• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
29. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo zijem zijem ete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako? rýchlo?
29. máj 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz asi nacisto dokonava tento hajzel pc :rolling_eyes: no aspon toto som dala :rolling_eyes:
@jajona a to fakt na kupelnom sak sme mali ist najprv do auparku :confused: ci kafe si da kazda inde :grinning: :grinning: a detsky kutik s vlacikom ostane prazdny :frowning2:
29. máj 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta jééé ... no a čvo to ten tvoj pc robí :confounded: :confused: :fearful:
29. máj 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky, rychlostou svetla :slight_smile: a vy?
29. máj 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...poznám ... x2 :wink:
29. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nieco :grinning: :grinning:
29. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
X 2 mam kocik :grinning: kua a stem ho predat a nedari sa mi :frowning2:
29. máj 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz no mrznee :angry: :angry: mozem stacat co chcem a nic a tak ho musim vypnut a zapnut :angry: :angry: jak v praveku :angry: no a fotky s viac gb mi nechce nacitat :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. máj 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale co mi hrabe mb :grinning: :grinning:
29. máj 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic dnes nemam den som nasrata a tento blb mi robi zle :rolling_eyes: :rolling_eyes: jak by po nom treskla :rolling_eyes: no nemozem :grinning: :grinning: dobru nocku babulky :pensive: :pensive:
29. máj 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no hlásim záverečnú ... čas by už bol ... aj únava prišla ... idem vyvešať prádlo a hor sa do postielky :wink:

DOBRÚ NOC :slight_smile: :pensive:
29. máj 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno !

Dnes máme 11 mesiačikov :dizzy_face:
kuchy...........30.6...................Matyáš
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub

zuzinaaa........30.7....................Michaela ma dnes 10 mesiačikov :dizzy_face:

Meniny oslavuje: Ferdinand, Neander, Ferdinanda
Meniny oslavuje v ČR: Ferdinand, Ferdinanda

vtip :
Príde babka k doktorovi a vraví
-Pán doktor mne dajak tmavnú nohy!
Doktor:
-a umývate si ich?
-a to pomáha?
30. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky dnesnym oslavencom vsetko len to naj ...

k tomu PN stretku ja mozem iba ak v sobotu v nedelu nem .. :frowning2: tak dajte vediet ci plati sobota a o kolkej teda :slight_smile:
30. máj 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexarisko - nazdar mámo!
aj ja Alex :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ho predávam za 140e .Tuším by to všetci chceli zadarmo.Asi dvihnem cenu,aby si nemysleli,že je poškodený :grinning:

@zaba2707 asi platí tá sobota,ako bolo dohodnuté ,nie? Možno prídem aj ja,ešte uvidím či aj s mm alebo bez neho.Má akurát víkend volný.

@nykyta a nemohla si ho do toho auta aj posadiť ?
30. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
len na skok, včera som celý deň tepovala gauč, doniesli nám od svokry, tak som sa činila

dodatočne gratulujem všetkým oslávencom, špeciálne k 1. rôčku aj emke a Evičke posielam špeci veľkú pusinku.

idem rozmrazovať mäso a skúsiť recept od brusi, snád sa podarí.

budúci týždeň bude tiež rozlietaný, ale snád sa mi podarí nakuknúť, čo máte nové.

pa dievočky
30. máj 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face:

....tak chlapi išli na drifty - ani neviem kam :sweat_smile: ...ale Juráš sa strááááášne tešil :slight_smile: ...malá akurát zalomila - ozaj - už tam skoro nič nemá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja si idem urobiť kakauko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a asi niečo pofotím zas do bazáru :rolling_eyes:
30. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z dnešného rána ... aj keď je to rozmazané - ale akosi mi to učarovalo :sweat_smile: ...ako zo starého filmu :grinning: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi to sem nechce dať :confused: ..pokus 3 .... vyšiel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranicko babulky :wink: :wink:
@ani3012 nemohla lebo to nedovolili :rolling_eyes: aj som chcela ale macik by im to tam zdevastoval :rolling_eyes: strasne nedotklivky su ti autickari sak co mu moze urobit ked si tam len sadne a odfoti sa :unamused: nemam slov :zipper_mouth: :zipper_mouth: no noc sme mali desnu,ale nie kvoli mackovi,ale zlodejom :rolling_eyes: :angry: zasadili sme pred branu stomceky take tvarovane gulky a hned vecer sa uz nieekomu pozdavali :confused: tak o polnoci sme ich isli vykopat a tak sa mohlo pokojne spat :unamused: no co sa uz dnes deje a co ti ludia nemaju rozumu :angry: hajzli :angry:
30. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz tak to je aka umelecka fotka :sunglasses: tak krasne staronovo to posobi :sunglasses: zuzanka tam vyzera ako v tych starych americkych filmoch-herecka nadherna a tie ocicka :sunglasses: no proste je nadherna :sunglasses:
30. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsetko najlepsie oslavencom :wink: :wink: zmur to som rada,ze uz to ma zahojene :wink: :wink: chvalabohu :wink:
30. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok