Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
8. jún 2010

Trak, super, že je mm lepší, šikula.

Luci, no krásné, i kdyby jste se sebevíc snažily sladit, tak se to nepodaří 🙂 Jinak trávíme hodně času venku. Jak vstanem a poprdolíme se doma, tak razíme ven. Dnes byl Kubík se 2ma kámoši na hřiští přes 2 hodiny. Kubíček posbíral všechny vajglíky a dřívka od nanuků, ruky červné jako kominík z toho lezení, ale úsměv na tváři. Pak šup domů, v 11 zalomil a spal 2 a půl! 😀 hodiny. Odpoledne zase hurá ven a ještě jsme stihli besedu u babči s dědou.

A četla jsem, že trávník u vás dorůstá, tak to budete mít parádní. Pofoť zahrádku, jak se mění 🙂 A Matýsek bude hudebník, že? Pořád na něco bubnuje a vyhrává 😉

inneska
8. jún 2010

aby ste sa nenudili 😀

blani2
8. jún 2010

Bambulky, loučím se s vámi. Mm mě honí do koupelny. My musíme na kutě spolu. Plížíme se kolem postýlky jak 2 zloději 😀 Ten náš krakenek má uši všude a jak nás zmerčí, už se tlačí k nám do pelechu. Což o to, to bychom mu i dopřáli, ale jeho spací polohy začínají být nebezpečné pro všechny 3 strany 😀 Takže si to dopřáváme na ranní hodinu, jak nás taťka opustí do práce. Přeji vám krásnou sladkou a dobrou noc 😵

lucim
8. jún 2010

blani tak kubik bude ekologicky aktivista alebo smetiar? 😀 😀 😀
ale u nas podobne, matko miluje cmulat kamienky. 😝
a mozno som divna, ale mne sa to tak paci, aj drahemu, ked sa matulo snazi vsade liezt, vsetko ochytat, vsetko preskumat, je z toho straaasne zaspineny, vcera to bol zatial maximalny vykon, cigancatkam konkuroval , ale stastnyyyy 😀 😵 😵

blani2
8. jún 2010

Innka, zlatíčko Eriček. Nááádherný a mamce to moooc sluší 😵 Ta plačící fotka, až mě u srdce pííchlo, ale hned ty další to zachránily 😵

traktor
8. jún 2010

inka erik frajer neskutocny 😵 😵 ...a ta fotka co tak placka...co si mu nedala? 😀 😉 ...blani dobru nocku 😵

blani2
8. jún 2010

Lucim, tak jste na tom úúplně stejně 😀 Kamínky, kamínky, naše milované kamínky 😀 Zlatý

páá, už pouštím sprchu

traktor
8. jún 2010

lucim to mam aj ja rada...z vonku pride vzdy zvalany....ale krasny a stastny... 😵 ...a to pritom uz chodi...ale vsetko treba preskumat

lucim
8. jún 2010

blani sladke snicky 😉
inn parada ... a co ste erickovi nedopriali, ked hodil taky smutny vyraz? 😉 a aj tebe to sekne .. to uz je po kadernicke? 😉 tatrovka super, bavi ho, aj travicka ... 🙂 🙂
som zvedava, co bude robit matko, ked dostane nakladiak. 🙂

inneska
8. jún 2010

tá plačúca foto...už bol unavko, papať nechcel(vid. rozliata polievka na zemi...zhodil misku zo stolíka...som nechápala, kde až do stredu stola dočiahne) 😀 som to fotila kôli tej polievke rozliatej 😀

@blani2 aj kubík je úžasny..rastie do krásy 😵 a dobrú nocku...

@lucim hej už po kaderníčke..ja som ešte v nedelu farbila...

@traktor ludské teplo dokáže zázraky 😀 hlavne že mm je lepšie 😉

inneska
8. jún 2010

babušky moje, idem aj ja do spiša...dobrú nocku všetkým prajeme 🙂

traktor
8. jún 2010

inka 😉 ....a idem aj ja , lebo mi to tu uz pada...inka , lucimka dobru nocku 😵 , a aj vsetkym ostatnym, papa 😵

lucim
8. jún 2010

na mna sa ludia pozeraju, ze ake mam dlhe vlasy ... a gol bol, ze aj drahy povedal, ze si ma s takymito dlhymi nepamata 🙂 no mooozem ja za to, ze som sa z dlhych strihala asi rok predtym ako som sa s nim zoznamila? ... no - rastu - a prezila som tu hranicu ked neboli ani dlhe ani kratke ... a daju sa lahko zapnut .... a matko miluje moje stipce. 🙂

lucim
8. jún 2010

dobru noc babulky, ja si este pockam na kojo .. urcite o chvilu a lezim aj ja ... paaaaaaaaaaaa zajtra. 🙂

nina41
9. jún 2010

Dobre ranko 😵
Inka Erik je zlatučky, 😵

ani3012
9. jún 2010

@lada82 .................09.6.................Alžběta má dnes presne rôčik !!!!!! Maminka podá podrobnejšie inf.,a fotky keď sa vrátia z dovolenky 😵 Alžbetke prajeme všetko najlepšie 😵

A my máme dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵 😵 😵
kochanski.............09.7.................Zuzanka
battole...................09.7.................Sarlotka
inneska.................09.7...................Erik
Kamilečka............09.7..................Sarah
meza.....................09.7...................Nela

Všetkým 4 dievčatkám a jednému bodygardovi želáme všetko naj ! 😵

Meniny oslavuje: Stanislava, Felicián, Prímus, Vojeslav, Berenika, Vojeslava
Meniny oslavuje v ČR: Stanislava, Morgan

zumpa
9. jún 2010

@lucia32 dakujeme velmi pekne lucka 🙂)) juuuj len keby sme posluchali 🙂) sme uz take poriadne vybiokno xixi to ma asi po tatikovi 😀

raona
9. jún 2010

dobre ranko babule.

vsetko najlepsie oslavencom...

dneska akosi nemozem spat, tsom od piatej hore, tak uz som upratala, zapla pracku, dalsie pradlo nachystane na zehlenie, precitane emaily, odpisane..
Vcera sme boli na poradni, sme zaocokovani /teraz sa mi zda Sara akasi teplucka, mozno ma zvysenu teplotu, zatial ale spinka, tak ju sledujem, ked vstane odmeriam teplotu/, vazime 8800g, chodime sami, co maminku najviac tesi 😉 😉 aa co este, noo sme opalene 😉 😉

no a jasne, tesime sa na stretko v PN.. dufam, ze sa ohladne toho nic nezmenilo, ak ano, dajte mi pls vediet.. bo som tu dlhsie nebola a necitala Vas.. 😠

brinzulka
9. jún 2010

vsetko najlepsie 🙂

monr
9. jún 2010

bré ránko

Alžbetke všetko len to naj k 1.rôčku
ostatným 11mesačníkom veľkú pusinu

lucia32
9. jún 2010

Dobré ránko....oslávenčekom k 11. mesiačikom všetko naj...
Alžbetke k 1. rôčku veľká gratulka a 😲 pusinka k tomu 🙂

laurajana
9. jún 2010

Ahojte maminky a miminká - prajeme tiež všetko dobré, hlavne zdravíčko...my sme choručkí - Laurinka dostala ANT sumamed na tri dni a Mattiasko ANT erdomed...včera som s nimi musela letieť k dr. lebo maličkej naskakovali teploty do 39 aj po podaní čípku...kašel preukrutný majú obaja a ja samozrejme tiež, neskutočne ma z toho bolí hlava...takže ak je nie lekár-maminka pre detičky zdravá, tak je to o to ťažšie, no kiežby detičky boli zdravé, to je najhlavnejšie, ale čo človek môže očakávať po takých výkyvoch teplôt a počasia...

preto prajeme všetkým veľa zdravíčka...

zumpa ako pozerám ďalšia Laurinka - dodatočne všetko naj k meninkám

laurajana
9. jún 2010

baby poraďte ak viete nejaký účinný liek na hrdlo pre mňa z vnútra myslím..."asi by som si mala vypiť páleného" 😀 😀 😀 😀 lebo ho mám fakt riadne zničené od kašlu

inneska
9. jún 2010

ránečko 🙂

spoluoslávenčekom aj od nás všetko len to naj...hlavne Alžbetke k 1. rôčku, nech rastie do krásy a robí rodičom radosť 😵
noc bola relatívne dobrá, ale museli sme o polnoci odsávať..a taak ho drhlo, chúdatko..

@laurajana janka, aj erik je chorý a dnes ráno chytilo aj mňa hrdlo a nádcha, erik má +kašel ...u dr sme zatial neboli, ak sa to nezlepší, tak tiež ideme 😒

lucia32
9. jún 2010

Aj mňa včera bolelo hrdlo a Natálka soplí a teda riadne 😝 , ja som si striekla Bioparox ešte z tehu a je mi fááájn...
Bola som na socke a po ceste som kúpila 2 ks biele body dokopy za 1 € 😀

laurajana
9. jún 2010

Lucka...ja som si bioparox tiež striekala, ale to keď si teraz streknem, tak ma ide zadusiť, proste ja to tam mám kašlom riadne zničené...volala som svojej dr. vraj muconasal si mám kúpiť sirup, tak uvidím, či pomôže a idem si z cibule spraviť nejaký vývar...a vypiť...beeeeeeeee ale ak má pomôcť, nech vôjde do tela mého 😀 😝

lucia32
9. jún 2010

Na kašeľa možno aj bolesť hrdla je dobre nakrajať cibuľu nadrobno a zasypať cca 3 lyžičkami cukru a nechať postať 24 hodín na chladnom tmavom mieste, potom precediť cez sitko, prípadne prepasirovať, užívať 3x denne 1 lyžičku 😉

klara_klara
9. jún 2010

ahojte hlassim sa...maly spinka ...je strasne prechladnuty...kasle a z nosteka mu stale tecu biele sopliky...a stale place je to hrozne ☹

lucia32
9. jún 2010

@klara_klara a boli ste u doky? Dala vám niečo? Naša soplí ale inak je v pohode, sople odsajeme za obrovského revu a ideme ďalej 😝

klara_klara
9. jún 2010

nie neboli sme chystame sa zajtra ak to neprejde lebo zacal aj kaslat a to sa mi uz nepaci 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre