Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. máj 2010

nyky...nooo. on bol s toho vsetkeho hotovy...vsade hudba, deti..tak nevedel ci ma chodit ci liezt..ci co...ani krasna velka torta..a krasna princezna 😵 😵 😵 😵 velmi je zlata a velmi ti je podobna.....teraz som si normalne vybavila kosice a teba a ako si zacala rozpravat 😀 😉 ....joj moc sa mi to lubi, nahraj sa na pasku a posli mi..hned mi bude lepsie 😉

traktor
30. máj 2010

ani..kebyze su to peniaze na ..co ja viem oblecko zariadenie..ale peniaze na poplatky..tak to sere velmi... 😠

ani3012
30. máj 2010

@traktor 😝 😀

lucim
30. máj 2010

mne este ukradli aj signal na net .. furt mi to pada... trakuska ivuska moja, luty luty, co nam to tie svine potrobiliiiiiiii 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nykyta
30. máj 2010

@raona tak to by bolo perfis 😉 ak by sa ti teda chcelo ist so mnou na to kafe a nase zlaticka povozime na vlaciku 😉 😉

traktor
30. máj 2010

luciiim noo ☹ ☹ ..a nech sa zadrhnuuuu..aj tak naväcsie poklady mame doma 😵 😵 😵

nykyta
30. máj 2010

trakus 😀 😀 😀 ja ta rozosmejeeem tiez 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

trhaci ta pozdravuju 😀 😀

ani3012
30. máj 2010

@traktor
@lucim
Božie mlyny melú pomaly ale iste !

traktor
30. máj 2010

nykyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..moji..necham im klobasku..hej..sme mali grilovat a akosi sa nedalo..

lucim
30. máj 2010

@nykyta @raona som za stretko v auparku, aj kvoli parkovaniu, s postupnym presunom na kupelny ostrov .. vsak to je velka plocha, kde sa tam budeme hladat? a aj cas by som vedela upresnit ... inn prichadza 13:15, takze okolo 13:30 kafe niekde pobliz alebo ze prideme na kafe trosku skor a okolo 13:30 sa zacneme presuvat na kup.ostrov? vlacika. kto mate dobry net a chce sa vam pohladat poslednu tabulku? som uplne dokladne nedocitavala, preco nie zraz tam? a ostava ta sobota, vsak?

nykyta
30. máj 2010

odkazem im to 😀 😀 ale chudaci aj tak to nebudu papat ☹ teda keby to zalezalo na nich tak ano,ale s tymi ich zaludkami taketo veci nemozu 😝 ☹ ale navnadit ich mozem 😀 😀 ci radsej nie 😀 to by bolo smutku 😀 😀 😀

lucim
30. máj 2010

ani, evvicka je take zlatinecko, torta bola uplne nadherna, a fuuu na rucku . a cmuk na licko. 🙂 😵 😵 😵

zmurkaz
30. máj 2010

@ani3012 ...to si robila ty? 😵 😵 😵

nykyta
30. máj 2010

@lucim tak to ja neviem preco nie v auparku,ale hned bolo napisane ze na kupelnom ostrove 😀 a pritom si pamatam,ze na zaciatku realizacie bol aupark 😀 😀 ale to neva a zist sa mozeme pred tym barlolamacom a hotovo 😀 teda kto nepojde predtym na akoze kafe 😀 😀

nykyta
30. máj 2010

no ale ja budem parkovat ako som pisala na mestskom parkovisku to je kusok od auparku 😉

ani3012
30. máj 2010

ja by som tiež .keď teda pôjdem išla do AUPARKU.
Torta je moja výroba.Taká obyčajná,ale som sa rozhodla,že si budem aj marcipán sama robiť.

nykyta
30. máj 2010

a inn co ide vlakom,alebo autobusom ked ma taky prichod 😀 😀 ziadne meskanie 😀 tak to je bomba 😉

nykyta
30. máj 2010

@ani3012 a preco by si nemala ist? 😕

nykyta
30. máj 2010

@ani3012 a gratulko k torte 😉 😉 😉 😉

ani3012
30. máj 2010

tak trojkolka je naša 🙂

traktor
30. máj 2010

aniiii gratulka k trojkolkeee 😉

lucim
30. máj 2010

ani gratulka, hura hura 🙂
nyky - ta budem musiet naucit pozerat sa na svet menej kriticky a ciernobielo ... tabulku som pisala ja, v rychlosti, dala som do nej , na co som si v tom momente spomenula .... niekde nie je napisane, ze tu niekto bojuje proti stretnutiu na kave ... vsetko je otazka diskusie a dohody, oki? 😉 😵 🙂
ak mi niekto pomozete, lebo keby vas tu tolko nebolo tak prastim aj notebookom a netom, a najdete mi tu tabulku - poslednu - o PN stretku, tak to tam doplnime, upresnime. dobre? 😉

raona
30. máj 2010

@lucim ked ulozim drobca pohladam tabulku o stretku

@nykyta to myslis parkovisko pri nemocnici?

adka12
autor
30. máj 2010

čaute baby, do kedy treba dávať mliečko HA?

raona
30. máj 2010

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
alexarisko + Lilien + ocino (som vycitala na str. 1621)

a ako časovo??? o koľkej asi ???

riusik
30. máj 2010

toto bolo naposledy..

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Zmurka + zuzinka + Jurasko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %

traktor
30. máj 2010

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %

traktor
30. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
30. máj 2010

@raona diiik 😉
ja tiez chcem ist do auparku, ak sam mi zadari v slusnej dobe vystartovat, aj skor tam chcem byt, nech to tam okuknem, co tam maju. 😉

raona
30. máj 2010

@lucim mas tam tabulku, upravuj co treba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre