Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

asparaguska
18. jún 2010

Ahojte...

Dnes sa mojej kamoške narodil sekciou chlapček Adamko, 4,7kg a 56 cm... 🙂 zo seba som nebola taká nervózna... 😀

nina41
18. jún 2010

@lucia32 rozbila som ale ešte v roku 2007 😝
@lucim poradiš mi prosim?

lucia32
18. jún 2010

@asparaguska kamoške gratulujeme, Adamkovi prajeme šťastný život...veľký chlap 😵

lucim
18. jún 2010

;+;;;;kuk ako viete, ze sa prave pripajam? 🙂

lucia32
18. jún 2010

@nina41 😝

riusik
18. jún 2010

bry vecer..
aspar - paaaaani, to su miery 😎 blahozelame, samozrejme, a prajeme len to naj, najma zdravicko 😵

nina - myslim na teba, drzkaj sa..

lucia32
18. jún 2010

@lucim ahoj 😉 Maťko ešte nespí? 😀

lucia32
18. jún 2010

@riusik ahoj 🙂

lucim
18. jún 2010

@lucia32 ahooooj, si to vedela podla matkovho rukopisu? 🙂 😀 😀 uz bol pokus, ale zase mi zdrhol s rehotom z postele. 😀
@nina41 ninuska co potrebujes moja?
ahoj rius 🙂
aspar, ze gratulujeeem 🙂

lucim
18. jún 2010

inak, cely den sme upratovali, chystam sa spravit matulovi tu smotanovu tortu, coko torta je u susedov v chladnicke, mam ju cvaknutu v mobile, a duracellko si pyta schnappiho 😝 lu - presne toho, co si dala link 🙂

nina41
18. jún 2010

@asparaguska aj ja sa pripajam ku gratulacii, 😵
@lucim prosim ťa,ako dlho mam davať maťkovi čierne uhlie,ked mu davam druhy deň po polovičke,a od zajtra ma brať denerel,zyrtek,hylak a neviem či mu k tomu davať aj fenistil,ma aj dietu,

simonito
18. jún 2010

Brý večer 😎 jakpak se mi máte?..my nic moc.... 😔 ,ale doufáme,že bude líp 😵
..oslavencům gratulace...těm dávným i příštím...........už máme roční miminka a teď začíná to nejkrásnější období batolecí 😵

lucim
18. jún 2010

ninka, myslim, ze zajtra by si ho uz nemusela dat, to co mu robilo zle by uz mohlo byt v nom vstrebane, a zase, aby ucinkovali tie lieky co mu zajtra das. 😉
idem toho nezmara ulozit ... uvidime ...

asparaguska
18. jún 2010

No, Adamko je veľký chlap, už sa teším až ho pôjdeme pozrieť. Kamoške samozrejme odkážem, určite sa poteší... 🙂

Najhoršie, že ma zase chytá bábätkománia... 😀 a čo bude ak ho uvidím? mm by už bol za ďalšie bábo, ale kedy je ten najvhodnejší čas? neplánujete niekto ešte ďalšie kolo? 😉

riusik
18. jún 2010

@asparaguska ta co tu robis??? sup sup a o devat mesiacov sa tu teskame z noveho cloviecika 😉

asparaguska
18. jún 2010

Počúvam Schnappiho... 😀 😀 😀

zaba2707
18. jún 2010

ahojte bambulky, dnes osm vobec nic okrem balenia nestihala, vsetkym drobcom co budu pocas nasej nepritomnosti oslavovat prvy rocik (ci prvy krocik) uz teraz silno gratulujeme Fifik vsetkym p osiela pusku. Idem dat fifa na poriadok a pomaly vyrazame na dovcu. Chorvaaaaaaaaatsko tesiiiiiiiiiiime sa, tak dufam, ze vsetko dopadne dobre. Drzkajte sa a my sa o dva tyzdne ozveme cmuk 🙂

lucia32
18. jún 2010

@zaba2707 šťastnú cestu 😵

riusik
18. jún 2010

@zaba2707 stastnu cestu, prijemny pobyt, tesime sa na photos 😵 😵 uzite si to!!!

asparaguska
18. jún 2010

@zaba2707 šťastnú cestu... 😵

majkas
18. jún 2010

kuk,dik za pochvaly, polka plechu uz je fuc 🙂

@zaba2707 stastnu cestu, oddychnite si najviac ako Fifo dovoli 😉
@asparaguska aj od nas gratulacia, fakt velky chlap, hlavne ze su obaja v poriadku 😵

u nas sa 2.kolo planuje az o par rokov, ja by som chcela na chvilku aj do prace nech moje psycho troska zmeni smer, ale ono to nakoniec mozno vypali uplne inac, sak sa aj hovori ze clovek mieni a Pan Boh meni 🙂

brinzulka
18. jún 2010

@zaba2707 super dovolenku...

asparaguska
18. jún 2010

@majkas 🙂

Už je zase toľko hodín, idem hodiť sprchu.. Dobrú noc... 🙂

majkas
18. jún 2010

tolko nas tu je az sa nikomu nechce pisat? 😅 😅 😅

lucia32
18. jún 2010

Ja som tu 🙂 okukujem bazariky...chlapi kukajú futbal, ja na striedačku Slunce, seno... 😉

majkas
18. jún 2010

dsk js tiez labzujem po nete ale nic konkretne nehladam tak ma to az tak nebavi

lucia32
18. jún 2010

ja hladám nejakú riflovú elastejšn suknu 🙂

majkas
18. jún 2010

myslite ze je to blbost? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2239710
mne sa to paci 🙂

majkas
18. jún 2010

pre seba ci pre malu?

lucia32
18. jún 2010

ak ťa pečenie baví...budiž, u mna by to zapadalo prachom, my sme skôr na kysnuté koláče....
pre seba sukéénku, mám pár tipov, uvidím čo odpíšu predávajúce...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre