Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. jún 2010

😀 😀 😀

traktor
2. jún 2010

😀 😀 😀 😀

traktor
2. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
2. jún 2010

to nedoženeš sama,musíš uznať,že nás budeš potrebovať 😉 😀

traktor
2. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
2. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
2. jún 2010

ale uz menej treba 😀 😝

ani3012
2. jún 2010

šikovná ! 😎

traktor
2. jún 2010

49500 🙂

ani3012
2. jún 2010

Príde učiteľka do školy a hovorí deťom.:
\"Kto uhádne moju hádanku dostane jednotku. Je to biele a lieta to na nebi?
\" Prihlási sa Jožko a vraví: \"Hus.\"
\"Môže byť,ale je to labuť!\"
Opäť hovorí učiteľka hádanku: \"Je to chlpaté a behá to po dvore.\"
V tom sa opäť prihlási Jožko a vraví: \"Mačka.\"
\"Môže byť ,ale je to pes!\"
Jožko sa naštve a vraví učiteľke: \"Teraz dám hádanku ja Vám! Keď to dávate do úst je to tvrdé a suché, a keď to vyberáte je to mäkké a vlhké! čo je to?
\" Učiteľka rozmýšľa a po krátkej úvahe príde k Jožkovi a dá mu facku.
A Jožko vraví: \"Môže byť, ale je to žuvačka!\"

traktor
2. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
2. jún 2010

traky prosím Ťa dávala som sem vtip o tom,kto ako ľúbi Fica alebo ho tu niekto dával? Jednalo sa o tetovanie kto si dá kam vytetovat Fica

Žena nervózne pobehuje po obývačke a kričí na muža, ktorý si pokojne sedí v trenkách v kresle: " Obliekaj sa konečne, o chvíľu tu bude návšteva!"
" Ja ostanem tak, v trenkách, nech vidia, že ma vôbec nekŕmiš!"
Žena na to: " Tak si daj dole aj tie trenky, nech vidia, že nemám za čo!"

lucim
2. jún 2010

ahoj ani traky, idete na tych 500 prispevkov v rekordne rychlom case? 😀 😀 😀
my sme po 2 dnoch boli teraz chvilu vonkuuuuuuuuu, hurrraaaaaaaa 🙂 🙂 🙂
ani ten vtip nepoznam, takze si ho nedavala, sem s nim. 😉

ani3012
2. jún 2010

pani učiteľka zadá v škôlke deťom úlohu:
DOKÁŽ AKO VEĽMI MÁŠ RÁD FICA

Kvetka hovorí: ja si dám Fica vytetovať na prsia a keď mi budú rásť,tak aj Fico porastie
Danka hovorí: ja si ho dám vytetovať na bruško a keď budem tehotná,tak Fico bude rásť s mojím bábätkom
Janko hovorí: ja si ho dám vytetovať na penis. Buď bude v pi.i,alebo visieť

ani3012
2. jún 2010

keď sa Patrik nudí.....

lucim
2. jún 2010

ani vtip 😀
a foto je supeeerrrrrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂 2 v 1 🙂 🙂 🙂

traktor
2. jún 2010

ani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...foto perfektne 🙂 😵 😵 😵 ahoj lucim 😉

asparaguska
2. jún 2010

Ahojte, ani supééér foto... som najskôr pozerala, či to nie je fotomontáž... 😀

ani3012
2. jún 2010

@asparaguska že by som sa tak zahrala ? 😝 😀

lucim
2. jún 2010

tak milacik uz spinka ... dnes sme hodili pokus o 2 spanky (ze doobeda si trosku suchal ocka ale ee, len sa nacucal, a frcal dalej), uz sme prestaveni na jeden. 🙂
ahoj aspar. 🙂

lucim
2. jún 2010

tak mi napadlo , kocky co budete v piestanoch - nechcete niekto tuto ciapku? 😉 ( ta foto tu uz bola)

lucim
2. jún 2010

ani som sa vam nepochvalila, robila som svoje prve parene buchty - jasnacka - podla trakynho receptu, cesto mi miesala miesaren pekaren. 😉 ale mam otazku - @traktor - parila som ich na paraku- taka ta rozkladacia plechova blbost - v hrnci, zakryte uplne pokrievkou alebo ak poodkryte ... a ked boli hotove, dala som prec pokrievku a tie nadherne velke gulky v tom momente splasli a zmrastili sa 😖 😖 😖 . chutovo vyborne 😝 😝 😝 , lahke ... ale preco splasli? kde soudruzi z ndr udelali chybu? 😕

traktor
2. jún 2010

ahoj lucim...ja mam hrniec , v hrnci vodu...na hrnci utierku prichytenu gumou z gati...dam buchty, prikryjem dalsim hrncom co uplne presne sedi...a 10 minut parim....vobec nesmies odkryt...este sa mi nikdy nestalo , zeby splaslo..

lucim
2. jún 2010

traky ale mne sa to stalo po tych 10 minutach, ked som ich isla davat von ... postup vlastne rovnaky ... v hrnci voda na dne, potom ten parak, to ma dierky, aj som ho naolejovala, nech sa nelepia, na nom 3 buchty, pokrievka. otvorim a fuuuuu, normalne klesli pred ocami. 😖 mozno to skusim s tou utierkou, ale neviem, ci mam hrnce, co pasuju.

lucim
2. jún 2010

a este , ako gulkas gulky, aby lekvar nezdrhol a bolo to pekne? akoze .. nasla som si sposob, ale mozno mas fintu. 😉

traktor
2. jún 2010

lucim ja robim tak odrezem cesto asi ako velku buchtu chcem...roztiahnem ho prstami..do stredu dam lekvar, nutelu....palcami tak pospajam a po doske tak pogulam na buchticku....s tym parakom ti neporadim, ja to robim furt na tej utierke..mozno baby co uz robili, budu vediet 😉 /..inak lekvar ti moze utiect ak je taky redsi...do buchiet je vzdy lepsie dat hustejsi lekvar...ale ak utecie nevadi...vsak to prikryjes cukrom grankom a maslom.....mnam aj by som si hned dala....mi dnes mame knedlu...buchty urobim zajtra? 😀

lucim
2. jún 2010

hehe, u nas bude zajtra zase nieco masove, chlapovi mojmu treba . aj malunkatemu chlapovi. dnes papal papriku, chrumkal a cuckal si moju veceru. 😝 😀

lucim
2. jún 2010

dnes nam prisli dvoje sustacky z mmb, ma osvietilo, ze to je paradna vec na von, a su vyborne, idem napisat pochvalu predavajucej. 🙂

lucim
2. jún 2010

brmmm brrrm nikde nikto? sak vam tu zaspim 😒
juj a zase mam pradlo v pracke ...zmuuur, tynemas? 😝 .... vesam .... 😉

traktor
2. jún 2010

som tu..len mi to mrzneeee..az teraz sa mi podarilo napisat 😠 ....sak sa pochval, co pekne si matkovi kupila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre