Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
21. jún 2010

@adka12 ahoj...ak papier nezozenies, tak predavaju rozne kvietky figurky z marcipanu...su krasne, nebudes si vediet vybrat a nestoja vela 😉 ...a aj obycko smotanova torta bude krasna...a chces len jednu torticku tak sa priklanam k smotanovej...nech moze papat aj saska, ked ma ten sviatok 😉

anavi85
21. jún 2010

@traktor dalsie babo ma este cas, len kamoske budem sem tam varovat, lebo ma 5 mesacneho synceka, no a este si doraba strednu, tak ked pojde na skusky zase od septembra 😉

traktor
21. jún 2010

tak sa pochvalim ....uz dlho som nie 😀 😀 😝 ..my sme spachtosi, ze az, aj sa sam pohra a normalne uz vie , kedy asi dojdu baby..uz caka pri vratkach a krici ..kde je 😀 ...aspon nieco povie...par dni uz povie havo, čeče , kukuk...takze zatial nic moc ale celkom dobre sa dorozumieme 😉

ani3012
21. jún 2010

@anavi85 u nás o rešpekte nemôže byť ani reč. Na čo reaguje je,keď poviem že páli a vypľuj to. Dnes som jej stihla z úst zobrať skrutku (asi z nejakej hračky) a papier z kartónu,čo má nahádzané hračky.
@sorciera24 aj ja chcem teplúčko.Mne tiež nevadia vysoké teploty.A keď je takto,tak hlavne mne sa nechce prechádzať po vonku.
@adka12 ten papier dostaneš v cukrárni,skús tam. A je jedno akú spravíš,hlavne nech chutí 😝

ani3012
21. jún 2010

@traktor no Evička ešte nejak nerozpráva.Najlepšie jej ide nene 😀

traktor
21. jún 2010

@ani3012 ..no ja som umyla jeden väcsi kamen a ten nosime zo sebou stale vonku 😅 ..lebo matko tiez vsetko dava do ust...tak to co najdem vyhodim a nenapadne mu ten kamen dam do rucky a je spokojny..kamen ako kamen..len ten nas je cisty 😀

lucia32
21. jún 2010

Ránko.... 😝 u nás naprd noc...Natynka celú noc teplotkovala, sople, dusilo ju...začalo to okolo 10 a do druhej sme len posedkávali na posteli, ona mne v náruči a takto sme spali 🙄 Potom sa akože zobudila a chcel ísť papá aj klobúčik si na hlavku dávala...chudatenko moje...potom zaspinkala asi do 5...potom sople von a mliečko a hajinkala do 8...zub ešte nevidno 😝 , ak to bude ako pri prvých dvoch...tak zbohom!!! 😖

traktor
21. jún 2010

@ani3012 ani ani matko nic moc...ale vsak zatial staci...mam dost zo starsich troch 😀 😝

sorciera24
21. jún 2010

@ani3012 aj nase oblubene slovo je nene 😉 ale uyz vieme aj dob dob..to je vtacik a tik tak...hodinky
inak ani, hadam ti ten test pomohol...my mame ten La roche, ale aj ten Garnier je vraj fajn a teraz ho maju v 101ke v akcii 😀 ...inak schvalujem ti Italiano...ideal pre male deti, blizko a piesocek, ak pojdeme buduci rok k moru,tak urcite do Talianska 🙂

anavi85
21. jún 2010

@ani3012 mas Adko chodi kazdy den vyjedat hlinu z kochlikov 😀 , no a este sa chce strasne clapkat z vodou, ale zachodovou 😀

traktor
21. jún 2010

@lucia32 ahoj lu...no suer noc 😒 ...marnost vsade same sopele a to pocasie sa nie a nie umudrit.. 😠

ani3012
21. jún 2010

@lucia32 teda Luci...chúďatko aj Natalka aj maminka. Ale musela byť podarená,takto sa obliekať a ísť von 😵
Nech tie biele potvorky už vylezú a je kĺud...kedy to vlastne všetko skončí ? Furt niečo je,že? Jedno prejde a začne druhé.

traktor
21. jún 2010

@anavi85 😀 😀 😀 😀 vodu aj my mozme...este dobre , ze zachod mame o poschodie nizsie 😀

lucia32
21. jún 2010

@traktor jáj ani nemám chuť písať, ešte len popíjam kávu ...ale ráno " už " bolo dobre...zobudila sa s usmevčekom a chcela ísť von 😵 ale ak nás to čaká zas...nejde mi o mňa, ja to prežijem, len nemôžem kukať ako sa trápi 😅

traktor
21. jún 2010

u nas dovolenka bude doma...ako kukam...zoberieme sanky a bude...slniecko budem naberat z vasich fotiek z dovoleniek

ani3012
21. jún 2010

ja že malá spí a ona sa hraje s Lenkou (bábikou čo dostal Patrik k trom rokom 😀 )
Idem k nej a potom niečo navariť,veď o chvíľku sa môžem chystať zase pre Patrika

traktor
21. jún 2010

@lucia32 ti verim, najhorsie je pozerat na dieta , ked sa trapi...a nevies pomoct...matko to mal pri tej 6 chorobe..fakt bezmocnost..a uz dufam, ze sme skoncili z bibi..a ze uz budeme len 🙂 🙂 🙂 🙂

lucia32
21. jún 2010

@ani3012 jj, aj sme sa zasmiali 😀 ....celú noc ochkala ( slovo stukala nemám rada 😝 hned mi prebehne myslou niečo iné 🤐 😀 ) a žmudlala dudku v puse a dadakala si 🙂

adka12
autor
21. jún 2010

@anavi85 mne sa páči tá druhá torta 😵

traktor
21. jún 2010

@lucia32 😀 😀

lucia32
21. jún 2010

@traktor začína sa to presne ako pri prvých 2 zubkoch...ale tam sme aj teplotkovali riadne, až cez 39,5...ale to Bianka bola nachcípla a zrejme to Naty schytala, lebo sme potom skončili na ATB...zub vyšiel na 5. a 8. deň od prvej teploty 😝

ani3012
21. jún 2010

SHMÚ vydal výstrahu pred vetrom, dosiahne rýchlosť až 90 km/h 😝 je to na zajtra,tak žiadne prechádzky
http://www.shmu.sk/sk/?page=987

ani3012
21. jún 2010

@lucia32 😀 😀 😀

traktor
21. jún 2010

@ani3012 tak mozem ist na dvor a vsetko spratavat...naposledy ked tak fukalo tak to u nas vyzeraloooooooo...ja chcem teplooooooooo ☹

lucia32
21. jún 2010

Jaj trošku poreagujem nech nie som za ignoranta 😝
Takže baby ahojteeeeeeee, oslávencom gratulka k výmesačninám....
@anavi85 skvelá správa, že sa môžeš venovať naplno Aduškovi...v dobrom závidím....

lucia32
21. jún 2010

Zrníkovcom držím palčeky, nech je srdiečko v úplnom poriadku a nech sú už len šťastní a zdraví a nech 1. narodeninky oslavujú už doma 😵

ani3012
21. jún 2010

@lucia32 ale aká ignorantka? Ja niekedy len kukám,a reagujem ,že nahlas odpovedám .... niekedy sa mi vôbec nechce ťukať.

ani3012
21. jún 2010

som to napísala jak debil,ale veď ste ma pochopili,že ? 😀

ani3012
21. jún 2010

🤐 už idem...asi aj vypnem PC,aby ma nelákal. Pá !

traktor
21. jún 2010

@ani3012 😀 😀 😀 a papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre