Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
29. máj 2010

@ozi 😀 😀 😀 😉

zmurkaz
29. máj 2010
alexarisko
29. máj 2010

Nooo zijem zijem ete 😝

zmurkaz
29. máj 2010

ako? rýchlo?

nykyta
29. máj 2010

no tak uz asi nacisto dokonava tento hajzel pc 🙄 no aspon toto som dala 🙄
@jajona a to fakt na kupelnom sak sme mali ist najprv do auparku 😕 ci kafe si da kazda inde 😀 😀 a detsky kutik s vlacikom ostane prazdny ☹

zmurkaz
29. máj 2010

@nykyta jééé ... no a čvo to ten tvoj pc robí 😖 😕 😨

alexarisko
29. máj 2010

zmurky, rychlostou svetla 🙂 a vy?

zmurkaz
29. máj 2010

@alexarisko 😀 😀 😀 😀 😀 ...poznám ... x2 😉

nykyta
29. máj 2010

a este nieco 😀 😀

alexarisko
29. máj 2010

X 2 mam kocik 😀 kua a stem ho predat a nedari sa mi ☹

nykyta
29. máj 2010

@zmurkaz no mrznee 😠 😠 mozem stacat co chcem a nic a tak ho musim vypnut a zapnut 😠 😠 jak v praveku 😠 no a fotky s viac gb mi nechce nacitat 🙄 🙄

nykyta
29. máj 2010

ale co mi hrabe mb 😀 😀

zmurkaz
29. máj 2010

@nykyta 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
29. máj 2010

no nic dnes nemam den som nasrata a tento blb mi robi zle 🙄 🙄 jak by po nom treskla 🙄 no nemozem 😀 😀 dobru nocku babulky 😔 😔

nykyta
29. máj 2010

@zmurkaz 😅 😅 😅

zmurkaz
29. máj 2010

@nykyta 😔

zmurkaz
29. máj 2010

...no hlásim záverečnú ... čas by už bol ... aj únava prišla ... idem vyvešať prádlo a hor sa do postielky 😉

DOBRÚ NOC 🙂 😔

nina41
30. máj 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

ani3012
30. máj 2010

Dobré ráno !

Dnes máme 11 mesiačikov 😵
kuchy...........30.6...................Matyáš
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub

zuzinaaa........30.7....................Michaela ma dnes 10 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Ferdinand, Neander, Ferdinanda
Meniny oslavuje v ČR: Ferdinand, Ferdinanda

vtip :
Príde babka k doktorovi a vraví
-Pán doktor mne dajak tmavnú nohy!
Doktor:
-a umývate si ich?
-a to pomáha?

zaba2707
30. máj 2010

ahojte bambulky dnesnym oslavencom vsetko len to naj ...

k tomu PN stretku ja mozem iba ak v sobotu v nedelu nem .. ☹ tak dajte vediet ci plati sobota a o kolkej teda 🙂

ani3012
30. máj 2010

@alexarisko - nazdar mámo!
aj ja Alex 😝 a to ho predávam za 140e .Tuším by to všetci chceli zadarmo.Asi dvihnem cenu,aby si nemysleli,že je poškodený 😀

@zaba2707 asi platí tá sobota,ako bolo dohodnuté ,nie? Možno prídem aj ja,ešte uvidím či aj s mm alebo bez neho.Má akurát víkend volný.

@nykyta a nemohla si ho do toho auta aj posadiť ?

monr
30. máj 2010

ahojky
len na skok, včera som celý deň tepovala gauč, doniesli nám od svokry, tak som sa činila

dodatočne gratulujem všetkým oslávencom, špeciálne k 1. rôčku aj emke a Evičke posielam špeci veľkú pusinku.

idem rozmrazovať mäso a skúsiť recept od brusi, snád sa podarí.

budúci týždeň bude tiež rozlietaný, ale snád sa mi podarí nakuknúť, čo máte nové.

pa dievočky

zmurkaz
30. máj 2010

Dobré ránko 😵

....tak chlapi išli na drifty - ani neviem kam 😅 ...ale Juráš sa strááááášne tešil 🙂 ...malá akurát zalomila - ozaj - už tam skoro nič nemá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , ja si idem urobiť kakauko 😝 😵 😵 😵 😵 😵 a asi niečo pofotím zas do bazáru 🙄

zmurkaz
30. máj 2010

z dnešného rána ... aj keď je to rozmazané - ale akosi mi to učarovalo 😅 ...ako zo starého filmu 😀 😵

zmurkaz
30. máj 2010

kuk

zmurkaz
30. máj 2010

mi to sem nechce dať 😕 ..pokus 3 .... vyšiel 😵 😵 😵 😵

nykyta
30. máj 2010

dobre ranicko babulky 😉 😉
@ani3012 nemohla lebo to nedovolili 🙄 aj som chcela ale macik by im to tam zdevastoval 🙄 strasne nedotklivky su ti autickari sak co mu moze urobit ked si tam len sadne a odfoti sa 😒 nemam slov 🤐 🤐 no noc sme mali desnu,ale nie kvoli mackovi,ale zlodejom 🙄 😠 zasadili sme pred branu stomceky take tvarovane gulky a hned vecer sa uz nieekomu pozdavali 😕 tak o polnoci sme ich isli vykopat a tak sa mohlo pokojne spat 😒 no co sa uz dnes deje a co ti ludia nemaju rozumu 😠 hajzli 😠

nykyta
30. máj 2010

@zmurkaz tak to je aka umelecka fotka 😎 tak krasne staronovo to posobi 😎 zuzanka tam vyzera ako v tych starych americkych filmoch-herecka nadherna a tie ocicka 😎 no proste je nadherna 😎

nykyta
30. máj 2010

a vsetko najlepsie oslavencom 😉 😉 zmur to som rada,ze uz to ma zahojene 😉 😉 chvalabohu 😉

nykyta
30. máj 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre