Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
31. aug 2009

Zuzik, moze byt, sak si popripade volame 😀 a do kelu sak si hovorila ze si si ho ani poriadne nevsimla a neska ta uz masiruje?

Wyd 😀 my s mangelom sme zmagoreny z roboty robime pre nemecku firmu a ine ako satelity ani nekukame, skoro sme zhebli ked mal raab letnu prestavku

alexarisko
31. aug 2009

riu, myslis ze ete budu lietat svine?

aj my budeme robit atelierove fotecky, krstny otec ktoreho mame pre malu je velmo sikovny fotil nam aj svadbu aj tehotenske fotky, tesim ze sa uvidime , kedy asi pojdete

wydata
31. aug 2009

alex TV total is da best 😝

wydata
31. aug 2009

my sa chystame tiez do ateliera... ale este nevieme presne kam alex mozes poslat vizitku sći toj je sukromne len pre teba?
my sme si povodne vybrali na www.peknafotka.sk

riusik
31. aug 2009

pada mi net 😠

mala pred chvilkou zasa rev 😖 uz ked som vosla do izby, hned som vedel - citila o co ide... pokadena...

alex: lubo chcel fotit co najskor, ale akosi sme sa nevedeli casovo zladit... tak ak vyjde tento, prip. buduci tyzden fotime

alexarisko
31. aug 2009

wyd 🙂 on to nerobi profesionalne, teda chodi niekedy fotit nejake akcie a tak, ale robi nieco ine, je to nas kamarat pre ktoreho je to hobby, ked nieco nafotime a bude sa ti lubit, mozem sa ho opytat, neviem ci si videla moje svadobne foto alebo tehotenske, tie mam v albume a svadobne mam na mojej svadbe ak chces kukni

inneska
31. aug 2009

svine vedia lietať?? 😀 😀 😀

riusik
31. aug 2009

inn: a ake a este aj stiiiiiiiipat............ 😀

wydata
31. aug 2009

alex fotky s brustekom su kraaaaasne a aj ja som take cosi povodne mala v plane ale... strie ☹ 😢
tak ak by sa dalo a mal cas a bol by sikovny nieco z jednej takej priserky - mna neco vykuzlit...bolo by fajn ak ne zostanem pri peknej fotke 😉

alexarisko
31. aug 2009

Wyd
chcela som kuknut tu stranku a nejak mi to nechce otvorit, hmhmhm

Kukni aj toto tiez robil on, aj stranku celu http://www.ar.klinger.sk/

lucim
31. aug 2009

kojime

wydata
31. aug 2009

http://www.peknafotka.com/
😀
nam robil fotky svadobne kamarat co foti do plus jeden den... ale bola to chyba, totiz on nerobi umelecke fotky iba take bulvarrne... 😒

inneska
31. aug 2009

my spíme, a mame sa tiež drieme....tak idem haji aj ja 🙂 dobrúúúúúúúúúúúú...zajtra 🙂

wydata
31. aug 2009

haji haji hajame 😝 😀

alexarisko
31. aug 2009

Inn papa dobru

Wyd neuveris ale ten nas kamarat ma velmi dobreho kamarata ktory tiez foti pre plus jeden a mal nam tu svadbu fotit lebo my sme ho tam chceli toho nasho kamosa ako hosta a ne aby fotil ale nakoniec sa rozhodol ze to predsa len bude robit on 🙂

lucimka, mna nejak zvlastne bolia prsia a nemam pocit ze by sa mi naliali, stlacam a nic,asi ich lilus neska znicila, skusim dat sunar a uvidime

wydata
31. aug 2009

no ten moj je z petrzky a uz tam nerobi bo zevraj zuzovali v ramci krizi stavy...
ale nahoda je to riadna 😝
on je z petrzky...

alexarisko
31. aug 2009

to teraz pytas?

riusik
31. aug 2009

lu: aj alexandra cucka 😉 v uplne netypicku hodinu pre nu, ale co uz...

alexarisko
31. aug 2009

Wyd to si ty?

wydata
31. aug 2009
lucim
31. aug 2009

ideme grgat a spinkat paaaaaaaaaaa

wydata
31. aug 2009

hej hej 🙂 katastrofa co 😝

inak co vravis na tu peknu fotku, robia celkom dobre, nie??

http://www.peknafotka.com/?q=rodinny-portret-8007

wydata
31. aug 2009

ale povodne to bol link na moj svadobny album... 😠

alexarisko
31. aug 2009

Lulu dobru sefe, kludne pospite zhasnem a zavrem

Wyd, pekne pekne, my sa tiez vzdy s kamaratom inspirujeme na roznych strankach a potom nieco vlastne k tomu primyslime a je

wydata
31. aug 2009

lu bru nocku!
kokos pri tomto konove sa neda absolutko zehlit, stale ma to taha klepkat po klavesach...

alexarisko
31. aug 2009

jakoze ten link na facebook bol link na tvoj svadobny album? si so?

riusik
31. aug 2009

lu: dobru nvocku 😵 aj ja by som mala ist do postele, mam za sebou narocny dnik... P este nie je doma, chcela som ho pockat, ale asi nepockam 😎

wyd: pekne photos 🙂 ale neviem preco, som si ta uplne inak predstavovala 😉

riusik
31. aug 2009

alex: lili je stale taky maly upirik? alebo sa to kustik zlepsilo?

wydata
31. aug 2009

😅 no na nej som dost rozbita este po porode...
😝
take strasidielko unavene..
😝
v kosely z antolskej
😝
ano ten link bol ale kym si neni tam prihlasena hodi ti len hento a nevpusti ta do albacu... 😠
a nesce sa mi to zmensovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre