• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
rei, ja dávam infacol, cvičíme, natieram flatulinom
1. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pracka uz zmyka.....radsej tam ani nejdem :sweat_smile:
1. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si bola 2 mesiace so svokrou???? :sweat_smile:
co je flatulin? nieco ako pupik?
1. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei a ako dlho uz nekakal??
1. sep 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, koľko vážia teraz vaše dietky, kojíte?
1. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, my prdkame vyborne, len nekakame
1. sep 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei aj my prdime neskutocne... a kakame vidis ako dnes, na 9 den :unamused: :angry:
ozi, nasa vazila pred vyse tyzdnom na kontrole 5300g a sme stale iba na cicke :sweat_smile:
1. sep 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ozi, gratulujem dva mesiace so svokrou.... hmmm klobuk dole, ja uz by som asi sedela vo vysetrovacke :grinning:
1. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, ano, ako pupík

hej so svokrou, je v pohode, len jej nesmieš protirečiť :grinning: a to ja neviem, keď viem, že nemá pravdu, tak občas bolo trošku dusno, ale inak sa dalo :grinning:
1. sep 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som so svokrou bola najdlhšie víkend :slight_smile: alebo max. 3-4 dni :slight_smile:

a vážime asi 6500g :sunglasses: a čisto kojíme :slight_smile:
1. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, cau, pekná váha,my sme mali 4400 pred 2 týžd.

svokru treba jedným uchom dnu, druhým von :grinning:
1. sep 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, my sme ešte ani nedosiahli vašu pôrodnú váhu :grinning:
1. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..ešte nevytápaš susedov?? :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi...onedlho dobehnete :wink:
1. sep 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme cez vikend ku svokre ale len z piatku na sobotu, alebo zo soboty na nedelu este nevieme, chceme len na jednu noc lebo dlhsie tam ani manzel nevydrzi, uz je zvyknuty byt bez nej a v klude, nie ziadny stres a buzeracia od mamy :grinning:
a ako sa budíte v noci?
ozi, bez ohladu na to kedy vecer nakojim je mala vzdy o 2 v noci hore... vcera som jej dala vecer o pol 8 feniklovy caj a prezila az do druhej :slight_smile: a potom sa zobudi o 4 ale ja ju este presvedcim do 5 nech vydrzi ze je predsa noc tak nech spi... a o 6 sa uz rozpravame do 7 a o 8 vstavame :slight_smile: o 9 sme uz von :grinning: :grinning: :grinning:
1. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
1. sep 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, najlepšie je doma

som si myslela, že pomôže, keď bude mať vždy kto byť s malou, keď budem so Samkom, ale dosiahla som len to, že malá je nespokojna, keď neni na rúčkach alebo vozená v kočíku, keď som sa ozvala, že nech to nerobia, lebo doma nebudem stíhať, tak bolo zle :angry:
teraz si malá trochu poplakala a zistila, že to tak ďalej nebude a už je lepšie
1. sep 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa toho desim ked pojdeme hore cez vikend, ze ju budem zase 4 dni davat dokopy doma... stacilo ked tu bola svokra na navsteve pol dna a malu sme dva dni nevedeli spacifikovat... ani sa mi tam velmi nechce, ale ked si porovnam ze sa mi sem oni nasackuju alebo to ja rychlo dako prezijem u nich, tak radsej tam a budeme cely den niekde von nech ju nemam na ociach a nemusim pocuvat :rolling_eyes:
1. sep 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vstávame okolo 1-2, potom okolo 5 a 7-8 :slight_smile:
my zaspíme okolo 20:00+- a budíme sa okolo tretej, potom okolo pol 6 a ešte spíme do cca 7 ale to už je taký slabý spánok
tak to mate pekne baby, tisko zavidim... ale ja s malou spavam dlho aj poobede, inac cez den ona uz len tak podriemkava :unamused:
1. sep 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme slabý spenok cez deň, ale niet sa čo čudovať, keď ju tí moji šintri často zobudia
1. sep 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak matej tiez vazi okolo 6500g :grinning: :grinning: a tiez len kojim.... a v zime bude tiez asi v hlbokom kociku / vyhoda starsich kocikou , ze su priestranne, vsak rei :wink:
1. sep 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spávame cez deň tak max. 2x polhodinku..medzitým 5-10min. podriemkavanie :slight_smile:
1. sep 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no malá sa budí idem kojiť a tiež chystať večeru :unamused:

zajtra dúfam, že sem skočím aspoň na chvíľu, pá pá :wink:
nasa krpana spava uz len poobede takym riadnym spankom, inac len tak - jedno ocko na strbinku otvorene :wink: ani v kociku uz tak nespi, musi si aspon trosku dudkat cumel :slight_smile:
a kakame kazdy den / aj viackrat cez den 2-3 x/ takze sama radost :slight_smile:
baby a co vsetko budeme deturencom obliekat v zime do kocika, ja si to ani neviem predstavit... :sweat_smile: a na doma? ak nebudeme uplne rozkureny, aby sa mi manzel z tolkeho tepla neodparil, tak aj malu budem musiet dako naobliekat... radte skusene maminy
1. sep 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok