Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
30. máj 2010

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
Ani3012 a spol.s.r.o.

raona
30. máj 2010

babule tak ide aj alexarisko ci ne? bo tam to bolo napisane len nebola v tabulke, tak som ju dohodila, takze ak ide aj ona, tak plati moja tabulka 😉

lucim
30. máj 2010

hehehehe 3x, hned to tam podoplnam, len sa pokocham, kolke ste to sem dali. 😀 😀 😀
cize aupark - pri vlaciku - to je detsky kutik? ci kaviaren? vieme nazov? 😉
ahoj rius 🙂

lucim
30. máj 2010

ano, na alex myslim, zmurka sa zmazala. este nejake zmeny a doplnenia nas napadaju?

raona
30. máj 2010

@lucim

tak toto je asi najaktualnejsie:

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: kupelny ostrov
kedy:

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
Ani3012 a spol.s.r.o.
alexarisko + Lilien + ocino (som vycitala na str. 1621)

nykyta
30. máj 2010

@lucim ale sak ja som nic nepovedala 😕 a to ja akoze vidim svet ciernobielo a kriticky?tak ja som asi zosalela ale ja som nic take nenapisala 🙄 🙄 ved som len povedala kto bude chciet ist na kafe pojde a kto nie tak sa stretneme na urcenom mieste a nic viac ☹ a to bolo v dobrom a nie v zlom ☹ je mi normalne do placu preco ja mam byt ta najblbsia ☹ a este k tomu bez priciny ☹

ani3012
30. máj 2010

niečo som pokazila ? 😕

raona
30. máj 2010

@nykyta ale nyky, NO NO NO...
neboj, stretneme sa na kafe, kto chce tam pride, kto ne, pride neskor az na kupelny ostrov, vsak mame mobily, tak sa potom dohodneme s ostatnymi..
JA NA KAVU IDEM. PARKUJEM V AUPARKU, alebo na poste /obe mam zadara 😀 😀 😀 😀 /

raona
30. máj 2010

@ani3012 nic si nepokazila, len alexarisko, sa nedopisala do tabulky, len do textu, tak som ju tam dohodila, aby nam nevypadla 😉

nykyta
30. máj 2010

tak mna mozete tiez vymazat ☹ pretoze uz nemam slov ☹ normalne lu si ma rozplakala ☹ ja optimista a mam dostat takyto vyprask ☹

raona
30. máj 2010

@lucim kaviarne su tam dve

Kaviarne, bary
Café Dias
Patricia Café

neviem, ktora je blizsie k detskemu kutiku, ale to nevadi, proste ist na prve poschodie, ak sa zveziete vytahom tak oproti vytahu su dvere na parkovisko a z druhej strany je ten kutik.. to kazdy najde, ked napises, ze DETSKY KUTIK, to sa tam uz najdeme, zas ten aupark neni tak velky zeby sme sa stratili 😀 😀 😀

raona
30. máj 2010

@nykyta NO TO ISTE !!!!

😉 😉 😉

raona
30. máj 2010

@nykyta nikoho nemazeme

lucim
30. máj 2010

takze doplnam:
doplnene udaje k stretku v PN:
***************************************************************************************************************************************

°°°°°°°°°°°°°°°°°°° stretko PIESTANY °°°°°°°°°°°°°° 12.juna 2010 °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
kde: Novy aupark PIESTANY, potom presun na KUPELNY OSTROV
presnejsie: priv vlaciku pre deturence, alebo v dobrej blizkej kaviarni.
kedy: cca 13:30 kava po dopiti a zaplateni v pripade dobreho pocasia (uz objednane) - presun na travnatu plochu na kupelnom ostrove.
podmienka ucasti: hlasovanie v parlam.volbach 2010 😀

kto:
Lucim + Matko
sevzuz + Lukasko
nykyta + Macko
Raona + Sarinka
Inneska + Ericko
Babyzuzana + Davidko
Riuska + Alexandra
Zabka + Fifko
Majkas + Tamarka
jajona + Matúško + ocino (ten nás musí doviezť) sľubujeme na 90 %
Ani3012 a spol.s.r.o.
alexarisko + Lilien + ocino

dalsi ucastnici vitani.
program volny
dobru naladu pribalit. 🙂

***************************************************************************************************************************************
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

lucim
30. máj 2010

@nykyta prepac mi, naozaj som sa ta nechcela nicim dotknut, si citliva dusa, je mi to luto, ze si moje slova vysvetlujes takto, uz sa to nestane, budem si davat pozor, aby si si nieco nebrala takto k srdcu, nechcela som ta ani urazit, ani podcenit, ani nic podobne, co za tym asi vidis ty. vazne nie. prepac, pisem, ako mi huba narastla, ako mi idu myslienky, kocky ma tu uz poznaju, nepisem za tym nic ine, len to, ako lezia pismenka. ak ti moje slova vadia, uz radsej nebudem nic komentovat . 😒 😨
tak co? beries? ci ?

ani3012
30. máj 2010

Luci,ale keď nás nyky spozná osobne,tak bude vedieť,že ako to všetko myslíme,že nie ako sa niečo napíše sa to aj tak myslí 😉

traktor
30. máj 2010

nyky neblbni 😉 ..lucim je super, aj ty si 😵 😵 😵 😵 chce to cas a uvidis, ze prides na to ako kto co mysli...tu su len same dobre baby 😉

lucim
30. máj 2010

ani to dufam. 😉

traktor
30. máj 2010

konieckoncov..sak mate moznost sa stretnut a spoznat...ja som tiez besna..nie len tu ale aj v skutocnosti, vsak ani 😀 ..teda nie besna...polepeto pasuje lepsie 😀 😀 😀

alexarisko
30. máj 2010

Co sa to tu zase deje???

traktor
30. máj 2010

...a tymto sa taaakto klaniam mojmu mm, ze este nezdrhol a ze je este furt pri mne 😀 😀 😀 😀 / co mu uz ine ostava 😀 😝

traktor
30. máj 2010

alex ..no sak nic...cakalo sa na tebaaaaa, neee 😀 😉 ..marnost ty zijes?

alexarisko
30. máj 2010

Kua zijem a vidim ze ked tu nejsom tak je tu len bordel, to co maaaa znamenat????

katkah
30. máj 2010

ahojte vsetky julovcata. Sem tam chodim sem ku vam smirovat, ked vyjde cas a precitat si ,co mate nove a ako vam deticky rastu. My sme tiez julovy..presne 2.jula sa narodila nasa Ninuska, mame 80 cm a 8600 g /mame doma malu dlhanu,a si po tatovi, kedze maminka meria ani nie 160cm 😉 /. Co sa tyka zubkov, dva spodne mame od februara a v pondelok sa prerezali aj oba vrchne. Ale mali sme tazky tyzden, dostali sme anginu, nasu prvu chorobu s teplotami 41 °C, bola to fuska..ale mala je zlata, zvladla to uzasne. Chodit zatial chodime len popri nabytku, jedacka je to neskutocna, musim schovavat pred nou jedlo, lebo ked vidi nieco najedenie tak zacne kricat a mlaskat ustockami. Recnit recni o sto sest...mama,baba, tata, pápa, havo, mnau, kde je..a odpoveda si "tam", ...je toho vela... a este je velka tanecnicka 🙂) Ked som sem dnes prisla nakuknut a zbadala som, ze mate stretko v PN, tak ma to strasne potesilo....a ak by ste nas vzali medzi seba, tak by sme sa radi s vami stretli 🙂

riusik
30. máj 2010

😕 😕

lucim
30. máj 2010

traky, tak to sa usim poklonit aj ja prd tym mojim mm, ze ma zvlada a luuuubi. 😉 😵 😀
allllllllllllleeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxx puskaaaaaaaaaaaaaaa mojaaaa, ako sa mi mas, stratena sekretarocka srdenko mojo? 🙂

alexarisko
30. máj 2010

Som sa sem dotrepala bo moja MANZELKA, viiime este setci kto je moja manzelka ze aaaano, povedala ze nas tu minule poslusne prihlasila na to stretko, sedime v poluse a mi hovori ze ideme do pistan a ja ze ok, diky za oznam rozkaz sefka 😀 tak jakyyyyy ocino, rao?????? jakyyyy ocino???

riusik
30. máj 2010

alex, co si objavila, ked predavas kocik? inak, rada ta vidim, po dlhej dobe.. 😉

ani3012
30. máj 2010

Baby tu je článok za tie faktúre, čo sa nechal nachytať môj otec a aj @lucia32
tak dajte si pozor,je to veľky chyták a ak vyplníte údaje (či kvôli súťaži alebo čo),tak Vám budú chodiť faktúre.
My neplatíme nič,lebo mali zlé podmienky ,ale oni si to prepracovali aby ste to zaplatiť museli.
Stránky sú vypísane v tom článku

http://www.cms-antonak.sk/kauza-60-eurovych-fak...

riusik
30. máj 2010

@lucim pozdravujem ta.. to co sa ti preboha stalo na nasej strane ba? sakra, by som to strielala 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre