Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
14. jún 2010

@asparaguska to ma ani neastras, ze nic nezozeniem....my ideme na svadbu.......

lucia32
14. jún 2010

@battole sandálky máme odtiaľ... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7062178
Akurát ich ešte malá nevyskúšala, bo poobede bola nervná, nemala spánok a tlačia sa nám obe jedničky...dnes mi dala pokukať, tak prerezané nie sú, ale na palciich už riadne cítiť, len len vyskočiť, má to na ďasne bordové, prekrvené 😝 Keď som jej dala sandálku na nohu rozrevala sa, ani 2. a ani 3. pokus nevyšiel, dúfam, že ich nebude bojkotovať celkom 😅 😝 😀

blani2
14. jún 2010

Ahojky 🙂

Nina, může to být uzlina, v tomto místě jsou. Přeji, ať je malý brzy v pořádku.

nina41
14. jún 2010

Bola som na pohotovosti ,maly je uplne vyhadzany ,zajtra ideme na odbery,chceli nas nechať v nemocnici
,natrela som mu to sudokremom@traky prosim ťa aka to je ta 6 choroba?

asparaguska
14. jún 2010

@battole podľa toho aké potrebuješ číslo, ale majú samé 20ky aké sme chceli my. Možno, že niečo trafíš... možno u vás na Ťahanovciach budú mať, tam sme neboli...

Ninka, aj my sme to tam mali zväčšené a zmizlo to samo...

ani3012
14. jún 2010

som zle skopírovala tabuľku ! 😠 😠 😠 😅

monr..................... 14.7..................Miška
puckalucka...........14.7...................Matěj
blani......................14.7..................Jakubko 🤐 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Emma.................. 14.7.................. Branko

Kubíčkovi sa veeeelice ospravdelňujem,že mi tak vypadol 😠 drobček môj najkrajší a samozrejme aj Branko chýbal.
A ako som písala-Miške a Matejkovi,Jakubkovi a Brankovi cmukací :-*

Meniny oslavuje: Vasil, Bazil, Elizej, Kvintilián, Kvintín, Kvintus, Herta, Kvinta, Kvintiliána
Meniny oslavuje v ČR: Roland, Basil, Bazil, Elizej, Elizeus, Herta, Vasil

Prajeme všetkým všetko najlepšie

majkas
14. jún 2010

ahojte,

@raona dik za pochvalu, odovzdam mm 😉
a aj vsetky vase fotky su peknucke, lepsie povedane objekty fotenia su najsamkrajsi a teda skarede fotky ani nemozu byt 🙂

@katica5 maly je fakt zlatucky 🙂

@nina41 nech ste cim skor fit a uzlinka je len nejaka prechodna vec kvoli tomu tlaku zo zubkov

@nykyta pekna vaha, a vysoky asi bude po maminke 🙂 inac u nas bude asi taka ista poradna, uz minule sme revali jak tur, a ked som bola vo stvrtok s nou kvoli tym vyrazkam tak som ju mala cely cas na rukach, ani som ju nevyzliekala len doki odhrnula tricko okolo krku a aj tak plakala... no bude v stredu sranda ked bude este aj pik pik

@traktor tak hod receptos jaku to tortu ides robit. a co je to za oblatku? to je nejaka specialna ze nemusis potom robit polevu navrch? ci je tam uz rovno nieco napisane / nakreslene? a si viem predstavit to vzruso pre Matka jak ste isli po dazdi 🙂

A gratulujeme aj my oslavencekom aj zo vcera som zabudla vecer. Tami isla spat vcera az o pol 11 tak sme mali dlhy hraci vecer. dneska spinkala len raz tak uz od tristvrte na 8 spinka,
Dneska sme mali vybavovaco nakupovaci den, boli sem dat Tamika konecne zapisat do pasov a potom este nakupovat klobucik a telacie masko v masiarni a plienky do zasoby este z akcie v carrefoure a este som kupila na chut zakusky na vecer a normalne ze veternik bol pokazeny, krem zgrcnut, a ten karamelovy navrchu kysly, fuj.. 😠 a s toakou chutou som si z neho odhryzla.... 😒
si napravam chut melonom 🙂

ani3012
14. jún 2010

@nina41 jaj Ninka! držkajte sa a neboj,ak je to ta 6.choroba,tak ako prišla tak i odíde 😉

majkas
14. jún 2010

ste si vsimli ze ked podidete na hocijaky prispevok tak sa nalavo zjavi obalocka a ten vykricnik? ja az teraz... 🙂

majkas
14. jún 2010

@nina41 ninka a ma Risko aj vysoke teploty? lebo tusim tak sa to zacalo u trakynho Matka

majkas
14. jún 2010

dneska zacina na jojke ta sou s farmarom co si hlada zenu

ani3012
14. jún 2010

@majkas hej všimla,len zase hľadám slovo odpovedz 😀

ani3012
14. jún 2010

@majkas a veterník ľúbim aj ja,ale taký dobrý domáci-nie tie ich umelo vytvorené 😝 A že pokazený ? 😠 By mali lepšie skladovať v takomto teple

blani2
14. jún 2010

Ani 😵 😵 😵 děkujeme 😵

Nina, 6. nemoc jsme měli i my. Je to neškodná věc. Působí ji viry, začíná vět. 3 dny horečkami a v momentě, jak klesne teplota, tak se vyháže vyrážka. Nijak nesvědí. Jak rychle přijde, tak i rychle odejde a mimi má celoživotní protilátky.

Maji, no téda tak ti pokazit chuť. By ti prodeji zasloužili. Mňám větrník bych si dala taky.

Taky tu mám vykřičník s obálkou..??Mně ještě nepřirostl ten předchozí kůň a už je tu cosi nového.Já ani nechápu, proč se oslovujete s těmi zavináči. To je povinnost? Má to nějaký hlubší význam?? 😀

traktor
14. jún 2010

nina v podstate ti to blani napisala 😉 ..a uzlinky moze mat...aj matko ma... 😉 ..a teraz je tiez vysypany a nema 6 chorobu, ma len potnicky..ale vsade...

ani3012
14. jún 2010

@traktor
@inneska
jéj fontánka! Ide sa do KE !!!!! 😵
A holúbok je naozaj krásny svedčí mu ten klobúčik 😀 😀 😉

lucia32
14. jún 2010

Maťko je fešák, taký šmrncovný, krásne zladený 😀 proste coool 😀
My sme dnes papali poprvykrát nektarinku a chutila velmi 😉

traktor
14. jún 2010

@ani3012 ... 😀 😉 ...len skoda, ze nam to nevyslo na dlhsie..bolo by super...ten dazd nevie kedy prist 😠 ....bolo uzasne...a priam nadludske sily som vynalozila b, aby som matka udrzala, chcel tu fontanu vyskusat 😀 ..turisti si ho fotili o 106 😉 ...a potom sme boli aj pri tej druhej fontanke, co som vam spominala a uz su tam rybky..aj nemo 😉

traktor
14. jún 2010

@majkas ..je to jedla oblatka...kupis ju aj na nete aj v aide....a je to super...tortu upecies..oblatku na nu buchnes a ...jej aku krasnu tortu mas 😉 ..a hlavne da sa to jest a su rozne motivy...zajtra budem piect, potom hodim foto, aj receptus 😉

ani3012
14. jún 2010

farmári - že by som sa prihlásila 😀

traktor
14. jún 2010

@ani3012 co ti chyba? 😀 😀

ani3012
14. jún 2010

@traktor oslavujete presne na deň? My by sme nemohli,lebo polovička ľudí by neprišla a v podstate ani krstní rodičia ešte neboli pogratulkovať Evičke 😝

ani3012
14. jún 2010

@traktor princ na bielom koni ....doteraz vždy prišiel len kôň 😝 😉

adka12
autor
14. jún 2010

no tak toto bude čo za šou? budú aj ružičky rozdávať 😀 😀 😀

traktor
14. jún 2010

@ani3012 😀 😀 😀 ..vsak aj kon dobry..dolezite, ako si ho osedlas 😉 ...ani, my uz mame aj balony...doteraz sme fukali....este kus a posledny fuk v mojiom zivote.. 😀 ...deti trvali na tom, ze ked 16teho, tak 16teho...tak to tak bude...a rodina ..teda ostatok pridu cez vikend...ta sak daco este upecieme, ..noo 😀

adka12
autor
14. jún 2010

traky krásne fotečky 😉
Maťko je frajer, budeš od neho húfy ctiteliek odháňať 😀

traktor
14. jún 2010

@adka12 dakujem 😉

traktor
14. jún 2010

ako ked kukam aky farmari...tak radsej berem fakt toho kona 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre