Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
8. jún 2010

@ani3012 sa teším

@traktor fešák. a tie foto z balkóna nemajú chybu

@battole gratulujem

battole
8. jún 2010

traky: a uz sa nebodaj aj sam pyta na nocnicek?

je budem asi trosku s info od vas pozadu, tak sa nehnevajte, ked budu moje otazky neaktualne.....predsa....som sa venovala teraz umeniu 😀

ani3012
8. jún 2010

no nemám kábel,takže nič 😝 ale som ostrihaná po bradu,rovný strih.

monr
8. jún 2010

@ani3012 ved nabudúce 😀

idem uspať mišku, zatiaľ pa

traktor
8. jún 2010

bat...pyta sa a ked ma plienku tak povie ba...a donesie si druhu 😀 ...u nas je najlepsie prebalovanie teraz....ked sa pokaka...lezii a caka...a ked plienku odlepujem tak sa az zachadza od smiechu...bo ja az vyvraciam oci a pridam zvuky, ze co za ble to do tej plienky robil... 😀 ..tak som mu na smiech..ze mama tak ti treba..mon...no dnes je veeeelmi horuca, tak osviezenie padlo vhod 😉

traktor
8. jún 2010

ani...ta co robite s tymi kablami...aj lu..teraz ty...

jajona
8. jún 2010

@traktor zlatý je Maťko... asi prvý otužilec

battole
8. jún 2010

traky: no u nas je to este stale problem.....vsetko ju zaujima a nechce sa prebalovat. uteka mi z postele a pomaly ju musim nahanat....pripadne sa prevrati a naspat ani za toho.... ako si maleho naucila sa pytat?...teda, ze si donesie plienku?

jajona
8. jún 2010

@battole gratulujem a budem to písať vždy.... obdivujem mamičky, ktoré dokážu zvládať školu aj dieťa 🙂

battole
8. jún 2010

jajona: dakujem pekne....no bolo toho dost musim sa priznat, ale myslim si, ze su aj narocnejsie skoly od mojej.

traktor
8. jún 2010

..bat..to sam...teda..vzdy ked sme isli menit plienku alebo ked sa pokakal som prisnym hlasom hovorila fuuuuuj, ba...a nejak to prislo...a potom vie kde mame plienky...tak si ich zoberie, ked treba...matko uz bude mat rok...a uz vela rozumie co hovorim...

battole
8. jún 2010

takto sme sa dnes hojdali a vieme povedat: homba, ked vidi hojdacky, alebo sa chce hojdat. 😉

sorciera24
8. jún 2010

aj my sme biely, ale 50 sa mi zda vela, co potom date pri mori?.....tak na kupku dam 30,ale v kociku zatial tiez nic nedavam, trosku slniecka potrebuje a nevystavujeme sa moc....

traktor
8. jún 2010

jajo...ja mam vsetky deti otuzile...zato ja som vecne zamrznuta...

lucia32
8. jún 2010

@traktor super fotečky 🙂 my bazenik ešte nemáme, teda nikedy sme mali, existuje ešte? Ani neviem 😝 Ale ak nie, kúpime 😵

battole
8. jún 2010

ani ja nedavam Sarlotke zatial ziadne kremy......sice som uz nad tym rozmyslala, ale este som sa k tomu nedostala

lucia32
8. jún 2010

@battole gratulujem k ukončeniu školy....šikovnááááá 🙂

battole
8. jún 2010

lucia: dik kraaaasne.....dnes si to uzivam,ze ked mala spi, tak nemusim vytahovat ziadne papiere a ucit sa.....och to je blazeny pocit 😀

lucia32
8. jún 2010

My krémujeme pretože ju rýchlo chytá a na hnedo...už aj od mudry sme dostali sprda, že má hnedé líčka a rúčky...no je to moja malá Naomi Campbell 😀

jajona
8. jún 2010

ja som tiež Matúškovi nedávala žiadne krémy a zatiaľ ani neplánujem

traktor
8. jún 2010

lucia...my sme tento kupili v tescu, boli k nemu aj lopticky , 50 kusov a vysiel necelych 100 korun 😀 ...to bol vypredaj...a ze sak sa nam zijde...aj sa zisiel...teraz stoji ovela , ovela viac....v tom case ho kupili viacery a potom za ovela viac predavali na mimibazariku...

battole
8. jún 2010

este mi niekto bude musiet povysvetlovat vsetky nove vymozenosti konika, lebo vzdy ked tu pridem je nieco nove, a neviem ako sa to pouziva 😲

traktor
8. jún 2010

bat mala je rozkosna 😵 ...kremiky ani ja zatial nedavam...uvidime..

lucia32
8. jún 2010

U nás moje káble od foťáka stále nezvestné 😝 a ani nejak nedúfam, že ich nájdem 😅 Občas požičiam od segry foťak, nahodím kartu a pretiahnem 😲 tie fotky a videjka 😀 Ešte aj noťas šiel do večných lovíšť...tak som nahratá 🙄
Aj ja chcem ísť dať oživiť strih ( vlasov) a hodím asi nejaké pruhy do červena 😀

lucia32
8. jún 2010

Trakuš...dobrá kúpa...nemohla si kúpiť aj mne? 😝 😀
Batt...malá je zlatučká, taká bábika 🙂

lucia32
8. jún 2010

Kúpila som včera cootage syr, som si vzala do roboty, že prekusnem a je v nom pleseň 😅 ...tak som si dala jablko 😉 Už som schudla pol kilo 😀

jajona
8. jún 2010

@lucia32 no červená farba, bude ťa aspoň vidno 🙂

traktor
8. jún 2010

lu...mna by trebalo uz celu ozivit 😀 😀 😀

traktor
8. jún 2010

luuu...vsak ja som to tu vtedy davala, ze v tescu akcioooo.to ako ma citate? 😠 😀 😝

jajona
8. jún 2010

@traktor pokropíme svätenou vodou 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre