Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
zmurkaz
29. máj 2010
@ozi 😃 😃 😃 😉
zmurkaz
29. máj 2010
alexarisko
29. máj 2010
Nooo zijem zijem ete :-p
zmurkaz
29. máj 2010
ako? rýchlo?
nykyta
29. máj 2010
no tak uz asi nacisto dokonava tento hajzel pc 8-( no aspon toto som dala 8-(
@jajona a to fakt na kupelnom sak sme mali ist najprv do auparku =-) ci kafe si da kazda inde 😃 😃 a detsky kutik s vlacikom ostane prazdny 😞
zmurkaz
29. máj 2010
@nykyta jééé ... no a čvo to ten tvoj pc robí :-S =-) 😕
alexarisko
29. máj 2010
zmurky, rychlostou svetla 🙂 a vy?
zmurkaz
29. máj 2010
@alexarisko 😃 😃 😃 😃 😃 ...poznám ... x2 😉
nykyta
29. máj 2010
a este nieco 😃 😃
alexarisko
29. máj 2010
X 2 mam kocik 😃 kua a stem ho predat a nedari sa mi 😞
nykyta
29. máj 2010
@zmurkaz no mrznee ]-( ]-( mozem stacat co chcem a nic a tak ho musim vypnut a zapnut ]-( ]-( jak v praveku ]-( no a fotky s viac gb mi nechce nacitat 8-( 8-(
nykyta
29. máj 2010
ale co mi hrabe mb 😃 😃
zmurkaz
29. máj 2010
@nykyta 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 😃 😃 😃 😃 😃
nykyta
29. máj 2010
no nic dnes nemam den som nasrata a tento blb mi robi zle 8-( 8-( jak by po nom treskla 8-( no nemozem 😃 😃 dobru nocku babulky |-| |-|
nykyta
29. máj 2010
@zmurkaz :-N :-N :-N
zmurkaz
29. máj 2010
@nykyta |-|
zmurkaz
29. máj 2010
...no hlásim záverečnú ... čas by už bol ... aj únava prišla ... idem vyvešať prádlo a hor sa do postielky 😉

DOBRÚ NOC 🙂 |-|
nina41
30. máj 2010
Dobre ranko x-) x-) x-)
ani3012
30. máj 2010
Dobré ráno !

Dnes máme 11 mesiačikov x-)
kuchy...........30.6...................Matyáš
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub

zuzinaaa........30.7....................Michaela ma dnes 10 mesiačikov x-)

Meniny oslavuje: Ferdinand, Neander, Ferdinanda
Meniny oslavuje v ČR: Ferdinand, Ferdinanda

vtip :
Príde babka k doktorovi a vraví
-Pán doktor mne dajak tmavnú nohy!
Doktor:
-a umývate si ich?
-a to pomáha?
zaba2707
30. máj 2010
ahojte bambulky dnesnym oslavencom vsetko len to naj ...

k tomu PN stretku ja mozem iba ak v sobotu v nedelu nem .. 😞 tak dajte vediet ci plati sobota a o kolkej teda 🙂
ani3012
30. máj 2010
@alexarisko - nazdar mámo!
aj ja Alex :-p a to ho predávam za 140e .Tuším by to všetci chceli zadarmo.Asi dvihnem cenu,aby si nemysleli,že je poškodený 😃

@zaba2707 asi platí tá sobota,ako bolo dohodnuté ,nie? Možno prídem aj ja,ešte uvidím či aj s mm alebo bez neho.Má akurát víkend volný.

@nykyta a nemohla si ho do toho auta aj posadiť ?
monr
30. máj 2010
ahojky
len na skok, včera som celý deň tepovala gauč, doniesli nám od svokry, tak som sa činila

dodatočne gratulujem všetkým oslávencom, špeciálne k 1. rôčku aj emke a Evičke posielam špeci veľkú pusinku.

idem rozmrazovať mäso a skúsiť recept od brusi, snád sa podarí.

budúci týždeň bude tiež rozlietaný, ale snád sa mi podarí nakuknúť, čo máte nové.

pa dievočky
zmurkaz
30. máj 2010
Dobré ránko x-)

....tak chlapi išli na drifty - ani neviem kam :-N ...ale Juráš sa strááááášne tešil 🙂 ...malá akurát zalomila - ozaj - už tam skoro nič nemá x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) , ja si idem urobiť kakauko :-p x-) x-) x-) x-) x-) a asi niečo pofotím zas do bazáru 8-(
zmurkaz
30. máj 2010
z dnešného rána ... aj keď je to rozmazané - ale akosi mi to učarovalo :-N ...ako zo starého filmu 😃 x-)
zmurkaz
30. máj 2010
kuk
zmurkaz
30. máj 2010
mi to sem nechce dať =-) ..pokus 3 .... vyšiel x-) x-) x-) x-)
nykyta
30. máj 2010
dobre ranicko babulky 😉 😉
@ani3012 nemohla lebo to nedovolili 8-( aj som chcela ale macik by im to tam zdevastoval 8-( strasne nedotklivky su ti autickari sak co mu moze urobit ked si tam len sadne a odfoti sa :-| nemam slov :-x :-x no noc sme mali desnu,ale nie kvoli mackovi,ale zlodejom 8-( ]-( zasadili sme pred branu stomceky take tvarovane gulky a hned vecer sa uz nieekomu pozdavali =-) tak o polnoci sme ich isli vykopat a tak sa mohlo pokojne spat :-| no co sa uz dnes deje a co ti ludia nemaju rozumu ]-( hajzli ]-(
nykyta
30. máj 2010
@zmurkaz tak to je aka umelecka fotka 😎 tak krasne staronovo to posobi 😎 zuzanka tam vyzera ako v tych starych americkych filmoch-herecka nadherna a tie ocicka 😎 no proste je nadherna 😎
nykyta
30. máj 2010
a vsetko najlepsie oslavencom 😉 😉 zmur to som rada,ze uz to ma zahojene 😉 😉 chvalabohu 😉
nykyta
30. máj 2010
@ani3012 😃 😃 😃 😃