ona vam to tu uz slubila a nakoniec ani nie sme napisane???
29. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok