• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
plienka je furt tazka co tolko cura ale nekaka
1. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

rei...mne včera malý kadil po nektarinkách, som zjedla kolo 23h a včera som mala o zábavu postarané :grinning: som to tu večer opisovala :slight_smile:

wyd...happy výmesačie :wink:

josi...aj tebe krásne ránko :slight_smile:

brin...skoré vyliečenie :wink:
1. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi budem musiet fakt tie nektosky kupit
1. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rei někdy se stává že dětičky i 4 dny nekakají jen tak uprcnou, hlavní je že prdí tak mi to říkal doktor,ale když to trvá déle tak je třeba se ukázat doktorovi.Já piji denně kefírové mlíčko a tak my s kakaním nemáme problém, Dávám si ho pravidelně okolo 16 hod jako svačinku se sladkým rohlíkem :wink:
1. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Inesko :wink:
1. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my zato stále grckáme :unamused: neviem, či je to ešte stále v pohode...občas ma deň, že vygrcne trošičku a inokedy, ako teraz...papal o 8, ogrgol aj vygrcol, trochu viac...potom zase, už v polohe ležmo, po trochách vypúšťa...zaspal na 35min., zobudil sa a vygrcol zas :frowning2: ach jaj..

budúcu stredu poradňa...
1. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko a ty ho nemáš na klínovém polštáři?Myslela jsem že jsi si ho kkoupila?
1. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
wyd: vsetko naj natalke :slight_smile: :dizzy_face: a co robi osmicka?

brin: jojoj, skore uzdravenie... ako sa inak mas/mate?? som tu nebola a docitavat sa to neda... ako krstiny? pohodka? cosi som zachytila, ze kojenie na omsi? :sunglasses:

rei: ako sa mi ma petko s maminkou?? neda sa vam kakat? :frowning2: alexandra zatial problem nema, ale neviem poradit, asi to nie je iba jedlom...
1. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čus Riusko
1. sep 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peťko proste nekaká, či sa tlačí a nejde mu to?? ak netlačí, tak to nechaj tak...nemusí stále kakať :slight_smile:

ja sa už teraz bojím jesť tie nektarinky, aby mi zase tak moc nekakal ako včera...to bolo tuším ako hnačka, nebola to ´praženica´ ... tak od včera len hladím na ne, ked idem okolo nich :unamused: a to som zjedla len 2ks..
1. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: :dizzy_face:

pridavam sa k tym nektarinkam... ja ich jem denne, zacala som uz v porodnici... sice teraz som bola u maminky a tam som nezjedla ani jednu, ale zasa som tam jedla slivky...

innes: ahoooj :wink:
1. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi..on grcká, aj ked je na nyvýšenom..cez deň je na posteli, na vankúši(ešte vyššom ako klinový) a grcká aj tak...on negrcká ked spí...ale cez den nespí, tak grcká...v noci sa mi nevygrcol už ani nepamätám :unamused: najlepšie by bolo, aby viac spal cez deň...len neviem ako :sweat_smile:
1. sep 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuš :wink: ja som si ich kúpila bo boli v kaufiku v akcií po 16sk, tuším...kôli erikovmu kakaniu nie, ale aspoň viem, čo mám jesť, ked to náhodou zase nepôjde :grinning:
1. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem nieco porobit, este nemam ani vybalene, co sme boli prec... musim dat prat, varit,... a to tusim P dohodol nejaku navstevu, tak aj cosi upiect by som mala...
1. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Inesko tak to nevím, my sice ublinknem ale jen když jsme hltavé ale jinak není problém jen jí musím dávat pít na dvakrát s přestávkou na odříhnutí je to chamťák :wink:
1. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musím dať prať...chcela som, ale erik sa zobudil, tak ho tu vartujem a koňujem...mm spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
innes: :grinning:
josi: presne tak funguje alexandra... hlta, hlta... tiez davam odgrgnut medzi papanim :wink:
1. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás vyprané a uvařené jen čekáme kdy přijde syn z gymplu ať můžem do poradny a pak na procházku a zmrzku :wink: V jedné cukrárně dělaj skvělou borůvkovou - čučoretkovou :grinning:
aj moj P spi... uz som ho bola aj tak nenapadne budit, ale nevyslo to :angry:
Riusko tak vidím že to je normální :grinning:
1. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi: jasne, ako inak, u teba vsetko hotovo, ked my este len oci otvarame :wink:
1. sep 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasně to víš už si pak jen užíváme :grinning: Ale dneska jsem dělala španělské ptáčky s rýži a uzenou polévku, a palačinkové těsto na palačinky po obědě :wink: Z uzeného bude syn dělat plněný baklažám se sýrem k večeři, tak už má předvařeno :grinning:
1. sep 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erik napapá zase tak hlatavo, a ked aj, tak vtedy mi negcká...ale celé ráno tlačil a prdkal, a aj vtedy vie blinkať, proste ako sa mrví, tak zrejme naťahuja aj žalúdok a potom to vybehne a potom priebežne stále... :slight_smile: snád sa to zlepší, stále dávam tomu čas do 3 mesiaca :grinning:
1. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mm nechávam vyspať, určite máva unavené oči z pc(hladí do neho dennodenne aj 12h) a chodí aj z novej roboty neskoro domov...včera prišiel o 22,30 :unamused: erik poslúcha, ja nemám nervy v kýbli, tak nepotrebujem prestriedať a čas na oddych :slight_smile:
1. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ines máš pravdu asi to bude tím napínáním,jak píšeš když v noci neblinká protože asi hned usne vid :wink:
1. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte baby,

uspesne hlacim ze sme sa konecne na 9 den ale straaaaaaaaasne pokadili :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi...hej, večer zaspí hned...a vnoci sa zobudí, prebalíme, napapá sa trochu a spinká dalej, je proste v klude...ale cez den, sa stále hýbe, mrví, vymýšla...na chvílku sa nezastaví...asi to bude živé striebro :grinning:
1. sep 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni..tak to gratulujeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: rei sa sťažovala, že peťko nekaká, tak by si mala zobrať z vás príklad...vydržať a ono to pôjde :grinning:
1. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, nasa mala asi tusi ze plienky su drahe tak kadi len tak obcasne... a kym nema zacikanu plienku tak jej ju necham, ritku ma peknu... a dnes rano taku zavalila ze hned isla pod vodu do umyvadla, a mastne ani zmyt sa to poriadne nedalo.... sme sa namakali, ale je spokojnejsia aj mala aj ja... som bola asi nervoznejsia ako ona z toho ze nekadi, ale prdela hrooooozne :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. sep 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok