Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
30. máj 2010

@raona treba podstatnejšie veci riešiť nie? Veď aj víno je z ovocia 😝 (olizovací)

nykyta
30. máj 2010

@katkah takze nie si z krakovan pri vrbovom 😕 😕 😕
@riusik sak zivot je taky tak musim byt aj ja taka 😀 😀 a male chumaciky sa ti nepacia 😀 😀 oni ked sa nahnevaju tak sa zvacsia 😀 😀 trhaci moji 😀 😀

katkah
30. máj 2010

dakujeme lucim, ale ked som sem raz za cas nakukla a citala, co vsetko uz vedia vase deticky....tak sme niekde tak v strede 😉 Ale sme na nase zlaticko aj tak pysny 😉

ani3012
30. máj 2010

@katkah no Evička mala teraz rok a nevie toľko čo druhé detičky a to už mala v tomto veku všetko dobehnúť,teda dobehnúť 12 mesačné.

raona
30. máj 2010

@ani3012 he he he.. nooo, ako sa to vezme, ale na vinko tam chodime, ked robime doma nejaku akciu, narodky alebo tak nejak.. noo a ovocie, to sestra tam minule bola a ze tam jake lacne ovocie.. tak to pojdem okuknut volakedy aj ja.. 😉

katkah
30. máj 2010

@nykyta ano som z Krakovian pri Vrbovom..takze spisovne krakovianka 🙂

traktor
30. máj 2010

....lebo tu su julovciatka majove, junove aj julove..a vsetky su sikovne a nase 😵 😵 😵 😵

katkah
30. máj 2010

@raona no veru jablcka, bananiky, pomarance, karfiol......na to tam chodim stale....takeee dobree ceny su tam 😉

alexarisko
30. máj 2010

No len tak narychlo co je nove, cera sme boli v senci sa kupat a za opicou uz nestiham utekat, hrozneeeee

raona
30. máj 2010

@katkah a ze to volakde pri kostole?

riusik
30. máj 2010

este ked som ja zila v krakovanoch, tak sme to riesili a dostali odpoved za jazykovedneho ustavu, ze fakt dvojtvar aj aj z krakovian aj z krakovan je spravne, ale mozno sa to zmenilo a nejaky mudry panko z ustavu to zmenil, aby vykazal nejaku cinnost 😉 ale to fakt nie je podstatne, baby, vsak? podstatnejsie veci momentalne riesime 😵

nykyta
30. máj 2010

@katkah aha ale to su krakovany a nie krakoviany 😕 bo ja tam mam rodinu a oni si hovoria krakovanci 😀 😀 😀 😀 😀 sranda sto ludi sto chuti 😀 😀 ci? 😀 😀

lucim
30. máj 2010

augustove julovca nemame? 😉
alex budem drzat pankrace, nech si uz niekto kupi tvoj krasny kocik, mozem potvrdit, ze je krasny, na vlastne bulvy som ho videla 😀
katkah - rozdiely medzi detickami su, ale aj preto, ze kaze z nich je osobnost. 🙂
bubacik ma vola..... pridem ...

nykyta
30. máj 2010

ta ale som tu zmudrela sak zajtra im poviem krakoviancom 😀 😀 riusik dik za infosky 😀 😀

katkah
30. máj 2010

@nykyta hej su to Krakovany....ale ides do Krakovian..a si krakovianka......tak je to spisovne....ale aj ja hovorim ze som z Krakovan, len to znie tak sedlacky 😀

raona
30. máj 2010

krakovianka - po mestsky
krakovanka - po dzedzinsky

😀 😀 😀
a basta, som to vyriesila, ne?

ale tazko povedat, co je spisovne a co nie 😎 😎

katkah
30. máj 2010

@raona nooo skoro pri kostole...nova ulica rozostava

ani3012
30. máj 2010

augustove júlovčátka máme (laurajana, lusia_99, zuzkalenka a dokonca aj malý Matísek od pavčíka -ak ho teda ešte rátame medzi júlovčatka tak ten je aprílový 😀

traktor
30. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 my sme speci julovciatka 😉

alexarisko
30. máj 2010

ocuvajte zeny, taka info otazka, zrnik ako?

nykyta
30. máj 2010

@raona tak veru a je to vyriesene 😀 😀

katkah
30. máj 2010

no na dnes sa s vami lucim, mala sa hniezdi v posteli..idem za nou..dobru nocku 😉

ani3012
30. máj 2010

@alexarisko nevieme.Aj som jej IP písala,či by sme mohli nejako pomôcť (finančne alebo krvičku alebo čo) a neodpísala.

majkas
30. máj 2010

konecne znova na konovi, ahooojte

nykyta
30. máj 2010

no nic babulky idem do hajan bo macik sa zacina dako mrvit 😕 😔 😔 takze dobru nocku a sladke snicky 😔 😔 😔

majkas
30. máj 2010

mame novu maminku? katkah vitaj 😉

majkas
30. máj 2010

nyky dobru

nykyta
30. máj 2010

@katkah dobru 😔 😔

alexarisko
30. máj 2010

Majka caf

alexarisko
30. máj 2010

dobru kocky nove teda pre mna nove 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre