Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
1. sep 2009

jajo...myslím, že nemusíš sa s dokinou radiť 😉 kludne daj...ja som dávala espumisan, pred každým kojením pár kvapiek do pusy 🙂 ale už nedávam, neni treba 🙂

lucim
1. sep 2009

wyd natinke secko naaaaaaj ... psssst aby sa nezobudila 😉
alex to sinchto kojenie ste necvakli? to mohlo byt cool 😉
inn ale matej je uz dost tazky na ruke 😒

sab simpex sa ma davat 15 kvapiek kludne pred kazdym kojenim

jajona
1. sep 2009

inn: lebo píšu, že 15 kvapiek do každej fľašky. ja ho kojím tak každé 2 hodiny, a zdá sa mi to veľa. tak som mu začala dávať 10 kvapiek a do ranného kojenia, poobedného a večerného

lucim
1. sep 2009

ja kvapkam espumusan tiez 1-2x denne priamo do pusinky 😉

wydata
1. sep 2009

jaji mi sme dobrali a ideme otestovat gayu 😉
mali sme to bez predpisu-mierne zlepsenie...
inn ked zahaja o 22:oo vstaneme az o 2:oo...tak to bolo doteraz ale dnes bol fakt divny den...netusiiim...
si to tak vysvetlujem ze ona vlastne vedela ze ma svatecek tak sa rozhodla ze si dnesok uzije na 2oo percent... 😝

wydata
1. sep 2009

luc kujeeeeeeeeeeeem... 😝
a ta gaja ako sa davkuje?

lucim
1. sep 2009

wyd 5 kvapiek denne

inneska
1. sep 2009

som skadala prádlo...teraz tlačím orechovú zmrzku 🙂

wydata
1. sep 2009

rano ci vecer ci egal? 😝
ja tlacim jogobelu - jablko/skorica 😅

jajona
1. sep 2009

inn: ja som zase žehlila a dávala si jahodovú zmrzku

inneska
1. sep 2009

tuším zmrzka fičí...a predtým som zdlabla mrkvovú výživku z babyboxu 😀

jajona
1. sep 2009

inn: vidíš, na to som celkom zabudla. aj som to odložila. vybrala som odtiaľ len Lucku a ešte nejaká voda tam je

wydata
1. sep 2009

ja mam tiez nejakiu zeleninovu zmesku k dobru v chladnicke z boxu a taky zehlim 😝 😝 😝

inneska
1. sep 2009

jajo...je tam ešte imuvia voda a 2 výživky 🙂

lucim
1. sep 2009

zmrzku som vyzrala predvcerom 😠

jajona
1. sep 2009

inn: nechávam na horšie časy

lucim: aj nám už dnes došla, lebo si dal aj mm aj sestra. treba zásoby dokúpiť

jajona
1. sep 2009

no idem ja. už som mala byť 17 min v posteli

tak príjemné písanie. ak bude času, tak zajtra dočítam. počas kojenia je to môj koníček 😉

brú noc všetkým 😔

inneska
1. sep 2009

ja som tie boxy hned prebrala, letáčiky leteli 😀 do koša(tie nezaujímavé)kozmetika do šuplíčka...my to zaberalo miesto zbytočne 🙂

inneska
1. sep 2009

jajo...tak dobrú nocku a potom príjemné čítanie 😉

ja som tiež chcela odložiť výživky, ale som pažravá 😀

lucim
1. sep 2009

inn a chutilo ti to? pre deticky je to nedochutene, ja som to ani vo firme neriskla, iba tu frutapuru som mlsala. 😝

inneska
1. sep 2009

musím zajtra kúpiť farbu na vlasy, som sa dnes lepšie kukla do zrkadla 😀 katastrofa 😝

lucim
1. sep 2009

dness sme mali cele poobedie az do vecera navstevu, gril, boli fajn, len som nejaka utahana ... tak keby som odkvecla, tak som odkvecla. 😉

inneska
1. sep 2009

jedna výživka bola jablko-broskyňa...mňamka sladká a teraz karotka-jablko(hipp)...dalo sa, malo to mrkvičkovú chuť 🙂

lucim
1. sep 2009

inn tak sa kukaj horsie, nech to nie je vdno v tom zrkadle .... ja osm sa podrobne nekukala, ale kedze si nepamatam, kedy som sa farbila, tak uz urcite bude nieco sede vyrastene. 😒

inneska
1. sep 2009

oki 😉

my sme dnes len doma sa flákali....mm si užíval malého, bo väčšinou chodí domov, ked už erik spinká 🙂

lucim
1. sep 2009

jaaaaj, ty si mala aj sladke, ja tam mam len 1 nejaku zeleninovu 😒 .... pockaaaj, matne si spominam, 2 dni po porode, nemocka, - ano, zozrala som to este tam to ovocne. 😝

wydata
1. sep 2009

😝
jaji dju night
ja som tiez tu ovocnu -tusim jahodkovu,tiez hned v nemocnici spapala a aj vody som tam vypila sak nebudem to roznasat jak kocka mlade 😝
ale tu nesolenu babatkovsku zbrndu mame dodnes v chladnicke 😀 😀

lucim
1. sep 2009

boze aka som skleroticka, aj masovozeleninove vyzivky som kostovala, ked sli na trh nove pre rocne deti, to sa celkom dalo.

inneska
1. sep 2009

mrkvová je fajn celkom 🙂

wyd...v ktorej nemocke si ty rodila?? 🙂

lu..to mňa tam v nemocke ani nenapadlo zjesť to, aj ked mi občas v noci riadne škrkalo v bruchu 😀

lucim
1. sep 2009

hlavne ked to bude o par mesiacov aktualne, nesmieme zabudnut, ze dieta nepozna sol a koreniny, ked mu to omylom okostneme 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre