Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
8. jún 2010

😀 😀 😀

lucia32
8. jún 2010

@traktor hééééj? Však ja čítam skoro poctivo 😝 😀
Jajona ... si dobrá 😀 😀 😀

jajona
8. jún 2010

sem-tam sa zadarí

ten môj stále ťahá, hoci už 2 krát mrnkal. dnes to ozaj máme riadne prehodené

traktor
8. jún 2010

lu..tak vtedy si asi bola mimo..abo co ja vieeem 😀

traktor
8. jún 2010

nooo...len mne by uz ani ta voda nepomohla 😀 😀 😝

jajona
8. jún 2010

@traktor no nebuď zase taká sebakritická. ja som tiež jak smrťka na pražskom orloji. hlavné, že tomu môjmu sa páčim 😀

lucia32
8. jún 2010

Ja som tiež snehulienka 😀 a keď sa hanbím tak jak Marfa s červeným lícami 😀

jajona
8. jún 2010

no budem asi končiť, ale už mrkáme nejako častejšie.

tak ešte pekné popoludnie 😵

lucia32
8. jún 2010

jajo...papá 🙂

traktor
8. jún 2010

ja som...jak ruska katuša 😀 😀 😀 jajo papa

traktor
8. jún 2010

matko chrape ako stary ...traktor.... 😀 😀 😀 ...ta voda ho celkom polozila.... 😉

laurajana
8. jún 2010

@klara_klara nič sa nedeje 😉

klara_klara
8. jún 2010

@ani3012 cau ani to je pravda je to uz vlastne pubertak ale stale je pre mamu jej maly tak som to aj myslela 😉

klara_klara
8. jún 2010

babiny poradte ako mam maleho prinutit jest chlebik so syrom...on mi na to pozera uplne s odporom 😝 😝 😝

klara_klara
8. jún 2010

vsak on doteraz papa len vyzivy a na obed zeleninove plus maso alebo plus vajicko...niekedy na ranajky jogurt a niekedy si da piskotku...ovocie miluje ale podla mna uz by mal aj nejak viac chlebika syr a tak...

monr
8. jún 2010

@klara_klara nenúť ho, ked mu zachutí, tak si dá, bud rada, že papá ostatné.

monr
8. jún 2010

prípadne mu daj chlebík alebo rožok len tak čistý a syr tiež do ruky, nech si hryzká. tie syrové tyčinky miluje aj moja malá

traktor
8. jún 2010

klara...nie je na to ziadna finta...len skusat , ..nukat...sadni si k nemu ..a jedz..odlamuj si a z ussmevom, mnam mnam si to daj do ust a potom ponukni aj jemu...my to tak robime z kazdym novym jedlom...a vzdy nad matkom vyhram 😀 😀 😀 😀 ....a hlasim hlasim...papame zemiakyyyyyy 😀 😉 ..odmietal ich v kazdej forme a dnes som urobila uvarila som ich....na masielku oprazila cibulku pridala papriku a dala na zemiaky...a taaaaaak mu chutilo, ze bol zadzabany az za uskami... 😀 a k tomu mal rybku 😉

traktor
8. jún 2010

...a dobre je mat rozok napr. aj na prechadzke, ked ste von...a len tak mu ho supnut do kocika...urcite si ho zoberie a pookusuje 🙂

klara_klara
8. jún 2010

to hej on papa rad to vsetko co papa ale nove sa mu velmi nechce, len sa bojim ze mu ten chlebik a to co nepapa chyba...vazime len 8,5kg

klara_klara
8. jún 2010

a ani mlieku on moc neda...pije 4x denne po 30 ml viac nie...teda myslim ze je to tolko lebo tolko odstriekam lebo stale kojim a zatial nedavam UM v noci mi ale pije kazde 2 hodky...neviem ako to ma byt spravne no snazim sa ako mozem ☹

monr
8. jún 2010

@klara_klara my nevážime ani toľko, neboj nechýba mu to.

klara_klara
8. jún 2010

@monr jej monr a vy ste rovnako stary ako my...a tiez sa kojite este?

monr
8. jún 2010

hlavne pokoj, ak kojíš, tak mliečko nerieš, kľudne mu daj vodičku k obedu,

traktor
8. jún 2010

klara, hlavne neporovnavaj...aj tu su deticky co maju akoze nizku vahu a potom co zas maju velku vahu...to je dane ..ake bude dieta, aku ma stavbu tela....a naco donho nasilu pchat , len aby bol tabulkovy?...pokial mu to staci...tak nevidim dovod to riesit...nebojon sa este rozje...vsetko ma svoj cas,...niektore deticky papaju od zaciatku vsetko, niektore su vyberave..ale od hladu urcite nezomru...

monr
8. jún 2010

@klara_klara kojím stále, už sa opica malá naučila vyzliecť mi tričko, tak si cucne kedykoľvek, povie mňam, alebo ham a napije sa

klara_klara
8. jún 2010

dalsia vec je oblecenie...z toho som este vacsi magor ako zo stravy...lebo moj maly nechce byt prikryty v noci ...spinka len v pyzamku a ja neviem ci mu uz dat kratke alebo nie...

traktor
8. jún 2010

mon 😀 😀 😀

monr
8. jún 2010

@traktor presne si to vystihla, každé dieťa je iné, to vidím na svojich 😀

klara_klara
8. jún 2010

traky tak to on je veru ten najvyberavejsi 😉
monr a tiez vies aku davku ti vypije?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre