Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

leniccka
1. sep 2009

u mna to ide, lebo ja ked nemam chut na sladke tak to hned na druhy den citim na nohaviciach, teda pred tehu...
a teraz ako mi to neslo dole, tak bez sladkeho to pada same 😀 😀 konecneeeee

reilyy
1. sep 2009

mojho som uz davno nedavala do lehatka, asi treba zase skusit 🙂 ale najnovsie si ocumuje ruky, sviha nimi okolo, mne uz parkrat skoro oko vypichol, sebe ani nepocitam 😀 a som mu teraz strihala nechty lebo si smahol po hlave tak cez cele celo az na nos jazva jak harry potter

reilyy
1. sep 2009

😀 he, odstranila, len neviem ci vsetky 😅 snad 🙂 sice boli nejake aj pod prackou ale sa mi zdalo ze jak som ju tahala do kupelne tak zo spodu nieco vypadlo, tak to bolo asi tiez nieco bezpecnostne 😕 😅 snad 😀

reilyy
1. sep 2009

a ti poviem, ze neviem jak by som teraz vydrzala bez sladkeho 😕 momentalne je to moja chvilka pre seba, sadnut a napchat sa dacim dobym sladkym 😵

leniccka
1. sep 2009

aj moja furt smatra rukami, asi bude vypravca alebo letuska... ked bola mensia tak musela mat nonstop rukavice lebo to furt vyzerala ako keby osm ju bila... tvar sama chrasta a skrabanec...
teraz sa to lepsi, len pruser je ze ked zaspava tak tymi rukami sa strasne budi, tak som sa jej minule vyhrazala ze jej ich uviazem okolo brucha a bude... tak spava na bruchu aby sa nebudila 😉

leniccka
1. sep 2009

ja som pred chvilou dotlacila francuzske zemiaky... a mam kolace zo svadby 😀 😝

reilyy
1. sep 2009

hej, tie mykacie pohyby budia aj mojho , ale ked on v zavinovacke ani nahodou, na bruchu ani pocut, najnovsie mu vadi aj deka ked mu prikryjem nohy, takze spi furt vzdy na holaka, odkopany 😠

reilyy
1. sep 2009

😝 francuzaky som robila minule a zozrala som plny plech 😎 mnam
a o kolacoch mozem snivat 😲 mozno mi niekto donesie 😕 niekedy 😀

reilyy
1. sep 2009

lahla som si k malemu ze si trochu pospim nech som v noci cerstva, no neda sa mi zaspat 🙄

leniccka
1. sep 2009

ja som tiez doma nepiekla ani nepamatam.... mala by som daco zvrtnut... ale u nas sa zavdacim aj pudingom 😝

mna tesi ze mala spava na brusku, lebo v noci ked ma budi na kojenie, tak ju zvrtnem este na brusko a potihane necelu hodinku, bo mne trva kym sa preberiem v noci na kojenie 😅

leniccka
1. sep 2009

idem asi zobudit malu, lebo neviem ked takto zalomila co bude robit v noci 😒

reilyy
1. sep 2009

😀 som si prave spomenula jak som v noci pred kojenim kvapkala sab simplex na lyzicku, rano som zistila ze jak som rozospata skulila a pocitala kvapky tak som polovicku nakvapkala na postel 😀 a kojim uz so zavretymi ocami

leniccka
1. sep 2009

ja kojim posediacky tak sa mi velmi spat neda... neviem polohu lezmo, a aj tak si musime grgnut lebo sa potom viac puci a grcka

leniccka
1. sep 2009

ja som si sab chystala uz pred spanim na lyzicku 😉

leniccka
1. sep 2009

jooooj aj my sme lehatkove... len som este nepofotila, len ju musim podkladat podlozkou lebo sa mi v tom topi a pada jej hlavicka

reilyy
1. sep 2009

jeeeeej, jake pekne lehatko 🙂 🙂 🙂

reilyy
1. sep 2009

aj babatko samozrejme 😀

inneska
1. sep 2009

mm zobral malého von ... objíždka okolo vlastného domu na rukách 😀 😀 spali sme asi pol hodku teraz poobede...aj so mnou...

a robím jablkové palacinky 🙂

inneska
1. sep 2009

brin...parádička 😉

reilyy
1. sep 2009

plnene jablkami abo jak?

ozi
1. sep 2009

čaute babeny, tak hlásim príchod z chalupy, sme doma od soboty, ale akosi nieto času 😝

reilyy
1. sep 2009

ozi, mas si co nadrabat, tolko zameskanych dni 😉 jak bolo na chalupe? a mala?

ozi
1. sep 2009

pozerám ako tie naše bábätká pekne rastú 😉

leniccka
1. sep 2009

cauko ozi, ako sa mate s deturencami?? 😉

inneska
1. sep 2009

nastrúhané jablká sú v ceste 🙂

inneska
1. sep 2009

ozi hello 🙂 ako bolo?? 🙂

ozi
1. sep 2009

rei, malá v poho, bruško už nebolí, spíme dobre, klop-klop, zajtra ideme do poradne, tak uvidím koľko máme

a čo Peťko?

reilyy
1. sep 2009

u nas brusko furt zlosti 😒 davame uz aj biogaju probiotika aj sab simplex aj cajik a dnes som natlacila nektarinky tak snad sa vyserka

ozi
1. sep 2009

inn, dobre, ale ešteže som už doma, byť 2 mesiace so švekrou dá zabrať, aj keď nemám zlú svokru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre