Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
11. jún 2010

@brinzulka , ono je to také citlivé obdobie, hlavne vek, ale aj to, že si sa pred ním začala meniť

@lucim , ahojky, no to Ti verím, aj ja keď idem preč, tak len čakám, čo bude 😕

brinzulka
11. jún 2010

moje sa ucecalo konecne....vyvaleny len s trickom...vetra ritulu...

@ozi hlavne, ze si spokojna

lucim
11. jún 2010

ozi, samko je musry chlapcek, on take rozpravat nebude.
inn gratulko k prvym krockooooom 🙂 🙂 🙂
ani traky ja som dnes panelak nestihla .. vravite, ze bol dobry? ale teraz pozeram nestydu, pohodka, aj v kine som na tom bola ... to bol tusim posledny film, na ktorom sme boli v kine ... to uz som bola asi tehu 😉

brinzulka
11. jún 2010

ale mi to jedno nebolo...doteraz si hladame k sebe cestu...teda skor ja k nemu.. 😖 ale verim, ze to bude dobre 😵

ozi
11. jún 2010

@lucim a to Ti nespáva v postieľke? Že vyliezol... mne malá nad ránom spí pri mne, a ráno, keď vstanem, tak sa bojím, aby sa nestrieskal, predsa len rozospatá, ináč vie krásne zliezať 😕

brinzulka
11. jún 2010

@lucim aj ja pozeram

ozi
11. jún 2010

nestrieskala 😉

ani3012
11. jún 2010

@brinzulka som to nejako prehliadla ten tvoj príspevok....tak to je smutné,nemajú to ľahké ani tie naše detičky.
Patrik dnes tak povedal,že čím je starší tím je sprostejší.Sa pýtala maminka,že kto mu to tak hovorí a že on sám.
A minule povedal že :
môžete mi hovoriť debil a k..ot,veď aj som a rozplakal sa. Tiež som nevedela a koľko krát ani neviem ako s ním ďalej.

brinzulka
11. jún 2010

@ani3012 chudatenko, to co ho mata?

lucim
11. jún 2010

ozi, matko bol zvyknuty, vsak som robila , ale uz som vyse mesiaca doma (tusim tolko, co si ty zacala robit 🙂 ) a zjavne si odvykol byt bezo mna za ten cas ... vsak raz ho drahy strazil cely den a v pohode, aj so sefulkou byval aj jej vedel zaspat ... hmmmm... ale tesi ma, ze staci ze sa zjavim a matko svieti ako slniecko. 😉

ani3012
11. jún 2010

😨 to keby som vedela. 😔

brinzulka
11. jún 2010

mn amrzi, ze david sa s andrejom obcas hra ako so seberovnym a ako stoji..pacne donho loptu..alebo nieco a ten pleskne hlavou o podlahu...a robim v poslednej dobe policajta...a priznavam, ze nadrzam castejsie malemu

brinzulka
11. jún 2010

chce ho nosit po byte....
david je mantavy...ale rozmysla a vie pekne pocitat....a andrejo je divoch a ak mu clovek neico neda, vresti na plne pluca a vymysla...vsade lezie, vstava...
mi mm hovori, ze mozno sa budu vzajomne tahat...kde jeden nema..tam bude mat druhy a naopak-pomozu si

brinzulka
11. jún 2010

ani-rozmyslam, ci sa u nas nieco take stalo a v akej situacii...zatial len place, ze nechce zomriet nikdy..a neche sa pozerat na niekoho v TV v nemocnici

brinzulka
11. jún 2010

lucim vela sem nechodim...nema cas a niekedy tu mate debatu, ze clovek nezapadne...tak sa ani nepripajam....Ty chces robit, ci musis?

lucim
11. jún 2010

ani patulko zlatinko, coze to? kto mu ubera sebavedomia? sem s nim, nech mu naplacam. patko je sikovny mudry chalan a ze mu to odkazujem.
ozi, matko vpodstate spava stale na manzelskej, mal tam aj zatarasy, teraz je len tenky paplon pod nohami postele, zliezanie trenujeme uz hroozne dlho, ma to vymakane ... a v noci nechodi, to si len sada. to len ked vymysla a imituje spanok. 😉 ak maminka 14mesacnej kamosky nam to zliezanie zavidela, my im zase vyliezanie. 🙂

ani3012
11. jún 2010

ale veď to je samozrejmé.O dva roky -aj skôr ,sa budú vedieť brániť aj oni sami. Ale sem tam to aj Patrik spravil.
Minule sa Eva strašne jedovala,tak ako som ju dávala do kočíka,tak som jej capla po plene a dohovárala ,potom sa aspoň rozplakala normálne a na to Patrik ju začal utešovať a vravel mi ,že ju nemôžem byť ani po nej kričať.Tak ja som to využila a schválne zvýšila hlas,že poslúchať bude aj jeden aj druhý,lebo dostanú obaja.

brinzulka
11. jún 2010

ozi-kto strazi, kym si prec?

ozi
11. jún 2010

@lucim , no musím povedať, že sa mi zdá rozumný, je dobrý chlapec, fakt, niekedy nechápem, keď mu dačo dohováram a on mi na to: Máš pravdu, maminka 😕 , to sú mm slová. Takže deti si berú príklad z okolia, jedno vám poviem, deti nikdy neklamte, ani v dobrom, nevyplatí sa, Maťo doteraz hovorí pravdu, lebo vie, že keby raz nás oklamal, a zistíme to, tak má strašný problém, to mu prízvukujemem stále, tak vždy povie, čo vyviedol, a je to super, lebo Ťa nič neprekvapká 😉

Ináč vyzerá, že bude mať samé, ho musím pochváliť, je šikulka a mám pocit, že tento rok bol prelomový, sa zmenil z dieťaťa na chalana, je hlavička, robili teraz testy ako na bežiacom páse, mi povedal, že neboj ja to viem, netreba sa mi učiť, tak som to nechala naňho 😵 , som naňho stráááášne hrdá, som vám to musela napísať 😵

lucim
11. jún 2010

brin, ja uz nerobim, to bola len mimoriadna vypomoc. 😉 a kludne sa k nam pridaj, ked citas, kvoli tebe kludne aj zmenime temu 😉 a tiez si myslim, ze sa ti tvoji vydareni synovia budu doplnat. 😉 o chvilu sa ten rozdiel medzi nimi bude vyrovnavat a budu zohrana dvojka. 🙂

brinzulka
11. jún 2010

ja ma problem, ze ho svokor klame...ked mu mm dohovara, tak len ze my nerobime dobre 😠

minule ho oklamal, aby siel domov, ze on este pride...chudak sa 2krat v noci zobudil, ze on caka deda....

neznasam ak mi povie, ze mu macicka do uska nakakala-lebo zasa babka....hluposti....

Ja mu poviem, co si myslim...i ked nazorne ukaze ludom v kvetinarstev kade siel jeho brat von...ale zasa ako zdravotakom nam to pride normalne...

brinzulka
11. jún 2010

@ozi-kludne sa pochval

ani3012
11. jún 2010

@ozi
Aj Patrik hovorí pravdu.Včera bol vonku s jedným dievčatko z nášho vchodu a strašne vyvádzali a počula som,že malá mu hovorí,že čo keď to maminka uvidí. Tak som ho zavolala domov a pýtala sa,čo spravili. Sa ma opýtal,či chcem pravdu.Ano a že či ho budem biť.Nie
Tak mi povedal,že poopľúvali schránky vo vchode.
No čo ho to napadlo? Musel si zobrať šomlík a všetky poumývať aj tie,čo neoplul,lebo kamarátka sa zdúchla.
Ale bola som prekvapená,že mi povedal pravdu

@lucim no a to aj ja niekedy,keď spraví nejakú sprostosť,tak sa ho pýtam, či je sprostý a tak.Ale vždy mu vysvetlím,že keby bol sprostý,tak sa na neho vykašlem a nič mu hovoriť nebudem. Niekedy fakt neviem ako s ním..

brinzulka
11. jún 2010

@ucim-tam na tvojom byvalom je tusim predajna protetiky...

baby, kupiliu sme batu sandalky-min.rok..ze vypredaj z 1200nejak tak...na 250sk...a david obul a prisiel chudak z odretymi nohami, krvave boty trochu..tam bola impregnovana nit...vytrcala...tvrda a ho to doskriabalo....sme si to nevsimli...ak by som im nespravila kozmet.upravu...tak ich zoberiem batovi, ze toto sa na detskych topankach nerobi

lucim
11. jún 2010

ozi tak to je mytko naozaj sikovny bystry chalan, pali mu to, perfekt. chvaaaliiiim. 🙂 🙂 🙂
brin svokor 😠 klamat sa nema.
aj ja som tak vychovana a matko bude tiez tak vychovavany. my obaja s mm mame radi uprimnost.

ani3012
11. jún 2010

@ozi chváľ chváľ chváľ. Veď si to zaslúži 😵

ozi
11. jún 2010

@brinzulka , väčšinou mm, ale aj svokra, tú však čaká v pondelok operácia, trochu sa bojím, ako to dopadne 😒

ja sa snažím, aby Samko cítil, že aj keď sa naňho hnevám, že je môj šikovný chlapček, ktorý mi má pomáhať s bábou 😉 , vždy mu poviem, aby dával na ňu pozor, aby mi povedal, keby dačo vyvádzala, tak sa mi to celkom darí, je k nej zlatý, stáááášne ju ľúbi 😉

brinzulka
11. jún 2010

ze je to super...povedat, ze moje dieta je sikovne...a hlavne jemu osobne

lucim
11. jún 2010

ani, si dobra mama a dobre ho vychovavas ... to ma asi len teraz taky slovnik, si myslim.

babyzuzana
11. jún 2010

caute caute, no co zajtra? to stretko sa kona? ja som si to asi dnes premyslela, ze nepojdem ☹ Nechce sa mi v tom teple hnat dieta zavrete v aute niekde hodinu do Piestan 😒 Dufam, ze to pochopite.
S Alex som vobec nebola, nehovorila, ale predpokladam, ze ked nepojdem, nepojde ani ona.

lucim
11. jún 2010

babyzuz to hadamm alex neurobis,a nam tiez? alex tu bola a tesi sa. a caaau 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre