Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
29. jún 2010

😀 😀 😀 sa cítim ako veštica 😀 😀 😀
ale ja to viem,ja si to nemyslím 🙂

lucim
29. jún 2010

ani,ty si take nase zlatko. 🙂 🙂 🙂 to kino si uzite. 😉

ani3012
29. jún 2010

@lucim hej,ty si bola cisárovná Viktória von Sachsen 😀

nina41
29. jún 2010

@ani 3012 dufam,že maš pravdu,

traktor
29. jún 2010

no vidite..tak aj ked som to blbo pridala...kupat tam bolo a duschen som myslela ze je jest...ze akoze ju dusi....ze jedlo dole krkom...tak 2 som v podtate aj uhadla 😀 😀 😀 😀

ani3012
29. jún 2010

@lucim to vysvetľuje tvoju znalosť nemčiny a zároveň aj angličtiny

ani3012
29. jún 2010

@traktor 😀 😀 😀

traktor
29. jún 2010

@ani3012 a kino si uziiiii 😉

ani3012
29. jún 2010

to je zvláštne...keď pečiem mäso,tak sa mi scvrkne...a keď varím párky,tak sú raz tak veľké ....múka 😝

ani3012
29. jún 2010

a vraj : všetky naše výrobky sú vhodné na bezlepkovú diétu 🙄

lucim
29. jún 2010

dnesne fotecky, ale blaznenie vo vode som nestihla zachytit, len trosku na video.a z tychto riflovych krataskov mi vyrastol...

lucim
29. jún 2010

ani 😀 😀 😀

ani3012
29. jún 2010

aký je stále krásny baculko 😵 a závidím vám ten bazén a dvor....už zase závidím...dnes už po tertí krát 😀
ale v dobrom,ja doprajem 😉

lucim
29. jún 2010

ani, taky bazen sa ti zmesti aj do predsiene 🙂 🙂 🙂 kupim ti na meninky? 😉 😉 😉

lucim
29. jún 2010

ani a vobec, nezavid, ja viem, ze v dobrom, a prid, hocikedy. ty to ku nam nemas az tak daleko. 🙂 🙂 🙂

ani3012
29. jún 2010

@lucim máme bazénik,ale ešte je u krstných schovaný.Asi zajtra vybehnem k nim a maminke na balkón .Bývajú na druhom,tak bude nadávať na vodu len jeden sused 😀

lucim
29. jún 2010

ale vazne mozes prist aj k nam ... mame len tento bazenik, ale urcite sa tam matko evicka aj patko nejak zmestia. 😀 A my maminy ai mozeme dat ladovu kavu v altanku, pokial teda urobim lad. 😉

lucim
29. jún 2010

som mezi tym nasla dalsie riflove kratasky, ale poprosila som o premeranie ... traky vidiiis, uz sa od teba ucim. 😉

ani3012
29. jún 2010

tak dobre nakúp....ja som tiež zistila,že pár vecí ani nebudeme nosiť,lebo som si myslela,že ešte je čas 😝

lucim
29. jún 2010

tie co nam nesedia bola taka hura kupa, ked sa na jar prvy krat oteplilo ... a su traky povolene nadoraz, gatuse nad kolienka, co pri stvornozkovani nem dobre a aj trosku uzke. 😒 a ani lukas ich nevynosi, aj su DO roka, rok bude mat v marci. mozno sa zmobilizujem a predam na mmb.

majkas
29. jún 2010

kuk, je tu este niekto?

lucim
29. jún 2010

kuk, ja som este na bazari. 😉

majkas
29. jún 2010

akurat som na teba myslela ze ti idem napisat ohladom tej pekarnicky kedze mi nikto neodpovedal na fore,asi si nevsimli a vy ste si kupovali na vianky pokial ma pamat neklame 🙂 pls ma ta vasa aj bezlepkovy program?

majkas
29. jún 2010

a co pekne nakupujes? Matkovi tie kratasky?

majkas
29. jún 2010

jeej pozrite sa co vsetko mozem 🙂
http://www.nestle.cz/sk/nestle-bezlepkova-dieta...

lucim
29. jún 2010

jaaaaj ano, som ti chcela k nej pisat, idem nanu kuknut ... a ty este nemas a chces si kupit, vsak?

lucim
29. jún 2010

mam tam ten prgram ... mam eta delicca. a myslim, ze aj tie moulinexky ho maju. na http://domacipekarny.dama.cz/ si chodim po rady a recepty, mozno tam pri jednotlivych pekarnickach pisu aj toto.

lucim
29. jún 2010

jj, kupujem tie kratasky - aby mal nieco so civilizacie, ked chodi stvornozky, aby hned nebol ako prasiatko. z rifloviny sa dobre oprasuje. som komunikovala s tou predavajucou , bo mi hned aj premerala. 😉

majkas
29. jún 2010

hej zvazujem, lebo hotovy chlieb je dost drahy a aj tak to nie je cerstve.
a dik popozeram ten link

lucim
29. jún 2010

to mozes dobre bezlepkove mnamky 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre