Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
17. aug 2009

aspiiiiiiiiiiiiii kupat sa mozeme, pokial sme fit. jas davam prednost prirodnym zdrojom, na kupku je malo vody, a vela ludi. prska som si otrela vlhkym obruskom, kojila som aj tam, kryta dazdnikom. my sme boli len chvilku, najprv som plavala ja, potom drahy , osusili sme sa, cucli a sli domov.

alex budes mat stastie. 😝

babyzuzana
17. aug 2009

alex som na teba myslela ked my uz ani na prechadzke v kociku nechceme byvat... :(

nase prechadzky vyzeraju asi tak, ze obsedavam kazdu druhu lavicku, vytahujem "cecok" kde sa da a domov chodime pravidelne s revom ako pavian... :(

maximilian: robim presne tu chybu co ty pri prvom, zaspavame na ceciku... 😠 ☹

lucim
17. aug 2009

babyzuz mozno sa davidkovi bude kocikovanie pacit, ked nebude tak teplo, to potom ani pit mozno nebude chciet tak casto.

lucim
17. aug 2009

alex ja som selma mačkovita 😀

babyzuzana
17. aug 2009

lucim vcera som obzerala nosice a satky na vbavlnce.cz
ktoru mas ty?

alexarisko
17. aug 2009

zuzka, tak v tomto sme totalne rovnake ocividne aj ja necham malu zaspat na prse a prechadzky u nas deto, dneska som bola u nasich v petrzke a reku ze vybehneme s mamou na chvilku von, ze na drazdiak, hehe chyba velka chyba, hlavne preto ze som nezobrala klobucik na bradavku a mala bez neho uz prso nechyti, tak vrieskalaaaa a ludia kukali, som mala pocit ze si myslia ze som ju ukradla niekde, ze preto ju neviem utisit lebo neni moja, hrozne 😀 Zuzi kam chodite na prechadzky

aspine
17. aug 2009

lucim no chtela jsem se na to zeptat uz davno jak je to s koupanim, ale vzdycky jsem zapomnela. no a ted jak jsme byli na tom posviceni tak tam maji bazen na zahrade a ja se do nej bala vlizt abych se neco nestalo 😒 a tak jsem se tam parila a vsichni se koupali 😠 😀 tak pro priste uz vim ze muzu no ale asi tam ve vedrech uz nepojedem 😀

baby to ma maly porad takovy hlad? 😕 nebo bez ceciku nevydrzi?
my jdem do kocaru a za chvilku spime az do navratu domu 😵 tak to asi neni normalni u kazdeho co? 😅 jsem myslela za kocar je spolehlivy v uspavani jako autosedacka 😉

babyzuzana
17. aug 2009

baby vam kychaju deti? moj kycha stale...

a na nete je to kychanie spojene s drogovymi matkami, tak som sa nic nedocitala, babo rad na koniku...

aspine
17. aug 2009

alex zrovna v sobotu jsem popisovala jak na me lidi koukali kdyz jsem jela s malou ktera ricela jak v poslednim tazeni a lidi se na me divali jak na neschopnou matku ktera nedovede utesit svoje dite 😠 ale kasli na ne! at si vsichni trhnou nohou! 😉
jinak my uz kloboucek odlozili....od te doby co me prestaly bolet ty bradavky tak uz kojime bez toho 😉
a ty je mas proc? mas vpacene bradavky? 😕

inneska
17. aug 2009

aj ja som tu 🙂 skákla som spratať tú kuchyňu, do toho mm chcel aby som mu namasírovala krk...tak som rovno šla do sprchy...a rovno som si poliala tie chudatka kvietky smädné 😀

erik je šupnutý v postielke a takto bežne spáva 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... (hlavičku mal mať vpravo na vankúšiku 🙂 )

aspine
17. aug 2009

baby mala taky kycha docela casto, ale ma to spis ze svetla.....ma to asi po me 😉 ja kdyz se podivam do nebe tak kycham 😀
a drogy? dej pokoj a nech v klidu kychat.....kychaji si na zdravicko 😉

inneska
17. aug 2009

a aj my zaspávame na prsku 😕

inneska
17. aug 2009

zuzi...aj erik stále kýcha 🙂 to nič nie je 🙂

babyzuzana
17. aug 2009

alex: momentalne som u draheho v Ostrave, takze som behala (kojila) po centre 😕

aspine: ja ti uz neviem, zavistlivo som cumela kazdej matke do kocika po tych ich spiacich detoch v kociku 😠

alexarisko
17. aug 2009

zuzka aj mne mala kycha obcas, pisu ze to moze mat aj so svetlom nieco spolocne a tak ,

aspi sak kaslat na nich, len moja mala fakt vrieska o desat oktav vyssie ako ine deti , tak neni to sranda 😀

Innka, ajoj 🙂 maly je bozsky aj moja mala tak konci v koliske, najlepsie je ked nezaseknem kolisanie a ona sa prevali na jednu stranu, cela koliska sa dvihne, heh a potom uz len pada jak na titanicu, nakrivo

aspine
17. aug 2009

innes je to cestovatel 😉 nase mala spala podobne...tuhle jsem ji nasla jak spi s hlavou narvanou na mantinelu 😀
a to vam jinak deti nezaspi? my ted posledni dobou usiname na polstari u televize 😉 mam ji vedle sebe a ona se koukanim kde co lita tak unavi ze usne 😵 a pak ji prenesu do postylky a je klid 😉

inneska
17. aug 2009

a zase ja sa spýtam, škúlia vaše detičky?? erik od predvčerajška...občas mu očká ujdú k nosu a ked sa na mňa tak zadíva..tak sa musím na ňom smiať 😀

lucim
17. aug 2009

babyzuz my kychame tiez .
vacsinou ho potom zakryjem, aspon plienkou. satku mam taku ako monr, z liliputi.sk

a to aj my sme robili sirenu po dedine, vraciame sa z prechadzky, dom na dohlad a aj ked z dediny poznam iba dolny koniec, vsetci vedeli, ze sa blizime. 😀
a dnes mates predviedol pred tehotnou barmankou vsetky pokryvene grimasy pred placom o 7mej, tak sme sa len smiali, ze aj takto vie vyzerat babatko 😝

inneska
17. aug 2009

alex...ked bol paťko, tak aj on spával v kolíske a tiež tak občas spal nakrivo...tá naša sa nedala zabrzdiť 😅

babyzuzana
17. aug 2009

raz ma uz nazvala doktorka ked som jej odpadavala v ambulancii "anorekticka a drogovo zavisla" (to povedala do telefonu ked volala zachranu na antolsku... dodnes lutujem, ze som na nu nepodala zalobu) 🙂

aspine
17. aug 2009

baby a on je zavisly na ceciku? nebo ze ma porad hlad? nebo je zavisly na mamce? 😅 a co dudlik davate? nam pomaha v krizovych situacich a pri usinani. jinak ho mala nechce a vyplivava ho 😀

lucim
17. aug 2009

inn kuk , matej tiez obcas zaskuli, vsak aj jednu foto v albume mam, tato stihol cvaknut. 😝 aha https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

babyzuzana
17. aug 2009

inn: aj mne David skuli, tiez mu semtam ubiehaju ocka, zevraj to nic nie je

inneska
17. aug 2009

aspine...väčšinou tak zaspáva, na prsníku...ale cez deň pekne zaspí v kočáriku, ale vieme zaspať aj bez didi, ale dlho to trvá, a ked sa podarí, tak sme o chvílu zas hore 😒

lucim
17. aug 2009

aj my zaspavame na ceciku 🙂 vacsinou. 🙂 a k dudliku sme prehodnotili vztah, ale mame svoju oblubenu znacku. 😝

inneska
17. aug 2009

zuzi..hej, viem, že to nič nieje...len som chcela vedieť, či nie sme jediný 🙂

luci...budem sa snažiť aj ja cvaknúť, hlavne ked obe očká škúlia a ešte aj ústočká zošpúli a hodí taký prihlúply výraz(doslova) 😀

aspine
17. aug 2009

to my silhame uz od 3 tydnu 😀 mam natocene super video kdy se divala na kolotoc na postylkou a pozorovala jak se ty zviratky toci a pak na jedno zaostrila a to ji ty oci sly pekne sejdrem 😀 😀 je to fakt sranda se na to divat 😵
a ted taky jeste obcas zasilha 😉
a je to uplne normalni 😉

baby nektery doktorky jsou kravy 😠 taky jsem si s jednou uzila ta mi tenkrat skoro rekla ze umiram...fakt hruza...doktorka absolutne bez jakekoliv lidskosti 😠

alexarisko
17. aug 2009

aspi najprv som kvoli bradavkam pouzivala, mala strasne kusala a teraz uz ne a ne chytit bez, ale nevadi mi to, len ho musim mat vzdy so sebou

Inn aj nasa mala skuli, pohodicka, vrajze nic

Kuknite Lili vcera na Devine

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Kokos my len fotime a fotime

lucim
17. aug 2009

aleeeex, co si neposlala foto z prechadzky? 😝
babyzuz ale uz k tej doktorke nechodis, ci si zvedava na dalsie "forky"? 😉

alexarisko
17. aug 2009

Lucimka jaaaaj, kua no vidis, ma mala tak ovrieskala ze som stratila polku rozumu, som len rozmyslala jak ju co najrychlejsie dostat domov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre