• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@jajona a mamina môže oddychovať, ked drobec búva
8. jún 2010 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monr jéj ďalšia chodiaca, paráda :slight_smile:
8. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monr trošku asi budem. ono sa to nezdá, čím viacej má nechá v noci spať, tým je to cez deň horšie
8. jún 2010 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte hlasime sa...cakame na 15h kedy uz zacina byt slabsie slniecko a vyrazame von :wink: ako sa tu mate? pozeram ze su aj dalsie pokroky :wink:
8. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajona dakujem, ale ja už chodím dávno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: žartujem...fakt ďakujeme...nie je to síce ešte to pravé orechové, ale raz bude :wink: Pády ako také ešte neboli, lebo zatiaľ pobehujeme za ňou a väčšinou sa ešte drží palca...istota je istota :grinning:
8. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mon ahoj, klara ahoj :dizzy_face:
8. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klara_klara no u nás je to také všelijaké. raz svieti, raz nie. ale spara strašná :confounded:
@lucia32 naša za ruky nechce chodiť, samej sa asi ide lepšie
@laurajana prepac ja som si ta asi pomylila s kuchy, nechodim tu casto a nejako som v tej diskusii prehliadla jej meno a tvoje hoci som citala jej prispevok uz tam bol tvoj a omylom som sa pytala teba. este raz sa ospravedlnujem :wink:
8. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nás otrasne teplo, fuj, neznášam také počasie.
8. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ináč ahojte, ešte som nepozdravila
8. jún 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jajona tak to u nas je priam hrozna spara ale chodime na slnko pred 11h a po 15h aby si maly zvykol...planujeme totiz aj dovcu v chorvatsku a kedze to bude pri vode kde prazi tak nech si maly trosku avyka na slnko :wink:
8. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klara_klara my sme boli okolo 13 h vonku, len na chvíľu, dávali sme papať nášmu havovi. my väčšinou chodíme až poobede okolo 16 h
8. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ahoj ...ozaj spominam si ze si mala maleho v nemocke...dufam ze uz je ok
8. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja sa slnku vyhýbam ako sa len dá, žiaľ dnes sa nepodarilo, akurát o 12 som šla cez mesto, brrrrr, malá v kočiari, snažila som sa, nech na ňu nesvieti.
8. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked ste pri tom slnku, aky faktor a krem davat detom v lete....nemyslim pri mori, ale tak na slniecku v kociku alebo na kupalisku?...inak sa aj my skryvame ako vieme, ale nie vzdy sa da...
8. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
napapaná a ešte umyť riad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@klara_klara ano, už je v poriadku...nebolo to po technickej stránke nič vážne :wink:
Baby naša malá je už hnedá, myslím kožička :sweat_smile: ručky a tvárička jej kontrastuje s bielou pokožkou naokolo :grinning: bude po synovi, toho strašne rýchlo chytá na hnedo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mám Niveu, myslím...sme dostali....50 a 30 faktor...tým natieram ked ide von, teda snažíme sa skôr, nech sa faktor rozvinie...ale dokial sa vytrepeme, že? :grinning:
8. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucia32
@klara_klara ja čítam od Klárky,že si mala malého v nemocke a premýšľam: nepomýlila sa náhodou? Veď ona ma dievča Natálku a to ona toť puberťáka myslela Miloška :grinning:
8. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sorciera24 tiež 50 natieram, malá je bielunká ako mliečko. :grinning:
8. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja zatiaľ nenatieram ničím,veď priamo na slnku není a tá troška čo jej zasvieti jej len prospeje - vit. D
No k pobytu na slnku jej kúpim 30 DAYLONG ,ale aj to bude mať na sebe tričko a šilt.,takže si toho priameho slniečka moc neužije
8. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som si odbehla urobiť objednávočku na ďalšiu látkovú plienočku :wink:
a bledá je aj tak -po mame :grinning:
no a dala som sa ostrihať. MM sa to páčiť asi nebude :slight_smile:
@ani3012 ako? na krátko?
8. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
počkaj odfotím sa
8. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcataaaaaa, aka som rada, ze sa uz mozem aj Vam venovat :grinning:

Srdecne Vam vsetkým oznamujem, ze som vcera zlozila státne skusky a ziskala som titul magister umenia Mgr. art. :sunglasses:
8. jún 2010 o 15:06  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traktor: jej, matko je suprovy :sunglasses:
8. jún 2010 o 15:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nas maly je ako vapno...po mamine :grinning: ...bat, gratulujeeeeeeem :wink: :dizzy_face: ...aniiiiii hod foto... :slight_smile:
8. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok