Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
5. jún 2010

@inneska no konečne ! 🙂
Fotečky som na FB kukla,krásny je Erička-rovno do časpoisu 😵

inneska
5. jún 2010

@ani3012 šak som si čítala komentoše 😀 a čo to aký milion?? či si myslela, že sa tu dakto zjaví, ked to napíšeš?? či ako?? 😀

ani3012
5. jún 2010

a nevyšlo mi to...ale možno,keby som si zlomila ruku tak snáď niekto napíše 😀

ani3012
5. jún 2010

@inneska ale bodlo by aspoň takých 30 000 eur 😵

ani3012
5. jún 2010

ale vás nenávidíííím ! si všetci asi grilujete a opekáte a oslavujete....... 😝 😉

katkah
5. jún 2010

ahojte bambulky...oneskorene,ale predsa dakujeme za gratulka...
@ani3012 datum si si dobre zapamatala...🙂 teda a tie buchty vyzeraju skvele, musim aj ja vyskusat ten receptik od traky.... a my negrilujeme, my od 19-tej spime ako kazdy den 😉

ani3012
5. jún 2010

@katkah ahoj !
no teraz už môžeš chystať na oslavu 1. rôčika,že ? To ale strašne rýchlo ubehlo

katkah
5. jún 2010

no tento tyzden som skusala piect skusobnu tortu..a bola fakt vyborna a krasna , asi zo mna aj cosi bude 😉

ani3012
5. jún 2010

veď hoď foto, pochváľ sa 😵

katkah
5. jún 2010

@ani3012 mas pravdu strasne to leti, a este ta moja mala vyzera ako 1 a pol rocna 😀
a pritom, ked sa narodila mala len 2760g, bola o 3 tyzdne skor....

katkah
5. jún 2010

mam fotku len v mobile a nejak mi to nejde stiahnut do PC, ked pride manzel tak snad sa to jemu podari, pak hodim 😉

ani3012
5. jún 2010

som zvedavá 🙂

katkah
5. jún 2010

dnes sa ma moja suseda, kt. ma synceka augustoveho opytala, ze ci je normalne, aby 11 mesacne dieta...cize moja mala, vedela tolko veci a bola taka bystra a vsimava...totiz letel vtacik a ona si ho hned vsimla a hovori, ze "vta" akoze vtacik 🙂 Potom malemu pekne zamavala a poslala mu pusinku, pohladkala ho. Ukazala im aka bude velika a kde ma ocko a nostek 😉 No a ked sa ma to spytala, tak som ostala taka zaskocena, ze ako to myslela.Ved julove deticky ako tu citam su vsetky take bystre 🙂

ani3012
5. jún 2010

ale niektoré deti sú lenivé.Môj synovec má dva roky a ten až teraz konečne ukazal ťap ťap ťapušky a sestra sa radovala a plakala,že či Evička bude učiť neho.
No a inak je pravda,že júlovčátka 2010 sú najšikovnejšie a najkrajšie a najbojovnejšie -proste NAJ 😵

katkah
5. jún 2010

no tap tap sme vedeli uz v 6, mesiaci, aj papa dat aj ukazat aka bude velika ....a mne sa to zdalo normalne, ze to uz vie 🙂

ani3012
5. jún 2010

Evičky sa poriadne zatlieskať podarilo len nedávno.Doteraz to bolo také nijaké.Ale babám tu už tlieskali,malý Matejko od Traky-toho si pamätám

katkah
5. jún 2010

a samozrejme, ze su najsikovnejsie...@ani3012 len ten rok ti akosi nevysiel
😀

katkah
5. jún 2010

no moja mala, zase zacala stvornozkovat az v 10 mesiaci...2 mesiace sme sa hopsali na jednom mieste, uz som ani nedufala, ze to pride...skor sa vedela sama postavit a behat okolo postielky ako stvornozkovat 🙂

ani3012
5. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀
tak všetky júlove detičky 😀 😀 😀

katkah
5. jún 2010

no konecne sa mi sem dnes podarilo zavitat a tu nikoho, asi pojdem teda kukat telku ☹

katkah
5. jún 2010

@ani3012 ale vies, ze si ma tym rokom 2010 uplne zmiatla..som zacala rozmyslat, ze vlastne kolko mam rokov 😀

ani3012
5. jún 2010

chúďatko !ale neúmyselne som to napísala

ani3012
5. jún 2010

@katkah som tu,len prišla suseda,lebo sa jej vybil mobil a nemohla sa dostať do domu

katkah
5. jún 2010

no ja odbieham k malej..stale sa mrvi, asi jej je teplo 😒

ani3012
5. jún 2010

aj ja som teraz bola.10 krát ju počujem plakať-neplače a teraz že radšej idem a bola hore.Tak som jej dala čaju a zatiaľ zaspala

katkah
5. jún 2010

aj mne spinka, len stale pocujem, ze sa trepe, vrti a mrnka

ani3012
5. jún 2010

Idem ja sa najesť a osprchovať a vyvešať prádlo a možno sem ešte kuknem,či niekto ešte príde.
Zatiaľ ahoj 🙂

ani3012
5. jún 2010

@katkah a to ešte nie sú moc vysoké teploty...kto vie ako to budú znášať cez leto

ani3012
5. jún 2010

a ešte 60 príspevkov a sme za hranicou 50 000 🙂

katkah
5. jún 2010

@ani3012 chcela som sa spytat, sa mi zda, ze som to tu niekde citala, ale nemozem to najst....aky je najlepsi krem na opalovanie pre deticky...sa mi zda, ze lucim to tu niekde spominala...som dnes zistila, ze slniecko pieklo a ja nemala kremik pre malu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre