Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. jún 2010

no vsetko vstalo 🙂 ..ideme ranajkovat, zatial papa

brinzulka
27. jún 2010

vsetko najlepsie deticky....ste krasne, zdrave, mile, utesene....a tak dlho dlho- stale potiahnite....vsetko naj 🙂

nina41
27. jún 2010

Ahojte 😵
Baby poradte mi,ja si už fakt neviem rady,riško ma po nožičkach červene flaky robia sa mu mapy,troška ma aj na ručičkach a na tvaričke,davam mu len fenistil aj čierne uhlie,doktorka mi na pohotovosti vravela,že jesť môže všetko,ale asi by mal mať dietu .

anavi85
27. jún 2010

@traktor 😀 tak ja som letne dieta, no tak Adka chapem, moze byt 50 stupnov vonku a nam je fajn, ked mame teplo, slnko a vodu....drahy je narodeny v novembry a uz to je na nom vidiet, stale je obleceny... 😉
ja a Adkom mame len nohavicky (plienku), vsetky okna otvorene aj tak je nam teplo...
na noc mu davam len plienocku, tielocko a take slipky na plienku ( do nich mu zapravujem tielko - kvoli chrbatiku)

anavi85
27. jún 2010

@nina41 fuuuha, no pekne 😒 , ved ak ti dokina povedala, ze to neni z jedla, tak naco ma mat dietu? nema nahodou ekzem? moj mm to mal ked bol maly, po celom telicku, ze vraj ich mal az take vodove a museli mu priviazat zucicky, aby si to neskrabal... ☹

adka12
autor
27. jún 2010

traky u nás bolo včera tak, takže neboj, zajtra máte určite aj vás slniečkovo 😵

adka12
autor
27. jún 2010

@nina41 ja by som išla zajtra k obvodnej lekárke ak mu to nezmizne.
ja tiež rozmýšľam, že prejmem so Saškou, lebo v piatok odchádzame na dovolenku a ak je nejaká prechladnutá, aby sme sa stihli vyliečiť dovtedy. Aj tak mi treba predpísať Vigantol, tak to spojíme.

nina41
27. jún 2010

@anavi85 praveže je to z jedla,lebo ja som bola už aj v piatok na pohotovosti,tam doktorka povedala ,že zjedla,ale jemu sa to zhoršuje

nina41
27. jún 2010

@adka12 idem aj k obvodnej,aj na alergologiu nech mi daju lieky

adka12
autor
27. jún 2010

no nám dala obvodná len fenistil minule, lebo malá mala sople a my sme s mužom obaja alergici peliaci 😀 a tiež nás neposlala na alergo...

mousa
27. jún 2010

Děkujeme za přání! Také přejeme všem dnešním oslavencům vše nejlepší 😉 !!!

anavi85
27. jún 2010

@nina41 no mne dali pre maleho dietu, ked dostal rota virus a vtedy sme mu museli varit ryzovy odvar a v tom mu zarabat mliecko pre alergokov (niejake 110 - mne kupovali v kekarni), no a musela som mu varit cistu mrkvicku, to sme rozmixovali a ak to bolo horke, tak sme mu tak dali trosku glukopuru(hroznovy cukor), to sme mu mohly este striedat s bananikom...no a na pitie bud prevarenu vodicku, alebo cierny slabucky caj, zase ochuteny glukopurom....
to nam dali ked bol na infekcnom a ze toto je vseobecna dieta na vsetko 😉 , skus mozno pomoze
a zajtra naozaj radsej k vasej dokine

anavi85
27. jún 2010

chcela som sa opytat, ktora mamina mala ist s celou rodinou do usa, kvoli mm praci...

lucim
27. jún 2010

dobre ranko 🙂
dnes mame vela urazsnych jednorocakov - vsetkym detom vela zdravicka , lasky, bezstarostnych hier, milujuce okolie, spokojnu rodinku a kopec drobnych radosti, z ktorych sa sklada zivot - málinka, leo, maxik, dianka, a ELUSKA, happy brithday to you 🙂
a eluske speciealne velke cmuky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ps.... krasne cupitas. 🙂 🙂 🙂

lucim
27. jún 2010

aj amalke to iste prajem. 🙂 🙂 🙂

lucim
27. jún 2010

ninka, ked ma risko stale tie flaky, treba skor riesit vysetrenia cez vlastnu lekarku + to alergo, mozno gastro a kozne, ... doktori na pohotovosti byvaju rozni ... maju viac ci menej skusenosti, ci uz s detmi alebo s takymmi priznakmi a hlavne vas nepoznaju od mala.

zmurkaz
27. jún 2010

@raona ...no ja ti neviem povedať 😕 .... a jej lekárka jej nevie niečo odporučiť? Alebo niekde v zlatníctve .... 😉

zmurkaz
27. jún 2010

@ani3012 ...ani - v pondelok ideme na kontrolu - 10-ty deň ...tak budeme už OK 😵 😵 😵 .... no a supiš, že mi prešla absenčka - už som sa zľakla, že by som musela zháňať od rodičov ospravedlnenku 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
27. jún 2010

@lucim 😢 😢 😢 😢 😢 -aj ty m chýýýýýýýýýbaš ☹ ☹ ☹ ☹ ...sa to PC tak vleče 😠 😠 😠 ...a v pondelok ideme na 10-ty deň na kontrolu - tak už to bude OK 😉

zmurkaz
27. jún 2010

Inak babuľky - VÁS VŠETKY ZDRAVÍM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
...kiahne nám končia, včerajšia maminkina oslava dopadla perfektne 😵 😵 😵 ....fotky nejako dodám -ešte neviem ako ...ale poriešim 😉

nina41
27. jún 2010

@lucim ešte čakam na vysledky lepku,zajtra sa idem pytať na kožne a na alergologiu sme objednany na 10.11,ale pôjdem ich pekne popytať či nas nezoberu zajtra a ked ne ,tak pôjdem do ružomberka,

samayka
27. jún 2010

Ahojte mamulienky

v prvom rade chceme so sýkorkou popriať všetkým dnes narodeným veeeeľa zdravíčka a radosti a slniečka a lásky...
a tiež ďakujeme za gratulácie 🙂

a tu je taký náš malý sumárik :

po krásnom tehotenstve a nekonečnom pôrode som to predsa len zvládla - vybojovať si miestečko na tomto svete. čakal ma tu úžasný tatinko, skvelá mamička a veeeeľká kopa kamarátov a kamarátiek. a tá Beka samozrejme. prvé mesiačiky som sa trošku trápila s bruškom, ale hneď ako som sa naučila trošku hýbať boliestky boli fuč a ja som začala robiť všetkým naokolo iba samú radosť.prvý krát som sa prevrátila na bruško ako 4mesačná, plaziť som sa začala v siedmom mesiaci, prvý žub mi mama našla 5.2 - od vtedy ich mám už ošem!!! v 9 mesiaci som začala liezť po štyroch, učil ma to ten náš havo.. no a 1.4. som vyhupla na dve nôžky... pri nábytku ma to dlho nebavilo a tak som sa 7.6 definitívne rozhodla upustiť od detských zvykov a vybrala som sa chodiť.. a chodím a behám a robím všetkým radosť. a rozprávam si sama pre seba - a pre Beku, len moja mama tomu asi nerozumie. a spievam si, strašne rada tancujem a neskutočne krásne sa smejem. na všetkom 🙂 a teraz už ohurujem svojich rodičov takými kúskami, ako podávanie vecí od tatinka k maminke, kŕmim lyžičkou všetkých na okolo a aj seba, ukazujem na veci, viem kde majú zvieratká noštek a uško. aj mamičke občas trafím noštek a uško, Beke zvyčajne trafím očko, ale ona ma aj tak lúbi.

Tak kamoši moji, poprajte mi krásnu oslavu - ktorá bude na 2x. dnes len tak šuuuby duby doma a o týždeň už s celou rodinou urobíme poriadne rošambo u bratrancov na dvore 🙂

pááá vaša sýkorka Eli

samayka
27. jún 2010

a tu je zopár - trošku viac fotiek z môjho druhého polroka na svete:

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samayka/albu...

jennna
27. jún 2010

Ahojky...som tu len na skok....poblahoželať a poďakovať za priania....

ani ..nástenkárka a kultúrna referentka...pekne to robíš 🙂)))))))))))))))))))

Amálke od Mousy, Maximkovi od Susy a Leonardovi od Piatka.....chceme poblahoželať cez MK k prvému rôčku...
Anjelikovia...nech ste zdravučkí a šťastnučkí v živote....to vám praje Dianka s maminkou..

Amálke od Simonito a Elinke od Samayky..tiež ešte raz všetko naj!!!! 🙂)))))))))))))

a samozrejme.....chceme poďakovať za všetky priania na MK a na FB..... máme vás strašne rady!!!! cmúúúúúúúúúúk

PS: DNES SA IDE KRáJAť TORTA 🙂))))))))))))))))))))

monr
27. jún 2010

oslávencom včerajším aj dnešným srdečne gratulujem.
všetkých posielame s miškou veľkú pusu. 🙂

nykyta
27. jún 2010

ajojte babulky 😉 tak vcera som volala do nemocky,ze co mam robit a doktorka,ze nic len davat pit a samozrejme panadol,alebo nurofen a potom zabaly ked neklesne teplota ☹ ☹ tak sme teda zostali doma ☹ macik sa mrvil celu noc strasne s nim thalo a stale sa budil a zufalo plackal ☹ teraz sa zase ulozil dostal nurofen cipok a troska na ranajky mrkvoveho pyre ☹ stale je malatny-len na rukach hlavku o mna opiera sem tam zaplace ☹ ☹ no takze takto bojujeme ☹ dakujem este raz za pomoc kocenky 😉 😉 a gratulkoo vsetkym oslavencom co maju rocik 😉 😉 😉 vseeetko naj hlavne zdravicko 😉 a gratulko aj nasej paradnici-vymesacnikovej vsetko naj karamelka 😉 😉 tak zatim papa budem informovat o mackovom stave 😕 😕

ani3012
27. jún 2010

@nykyta tak ja by som sa neuspokojila s tým,že ti niečo povie do telefónu bez toho,že by dieťa videla.Keby sa nedajbože s malým niečo stalo,že by sa mu hodne pohoršilo,tak nemáš ako dokázať z jej strany,že niečo zanedbala
držíme päste,ale ja by som na tú pohotovosť skočila aj tak

nina41
27. jún 2010

Oslavenčekom prajeme vela zdravička,šťastička a lasky 😵 😵 😵
Bola som s Riškom za svojov obvodnov lekarkov a hned sme skočili za detskov pani primarkov,maly ma dietu,ditiaden na večer 1/4,

nina41
27. jún 2010

@nykyta ja by som tiež išla na pohotovosť,ved ja som bola aj v piatok aj v sobotu,a dnes za svojov lekarkov,

anavi85
27. jún 2010

@nykyta ja by som tiez isla na pohotovost, ved za to nic nedas, aspon ti povediat co a ako...preveziete sa, prejdete, povedia vam mozno nieco nove a urcite budete kludnejsi...stoji to za to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre