• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
nyky...nooo. on bol s toho vsetkeho hotovy...vsade hudba, deti..tak nevedel ci ma chodit ci liezt..ci co...ani krasna velka torta..a krasna princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi je zlata a velmi ti je podobna.....teraz som si normalne vybavila kosice a teba a ako si zacala rozpravat :grinning: :wink: ....joj moc sa mi to lubi, nahraj sa na pasku a posli mi..hned mi bude lepsie :wink:
30. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..kebyze su to peniaze na ..co ja viem oblecko zariadenie..ale peniaze na poplatky..tak to sere velmi... :angry:
30. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne este ukradli aj signal na net .. furt mi to pada... trakuska ivuska moja, luty luty, co nam to tie svine potrobiliiiiiiii :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
30. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona tak to by bolo perfis :wink: ak by sa ti teda chcelo ist so mnou na to kafe a nase zlaticka povozime na vlaciku :wink: :wink:
30. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiim noo :frowning2: :frowning2: ..a nech sa zadrhnuuuu..aj tak naväcsie poklady mame doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus :grinning: :grinning: :grinning: ja ta rozosmejeeem tiez :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trhaci ta pozdravuju :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor
@lucim
Božie mlyny melú pomaly ale iste !
30. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..moji..necham im klobasku..hej..sme mali grilovat a akosi sa nedalo..
30. máj 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta @raona som za stretko v auparku, aj kvoli parkovaniu, s postupnym presunom na kupelny ostrov .. vsak to je velka plocha, kde sa tam budeme hladat? a aj cas by som vedela upresnit ... inn prichadza 13:15, takze okolo 13:30 kafe niekde pobliz alebo ze prideme na kafe trosku skor a okolo 13:30 sa zacneme presuvat na kup.ostrov? vlacika. kto mate dobry net a chce sa vam pohladat poslednu tabulku? som uplne dokladne nedocitavala, preco nie zraz tam? a ostava ta sobota, vsak?
30. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkazem im to :grinning: :grinning: ale chudaci aj tak to nebudu papat :frowning2: teda keby to zalezalo na nich tak ano,ale s tymi ich zaludkami taketo veci nemozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: ale navnadit ich mozem :grinning: :grinning: ci radsej nie :grinning: to by bolo smutku :grinning: :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, evvicka je take zlatinecko, torta bola uplne nadherna, a fuuu na rucku . a cmuk na licko. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ...to si robila ty? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim tak to ja neviem preco nie v auparku,ale hned bolo napisane ze na kupelnom ostrove :grinning: a pritom si pamatam,ze na zaciatku realizacie bol aupark :grinning: :grinning: ale to neva a zist sa mozeme pred tym barlolamacom a hotovo :grinning: teda kto nepojde predtym na akoze kafe :grinning: :grinning:
30. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja budem parkovat ako som pisala na mestskom parkovisku to je kusok od auparku :wink:
30. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiež .keď teda pôjdem išla do AUPARKU.
Torta je moja výroba.Taká obyčajná,ale som sa rozhodla,že si budem aj marcipán sama robiť.
30. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inn co ide vlakom,alebo autobusom ked ma taky prichod :grinning: :grinning: ziadne meskanie :grinning: tak to je bomba :wink:
30. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a preco by si nemala ist? :confused:
30. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a gratulko k torte :wink: :wink: :wink: :wink:
30. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak trojkolka je naša :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniiii gratulka k trojkolkeee :wink:
30. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani gratulka, hura hura :slight_smile:
nyky - ta budem musiet naucit pozerat sa na svet menej kriticky a ciernobielo ... tabulku som pisala ja, v rychlosti, dala som do nej , na co som si v tom momente spomenula .... niekde nie je napisane, ze tu niekto bojuje proti stretnutiu na kave ... vsetko je otazka diskusie a dohody, oki? :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
ak mi niekto pomozete, lebo keby vas tu tolko nebolo tak prastim aj notebookom a netom, a najdete mi tu tabulku - poslednu - o PN stretku, tak to tam doplnime, upresnime. dobre? :wink:
30. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ked ulozim drobca pohladam tabulku o stretku

@nykyta to myslis parkovisko pri nemocnici?
30. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute baby, do kedy treba dávať mliečko HA?
30. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
alexarisko + Lilien + ocino (som vycitala na str. 1621)

a ako časovo??? o koľkej asi ???
30. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto bolo naposledy..

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Zmurka + zuzinka + Jurasko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
@raona diiik :wink:
ja tiez chcem ist do auparku, ak sam mi zadari v slusnej dobe vystartovat, aj skor tam chcem byt, nech to tam okuknem, co tam maju. :wink:
@lucim mas tam tabulku, upravuj co treba :wink:
30. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok