Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zrnik1
11. jún 2010

dakujem ani

lucim
11. jún 2010

lenka bude, musi byt. 🙂 a matejovia su najuzasnejsi chlapci na svete, vsetko zvladnu. 😉 😵 😵

zrnik1
11. jún 2010

bruuuuuu nocku

lucim
11. jún 2010

dobru nocku zrniecka 🙂

majkas
11. jún 2010

jaaj uz vsetky spinkate? u nas sa Tami rozhodla tiez ze bude bojkotovat vecerny spanok, tak zaspala po tvrdom boji az o tristvrte na 11. asi to bude fakt tym teplom lebo aj som z nej mala pocit ze chce spat len sa nevedela ulozit

zrnik, my sme sa tu asi vela nestretavali ale drzim vam silno palce nech bude uz len dobre a budeme radi ked zavitas medzi nas aj castejsie 😉

no a idem do sprchy a haji, vyspat sa pred velkym vyletom do piestan 🙂 tesime sa na vas vsetky 😵
dobru nocku 🙂

ozi
11. jún 2010

@brinzulka , som bola taká rozbehnutá, a Ty ako so školou??? 😕

@zrnik1 , strááááááááááááááááááááááááááááááááááááášne vám držkám palce, všetko zlé je už za vami, neboj, príď častejšie medzi nás, pokecáme 😉 😉 😉
umytá, idem, dobrúúúúúú 😔 😔 😔

ani3012
11. jún 2010

Dávidko a Nicole majú dnes presne 11 mesiačikov 😵 😵 😵 😵

babyzuzana.................12.7.................David
hathor1231.................12.7.................Nicole Gabrielle

Prajeme im všetko najlepšie (už len mesiac 😉 )

meniny
SR:Zlatko, Svätoslav, Svetislav, Svetoslav, Zlatan, Zlatomír, Zlatoň, Zlatoš, Svätoslava, Svetislava, Svetoslava, Zlatana, Zlatomíra
ČR: Antonie, Izák

Kalendárium:
♦ Svetový deň proti detskej práci (Medzinárodná organizácia práce – ILO, EK, pripomína sa od 2002)

vtip:
Príde muž so ženou do obchodu a muž hovorí:
- Dajte mi zelenú kravatu.
Žena na to:
- Ale drahý, čo si vojak alebo policajt?
- Tak mi teda dajte modrú.
Žena:
- Ale čo si sa zbláznil? Veď modrá ti predsa nepristane.
Muž vytiahne pištol, zastrelí manželku a hovorí:
- Prosím, dajte mi čiernu.

😀
Dedko hovorí vnúčikovi:
- Dám ti 100 korún, keď ukradneš otcovi tú modrú tabletku, čo má na nočnom stolíku.
Tak sa aj stalo a na druhý deň dáva dedko vnúčikovi 500 korún a vnúčik mu hovorí:
- Dedko to ale nie je sto korún.
Dedko na to:
- Stovku máš odo mňa a štyristo máš od babky.
😀
Dežo koľko hodin?
- Desať desať.
- Ďakujem, ďakujem.
😀
Jano sa pýta Fera:
- Fero, prečo si včera nebol na futbale?
- Ále, žena ma nechcela pustiť!
- A ty si to nevieš doma zariadiť? Urob to takto: Chyť ženu, prehni ju cez koleno, zdvihni jej sukňu, stiahni jej gaťky a nasekaj jej poriadnych päťadvadsať na holú. Najlepšie veľkou varechou alebo radšej koženým remeňom, aby ju zadok dobre štípal, a tak si nabudúce rozmyslí, či vôbec otvorí ústa. Ukáž jej, kto je pánom v dome!
O niekoľko dní bol futbal. Jano tam bol, Fero zasa nebol. Jano sa pýta Fera:
- Prečo si zasa nebol na futbale?
- Ále kvôli žene.
- Ty si neposlúchol moju radu?
- Ale hej. Chytil som ženu, prehol som ju cez koleno, zdvihol som jej sukňu, stiahol som jej gaťky a... povedal som si, že aj doma je dobre.

ani3012
11. jún 2010

Pred odchodom na oslavu k susedom:
- Zlato, ktorú košeľu si mám dať? Tú s dvoma odtrhnutými gombíkmi, alebo radšej tú so špinavým golierom? 😅

nina41
12. jún 2010

Dobre ranko 😵
@zrnik stale na vas myslim a verim,že bude už len dobre 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
@ani 😀 😀

traktor
12. jún 2010

ahojte ,oslavencom gratulujem 😵 , baby uzite si stretko a hlavne aspon trosku pofotte, nech vas mozem poobkukavat 😉
@zrnik1 😵 😵 😵 ...

hathor1231
12. jún 2010

bre ranko.
dakujeme za gratulka. mala dava zabrat 😅 vzdy sa tesim na draheho ked pride domov... nevydrzi sa hrat sama,este ze mame ginny - ta ma aspon trochu nahradi a mala da nachvilu pokoj 😀 mala je fakt vsade 😀 sranda zacina 😀
dajte radu,ako riesite,ze sa chcete ist osprsit 😕 predtym som ju davala pred dvere do kupelne v lehatku alebo som isla ked som ju ulozila do postielky... dajte radu,ved vam takto drobaci lezu uz dlho 😀

nina41
12. jún 2010

Ked zaspi 5 minutova sprcha 😀

hathor1231
12. jún 2010

@nina41 to si ma po1tesila 😀 za 5min toho moc nestihnem 😀 asi fakt len KED B 😀UDE V POSTIELKE...
mala pise so mnou 😉

hathor1231
12. jún 2010

@nina41 inak,ako to zvladas pri 5detoch 😕 😅 co maju viacej deti mi hovoria,ze to tak priroda zariadila,ze prve je vzdy take narocne a vkuse pri nom a tie dalsie uz sa vedia aj viacej zahrat,zahraju sa aj spolu, jeden o druheho sa postaraju...

baby, kedy planujete dalsie mimcata? 😵

lucim
12. jún 2010

kukuk, hned ako sa matko zobudi, vyrazame na stretko ... som zvedava, kto tam bude okrem mna a nykyty 🙂

nina41
12. jún 2010

@hathor1231 ja maleho nemôžem nechať sameho v postielke,už vie preliezsť cez vrch postielky,a pri detoch to mam tak,že najstarši pomaha v kuchyni,ostatny už samy upratuju,a pri malom pomahaju všetci,sam už beha po byte,len ked im všetko berie tak hned ho donesu ku mne 😀

katkah
12. jún 2010

ahojte....akosi sa nam dnes zmenili plany, mm ma jedno dolezite stretko, takze bohuzial do PN neprideme, kedze nam zoberie auto ☹ Tak si to pekne uzite a potom si okukneme len fotecky.

hathor1231
12. jún 2010

@nina41 to mas pomocnikov 😵 a tohoto sa bojim,ze ked prelezie,ci sa nedolame 😅 lebo Niki nezaspi hned,este poskusa co sa da dostiahnut,hra sa s hrackami a ak nie je unavena,tak zaspi az po 30min... ale NIki nastastie este takto nelozi aby som sa bala,ze by mi preliezla...

ani3012
12. jún 2010

ja tiež nejdem na stretko,lebo mám chytené prieduška a dobre aj tak,lebo Pezinská baba je uzavretá ,je strašne teplo a Evička je škaredá-len na rukách 😒
ale je mi ľúto,že neuvidím baby a deťušky ☹

ani3012
12. jún 2010

mám chytené priedušky 😀

katkah
12. jún 2010

@ani3012 tak sa skoro vyliec a moja mala je tiez nejaka upiskana- to z toho tepla 😒

traktor
12. jún 2010

😅 ...tak to vyzara tak, ze sa stretnu fakt len lucim a nykyta...no šak aj tak si to mozu super uzit 🙂 ...a chorobky hes, hes

ani3012
12. jún 2010

ale čo je horšie,tak synovček pravdepodobne kvôli mne chytil laryngitídu

traktor
12. jún 2010

..ani nemaj vycitky...teraz je kazdy chory, to tie zmeny...vobec to nemusi mat od teba

ani3012
12. jún 2010

ale určite má,on je taký náchylný, že Evičke to nespraví nič a on končí v nemocnici. Včera sme bolo skoro celý deň spolu,lebo som bola so sestrou v BA na Kramároch.

inneska
12. jún 2010

ahojte...tak včera večer som zalomila pri erikovi 😅 no a dnes som si komplet vydrhla šporák, ten bol..fuj 😝 boli sme aj odvoliť, mm je na zraze offroaďákov, ale každú chvílu príde a ideme ne otočku do udiče, bo aj mm chce voliť..

idem ešte prádlo pozvešať, poskladať, potom dalšiu sprchu..

a som moc rada, že sa k nám opäť pridal zrník 😵 😵 😵 😵

a dúfam, že PN stretko prebieha v pohodke a v hojnom počte 😎

a od všetkých nech idú choroby dalekoooo....od nás pomaly ale isto odchádza 🙂

zatial sa čafte 😉

inneska
12. jún 2010

o a gratulkujeme výmesačníkom 😵 😵 😵 😵

traktor
12. jún 2010

inka na akom zraze je mm ? 😕 ...juj a dnes zas veeeeelmi dusno...ani von, ani dnu...este dobre , ze matkovi to je uplne sum a fuk...to len ja som zlikvidovana z toho tepla

zrnik1
12. jún 2010

traktor aj ty mas mateja
musim vsetko dohonit, popozerat si vsetky albumy....
mamiiii, pomooooc, kedy to stihnem...
ako sa mate inak?

zrnik1
12. jún 2010

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre