Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
29. jún 2010

@leve26 tak gratulujem malému bežkárovi 😵 na budúci rok,ak bude nejaké veľké stretko júloviek si dáme maratón 😀

leve26
29. jún 2010

budeme sa tesit.hihi

brinzulka
29. jún 2010

ja som matka dokelu....keby sa nepozriem, ani neviem, ze mame vymesacnik 😀 😀

stav:
kg 8820g
cm 75
zub 6ks
pohyblivost chodi kade tade
dovednosti- havo, mam-znamena mnam, tata, baba, dede, mama, da-david, obcasne pa...

gratulka aj od nas k rocku 🙂

inneska
29. jún 2010

krásne ránečko 😵 či už skôr predpoludnie 😀

markétke aj my želáme všetko len to naaaaaj 😲 cmuk...aj andrejkovi k 11.mesiačikom a aj meninkovému peťkovi 😲 😲 cmuky cmuk...
ja som bola včera unavko, som len čítala, nevládala som písať 😀 dnes si ideme k dr pre výmenný lístok, v piatok nás čaká kontrola na kardio 😅

@anavi mne vyšli obaja chlapci podla tej tabulky..aj švagrinej a sesterke vyšli dievčatká 😉
@leve26 a gratulkujeme malému cupkáčikovi 😵 😵

brinzulka
29. jún 2010

ano Petkom...som na FB...tak, ze vybavene....
secko naaaaaaaaaaaaaj

klara_klara
29. jún 2010

ahojte som tu na chvilku kto tu je?

ani3012
29. jún 2010

@klara_klara ahoj 🙂

klara_klara
29. jún 2010

ahoj ani...co porabate babky...ja periem o 100 6 😀

ani3012
29. jún 2010

he ! to mi pripomína,že mám v pračke prádlo ale zabudla som ju zapnúúúúť 😀

klara_klara
29. jún 2010

ani ani 😀 😀 😀 inac mne uz z toho priania zacina sibat, teraz jak sa oteplilo maly je furt taky spinavy...bud ma stale nieco na jedenie v ruke alebo je cely zeleny od travy 😝 😝 😝

ani3012
29. jún 2010

@klara_klara pračka zapnutá,ešte by som mohla ísť niečo navariť.
Čo varíš ?

ani3012
29. jún 2010

ja periem každý deň,po Paťkovi hlavne a Evička ,od kedy lozí a chodí,tak tiež je dosť špinavá.
Včera sme boli v BA a vyradili nás aj s rehabilitačnej ambulancie.
Chcela by som sa @laurajana poďakovať za sukničku,bo sa všetkým veľmi páčila (aj suknička aj Evička 😀 ).
A Evička si normálne išla po schodoch.Držala sa zábradlia a rúčkovala a preletala nožičkami,akoby to robila už dávno
Ja som tak pyšná na ňu....keď si zoberiem,že pred rokom som ani nečakala,že na leto bude chodiť.Je to taký zázrak s tými deťmi,čo všetko dokážu 😵

ani3012
29. jún 2010

do kelu ! nemôže tu byť ničo také,ako upraviť príspevok ? Som si mohla chyby opraviť 😒

ani3012
29. jún 2010

@brinzulka aj tvoj m je Peťo ,že ? Tuším.....tak aj jemu všetko naj a aj bráškovi a aj všetkýýýýým !

ani3012
29. jún 2010

šak tu nikto není ! Kukáte rozprávku na Markíze ? 😵
Idem naozaj variť.Evička spinká-sa divím,lebo spala až do 9 hod. čo sa už dáááávno nestalo a vlastne už spinká skoro 3/4 hodinku

klara_klara
29. jún 2010

@ani3012 ja robim kura a ryzu to je najrychlejsie a malemu tiez prsia s ryzou...kuracie myslim 😀 😀 😀

klara_klara
29. jún 2010

aka ide na markize rozpravka?

monr
29. jún 2010

bambuľky

oslávencom:
markétke všetko naj k \1. rôčku
andrejkovi, ešte mesiac a je to tu, bude z teba veľký 1 ročný chlap

A meninkovým oslávenčekom cmuk.

teraz sme prišli zo stretka slovenských detičiek, mali v tescu detský muzikál, tak sme boli kuk. škoda, že sme museli skôr domov, o chvíľu ideme na očkovanie a poradňu.

tak pekne kukajte rozprávku, a potom trošku popíšte, nech môžem dočítať

ani, som rada, že vás vyradili, evička je predsa šikulka. 😉

monr
29. jún 2010

@klara_klara šialene smutná princezna

monr
29. jún 2010

ta pá

klara_klara
29. jún 2010

tak to som zmeskala dokelu super rozpravku ☹ ☹ ☹

raona
29. jún 2010

všetko naaaaj oslavencom... posielame velky cmuk.. 😉
juuj ale mame horko dneska.. sme si boli kupit mäsko, varime segedín 😎 , sarinka spinka na terase v chladku a maminka chvilocku sedi pri nete.. 😀 😀

raona
29. jún 2010

jááj no a vcera sme mali bohovsky uraz 😉
akosi to malinkej nevyslo, podkla sa jej nozicka a buchla sa hubickou rovno o drevenu konstrukciu na kresle.. zacala jej tiec krv z ust, som si najskor myslela, ze si tie tri zuby vybila alebo co.. ale to si tak volaco vo vnutri prerazila, revala statocne.. bradu si oskrela... takze mame skaradu modrinu na spodnej pere a na bradicke sa robi chrasticka.. fuuj..

laurajana
29. jún 2010

@ani3012 sme radi, že suknička slúži ku kráse a spokojnosti 😀 nositeľke Evičke, veľa úspešných krôčkov v nej...

my sme absolvovali prechádzku z rána doteraz, Matti hádzal kamienky do potoka, Laurinka kukala na vodičku, potom sme dali zmrzku a už sme doma...ešte že sme zatiahli žalúzky, tak tu máme príjemne chladno...idem uložiť detičky...prajem Vám všetkým krásne slnečné dni a dnešným tak populárnym menovým oslávencom všetko naj naj naj... 😉

V nedeľu sme boli na Donovaloch, bolo super, počko, rozprávky, krajinka Habakuky-rozprávková super - odporúčame 😉

raona
29. jún 2010

@laurajana ste boli v tej krajinke habakuky? ako tam bolo?? som to videla raz v casopise a rada by som tam volakedy s malou sla, tak oplati sa tam ist?? to je nejaka prehliadka rozpravkovych domcekov, alebo ako?? aky dlhy cas sa tam da stravit??

lucim
29. jún 2010

ahojteeee, ja len rychlo zdravim, sme vonku, bazen pod altanom, matko uz skoro hodinu odmieta vyliezt von, santime. cmuk.
docitam, dopisem, ked zaspi. 😉

laurajana
29. jún 2010

@raona ahoj raona áno na Habakukoch a potom sme zbehli na bobovú dráhu, ktorá je mimo areálu - dolu kopcom zbehneš (my sme autom zbehli), aby sme potom nemuseli šlapať 😉 😉 bolo super, mala som pocit, že od príchodu sa nám herci-animátori venovali, bolo to isto aj tým, že Laurinka je ešte malá, ale fakt odporúčam...my sme si to ako rodinka pekne užili a navyše aj počko vyšlo...a cenovo to tam je tiež primerané aj keď tu bol vstup tých 21 eur pre (2x dospelí + 1 dieťa) a potom tá bobová dráha to bola jedna jazda 3 euro a pod. takže žiadne "predražené" na Donovaly...si myslím...a za ten rodinný výlet to fakt stálo 😀
My sme tam boli od 11:00 a k babke do Sielnice sme došli o 18:00, lebo sme si tam dávali obed a potom sme boli na tej bobovej dráhe a detských ihriskách, takže sme tam boli na celý deň - v Habakukoch sme boli tak do 15:00 boli tam domčeky v každom nejaká rozprávka postupne bežala, +rôzne remeslá v tých domčekoch možno vidieť a aj na pódiu boli rozprávky - však choďte sa pozrieť... pre nášho Mattiho to už bol zážitok...Laurinka je na to ešte drobček

laurajana
29. jún 2010
leve26
29. jún 2010

@inneska dakujeme

raona
29. jún 2010

@lucim AJ MY SA CHYSTAME DO BAZENA, LEN AKOSI BOJUJEME S OBEDOM 😉
@laurajana HEJ HEJ CHCEME SI SPRAVIT VOLAKEDY TAKY VYLET A IST TAM, LEN ASI TEDA ESTE POCKAME, ABY AJ SARA TOMU TROSKA CHAPALA KED BUDE VACSIA 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre