Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

klara_klara
9. jún 2010

inak aj my odsavame za obrovskeho revu 😝 😝 😝

lucia32
9. jún 2010

Na soplíky Nasivin a vytierať, alebo aj doky vie predpísať také hnedé kvapky...pri starších sme to dávali a na kašeľ Sinupret alebo niečo podobné...ak nedá ATB, že nebude mať teplotu, aj tak si budeš musieť väčšinou všetko kúpiť 😝 , ale je dobré ak ho prezrie....

lucia32
9. jún 2010

Jéje nikde nikto? Vidno, že je vonku 30°C 😀

battole
9. jún 2010

ahojte, my sa uz chladime v byte, kde je prijemne oproti horucavam vonku 😀

jajona
9. jún 2010

Ahojte,

gratulujeme k prvému rôčku 😲

U nás je tiež riadne horúco. Asi sa to podpísalo aj na Matúškov spánok, 45 min. Od pol jednej sme sa gúľali v posteli. Asi niečo zobneme a pôjdeme von. A mne sa chce tak nehorázne spať. Bola ťažká noc.

batt... Šarlotka je aká škerula

lucia32
9. jún 2010

Batt...no s tými vláskami mi pripadá nejaká staršia, na fotke vyzerá byť už riadna slečna 🙂
jajo...aj u nás je hic...a malá len vonku a vonku...o pol 2 šli s babkou aspoň na dvor ...a namontovali sme slnečník na kočiar, tak môžu aj korzovať po ulici 😀

jajona
9. jún 2010

@lucia32 my tiež máme slnečník. už rozobral 3/4 puzzlí. od rána nič iné nerobím, len to skladám. už to budem vedieť aj po slepiačky
jaj, aj ma z neho už hlava bolí 😠

raona
9. jún 2010

dneska vás tu tuším vela nie je, kde ste vsetky, vsak vonku je horuco,, sa tam neda vydrzat...
my dneska pojdeme az na vecer von, ked sa troska schladi, mala ma zo vcerajsieho ockovania zvysenu teplotu, tak nechcem ju davat na to slnko

aa prisiel nam potesujuci balicek, kasa Sunarka, neviem ci si pamatate, na ich stranke bola raz taka sutaz, alebo ako to nazvat, ze ked sa zaregistrujete a napiste meno svojho dietatka, poslu vam trojuholnik do auta s menom dietata.. noo a dneska nam to prislooo..spolu s ospravedlnujucim listom, ze meskaju so zasielkou a tak k tomu pribalili aj dve tycinky 😉 😉 tak nas to celkom potesilo 😉 😉
aj vam to prislo??

raona
9. jún 2010

aaa este som sa chcela spytat, mate skusenosti so slnecnou clonou na kocik???

traktor
9. jún 2010

ahojte 😉 oslavencom gratulujem 😵 😵 ..sopliky hes, hes...je teplucko, tak nech sa deticky mozu vetrat 😉 ...slnecnu clonu nepouzivame, tak neporadim..

traktor
9. jún 2010

erickovi velka cmuk 😵 😵 ...raona, nam este nic nedoslo..uz som hundrala, ze nalakaju a nikde nic...

lucia32
9. jún 2010

Nam prišlo len od Hami, mliečko 3...budeme mať do zákuskov 😀

laurajana
9. jún 2010

čo sa týka chorôbok asi niečo vo vzduchu lebo je toľko ľudí okolo chorých - kašel, soplíky, teploty...držkáme palčeky, aby to bolo napr. od zúbkov...našej Laurinke idú horné dvojky, tak teplotky môžu byť aj tým, no ten kašel...ach hrúza...

Šarlotka je zlatá, fakt ako veľká slečinka už...podarená, tie xichtíky čo hádže 😉

inneska
9. jún 2010

kuk 🙂

aj u nás sa odsáva za revuuu 😀 a clonu ani my nemáme 😅
@laurajana janka, no tá moja nádcha asi zo zubov nebude 😀
@lucia32 aj nám prišlo mliečko..až 2x..aj vám?? 😕
@battole malá lotinka je zlatunká, fakt už slečna 😉

traktor
9. jún 2010

nam neprislo niiiiiic...nam stacia maminkyne kozenky 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
9. jún 2010

ani mne nič neprišlo 😠

traktor
9. jún 2010

ani ..zajtra pride...uvidis 😉

inneska
9. jún 2010

mne tie mlieka hami prišli 2x..2 navlas rovnaké krabice, aj s obsahom...neviem,či sa sekli bo čo..ale potešilo, aj ked to nepijeme 😅

ani3012
9. jún 2010

Ivi,čo to papká ten Matejko? Jak si mlaskal,drobec.Vidno,že si dobrá kuchárka 😵

Patrik ma asi úpal.Bolí ho strašne hlava,síce teplotu nemá ,ale ho naplo dva krát na vracanie. Dnes mali do obeda olympiádu,priniesol tri bronzové medaile, ale zakázali im vraj šiltovky. 😠

traktor
9. jún 2010

@ani3012 ani papa buchtu na pare zo slivkovym lekvarom 😉 ....gratulujem k medailam, mas sikovneho chalana 😵 😵 😵 ...a tie siltovky...vsak teraz tak slnko pecie, ze by mali byt povinne a nie ich zakazat 😠

traktor
9. jún 2010

lucimka, krasne fotky...matko je fesaaak., a mam pocit, ze sa teraz zmenil.. 😵 😵 😵

ani3012
9. jún 2010

tiež sa tomu divím. A asi nemá úpal,ale úžer. čo ako ja v tom rozdiel teda nevidím,ale je mi ho ľúto.Už spinká,ale nemôžem do neho dostať vodu,lebo ako ho zobudím,tak reve jak pavián.Musí ho teda riadne bolieť,lebo on ma inak vysoký prah bolesti

traktor
9. jún 2010

chudaaak...co by mal byt stastny...ze mal uspech...

lucim
9. jún 2010

dobry vecer, deturence uz spinkaju?
oslavencom vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 🙂 a erickovi cmuka 🙂 🙂 🙂
vravite, ze pride darcek od sunarov? tie tycinky minule boli mnam. 😉
batt lotinka je vlasate zlatko. 🙂
traky a matko ma super apetit. 🙂

traktor
9. jún 2010

lucimka ma...on tu buchtu polozil, lebo videl fotak...a len co som ho polozila, vratil sa k nej a vsetko aj tie odrobinky zjedol 😉 ...tie tycinky aj mne chutili..mohli by poslat zas 😉 ... a veru, lotinka je fesanda 😵

lucim
9. jún 2010

a konecne sa mi podarilo dat na kona nejake fotky , ak chcete , kuk 🙂 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucim/album/...
jedna inspirativna sem: 😉

inneska
9. jún 2010

ahojte babušky, dnes moc nepopíšem, som ako mechom praštená 🙄 z tej nádchy 😠

len som sa ešte chcela spýtať, že ked je erik takých nascípaný, tak môžem s ním po vonku chodiť?? resp. mohol by sa aj člapkať vo vode ?? nechcem mu prihoršiť..

@lucim fotečky sú cooooooooool a maťko je fráájo 😀 tieto letné fotos nemajú chybu 😀

inneska
9. jún 2010

otváram 3 balíček vreckoviek 😖

traktor
9. jún 2010

inka po vonku nevidim problem, vsak je teplo, nefuka...ale do vodicky by som ho nedavala...predsa len je prechladeny...aby sa mu este viac nepohorsilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre