Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
30. máj 2010

zmur ty si das kakavko a ja kaficko 😀 😀 😀 tak prijemne vychutnavanie 😀 😝 aj macik zalomil tak idem si dat to kaficko 😝 zatim papa

zmurkaz
30. máj 2010

@nykyta 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 -zlodeji 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a ...ďakujem ... 😀 😀 😀 a aj mne to príde taká fotka 😵 😵 😵 😵 - jak zo starého filmu 😉 ...no len keby som vedela, že ako som to uzobila 😠 ...by som takých nafotila veľááááá 😵 😵 😵 😵

no a som to ja ale 😠 ....gratulka oslávencom 😉

nykyta
30. máj 2010

aha a vcera sme vonku papali jablko 😀 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

@zmurkaz tak tieto fotecky idu a tie co fotil mm vcera zo svojho mobilu tak tie nechcu ist 😀 tak naco ma taky spickovy mobil ked fotecky potom nemozem ukazat 😀 stary dobry fotak 😀 😀 vidis to clovek si chce spestrit okolie a nejde to 🙄 🙄

nykyta
30. máj 2010

skoda ,ze dnes je take pocasko hnusne 🙄 dufam,ze nam stretko nepokazi daka burka 🙄 🙄 a ozaj a o kolkej sa zlezeme 😀 ja budem parkovat na mestskom parkovisku 😀 ked sa do auparku nejde 😀 a aj tak by som tam nemohla zaparkovat bo by som sa tam s mojim autom nevosla,lebo tak krasne tam spravili vchod -nizko 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

@zmurkaz len fot dalej mozno na to prides a bude s teba umelecky fotograf 😎 😎 prideme sa k tebe nafotit 😎

nykyta
30. máj 2010

no idem si ja navarit urologickeho caju bo som vcera sedela na zemi a nejak ma bolia vajecniky 😒 no a mala by som ist aj na stk po porode bo som este nebola sak ma moj gyndos aj odstreli 😀 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

tak idem off vidime sa vecer 😉 pekny dnik aj ked to zrovna vonku vobec tak nevyzera 🙄 🙂 🙂 papa

traktor
30. máj 2010

AHOJTE 🙂oslavencom gratulujem 😵 😵 😵 , zmurka uuuuzasna fotecka... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nyky...maly je rozkosny 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...a ty zlodeji...no dnes je to uz tak...nech robis co robis...strasneeeee 😠 😠

zmurkaz
30. máj 2010

@nykyta ...chi chi chi .... niekedy sa podarí - niekedy nie - ale je pravda, že ma to baví - a najkrajšie fotky sú na tráve vonku ... teda určite nie náš trávnik 😀 😀 😀 😀 😀 🙄 - bo vyzerá jak keby tank po ňom chodil - ale na takom peknom upravenom dvore - jáááááj až mi srdco pišťí 😵 😵 😵 😵 😵

@traktor ahóooooj 🙂

ani3012
30. máj 2010

aká búrka k nám ide? 😵

zmurkaz
30. máj 2010

@ani3012 🙄 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hathor1231
30. máj 2010

halo halo,co sa stalo: 😵

asi sme posledny,ale nevadi 😵 konecne pekne priberame a teda mame viacej sil na napredovanie 😵
dneska sa mi zacala natahovat po stolicke nahor,ale smikalo sa a ked som ju dala do postielky,tak sa chytila za koliky a hopsa hore 😵 uz viem,ako sa dostala vcera k tomu monitoru,ktovie kolko to uz ma nacvicene 😅

ani3012
30. máj 2010

Pýta sa malý cigán svojho otca: Tato, čo je
to demokracia??? Otec: Demokracia je to, keď gadžovia robia a my
dostávame peniaze len tak. Syn: Aha. A to im nevadí??? Otec: Vadí, ale
to už je rasizmus...

zmurkaz
30. máj 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
30. máj 2010

@nykyta ...a malý macko aký smejo 😉 😵 😵 😵

nykyta
30. máj 2010

dobry vecer babusky 🙂 macik uz spinka tak ama ma volno 😀 😀 dnes u nas stale lialo ,ale aspon sme stihli pred burkou krasnu prechadzku a potom sa prestahoval na terasu a tam v burke spinkal hodku a pol 😀 😀 fotecky ziadne bo nebolo co fotit 😀

nykyta
30. máj 2010

@zmurkaz dakujeme 😉 😉 😉
@ani3012 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

@traktor viem,ze to neznasas 😎 😎 dakujeme 😉 😉

zmurkaz
30. máj 2010

@nykyta 🙂

nykyta
30. máj 2010

@hathor1231 a mala aka je sikovnica 😉 nam sa macko splha v ohradke po sietke az hore vyzera ako tarzan 😀 😀 😀 a ake ma ocka sibalske 😵 😵 nadherna ruzova princeznicka 😉 😉

nykyta
30. máj 2010

@zmurkaz ajoooooj 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

zmur a vies co je sranda?? 😀 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

ze ta mam v oddeleni kto ma spomina najviac 😀 😀 tak ty na mna najviac mysliiiis 😀 😀 😀 da sa povedat ,ze skoro 80% je od teba 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

no ale mimo oddelenia ma spominaju aj ostatne babenky,ale bez udenaca 😀 😀 😀

lucim
30. máj 2010

dobry veceeeer 🙂 🙂 🙂
v prvom rade, oslavencom - aj vcerajsim, vsetko naaaj, krasne fotecky tu frcali, mali ste sa tu dobre. 😉

@nykyta
@zmurkaz aj ja vas spominam ... len na to malo klikam. 😀

zmurkaz
30. máj 2010

@nykyta 😀 😀 😀 😀 😀 😉

zmurkaz
30. máj 2010

@lucim ahoooj - a ja potom o veľa prídem - bo keď sa tu kade tade túlam.... 😅

nykyta
30. máj 2010

@lucim ajoooj 😉 my vieme,ze na nas myslis 😉 😀

nykyta
30. máj 2010

@zmurkaz tak sa moc netulaj 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre