Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
9. júl 2010

no asi uz spinkate, tak ja idem hodit sprchu.. a bru noc vsetkym..

ani3012
9. júl 2010

aj tak sa to skôr či neskôr dozviete,ale chcem byť prváááá ! 😀
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/novinka-novy-admin-latvia/

lucim
9. júl 2010

latvia je nasa? 😉
konecne som supla par fotiek z dovolenky, https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucim/album/... a sipka do prava, kto chce .... 😉

ani3012
9. júl 2010

Luci,mne Eva ešte nespí 😝 Od pol šiestej večera je hore,aj som ju vyplakať nechala,teplotu nemá.... 😒

lucim
9. júl 2010

ani no maaarnost, tiez mas doma nadopovane ditko? evicka, uz je noc, hajiiii ... ja som bola zase doliat drobca .. ale len trosku si dal.

ani3012
9. júl 2010

už spííí ! A čakám na polnoc,že hodím tabuľku

lucim
9. júl 2010

2 minutky

lucim
9. júl 2010

kedy ti potom evicka vstane? aspon ta necha vyspat?

ani3012
9. júl 2010

vstane ráno-hihi neviem kedy. Včera večer zaspala pekne o 7 hod. ale ako išiel Paťko spať,tak sa prebrala a divošila do dvanástej ale ráno bola o pol siedmej hore .

lucim
9. júl 2010

u nas teraz podobne, je jedno, kedy zalahne, pred 6 sa zacne budit, po 7 ho tazko ukecam na spanok.

ani3012
9. júl 2010

@mata1976 Emma má dnes 1 rok ! 🙂
O Emmke a Martinke nemám žiadne bližšie info.ale možno k nám v tento deň nakúkne a povie niečo o malej 😉

@reilyy Peter má dnes po 365 dňoch prvý rok
Peťko sa narodil o 5 dní skôr,bo lekár mal potom dovolenku,že ? 😀 😉
Mal ukážkovú váhu a dĺžku : 3200 gramov a 51 cm


@voskovka Adam má 1. rok
Adamko sa narodil o týždeň skôr a mal 3950 gramov a 51 cm

@monikabe Tiborko dnes oslavuje svoj prvý rôčik 😵 😵
Tiborko sa narodil tiež o týždeň skôr a mal krásnu okrúhlu váhu 3400 gramov a rovného pol metra- čiže 50 cm
Ako jediní majú aj aktívny fotoblog,tak kukajte a obdivujte frajera ročného 😎
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/monikabe/

Meniny oslavuje: Amália, Amína, Lada
Meniny oslavuje v ČR: Libuše , Alma, Amálie, Amélie, Ludoslav, Ludoslava

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň radosti (oslavuje sa od 2008)

Rok 2009 bol:
Medzinárodný rok zmierenia
Medzinárodný rok prírodných vlákien
Medzinárodný rok astronómie
Medzinárodný rok vzdelávania v oblasti ľudských práv
Európsky rok kreativity a inovácií
Celosvetový rok proti rakovinovej bolesti

http://www.juko56.dobrosoft.sk/historia7.htm#10 Monika,môže byť ? Vyber si to najzaujímavejšie 😉

Júlové maminky a detičky prajú našim ročným oslávencom všetko najlepšie 😵 😵 😵 😵
a gratulka aj Amálkam od @simonito a @mousa 🙂

no a dáme ešte aj vtip:

♣ Príde Africký černoch z papagájom na pleci do obchodu, zbadá ho predavačka a okamžite sa začala vipitovať
-Óóó, ten je krásny, odkiaľ ho máte?
-"Z Afriky, tam ich je plno." Odpovedá papagáj.

♣ Ufrflaná žaba si sadne na papuľu krokodílovi a hovorí:
-Toto je hrozný deň. Komárov málo, voda studená a ešte aj krokodíl sa mi prilepí na zadok!

troška neslušnejší 😅 ale strašne pobavil teraz na noc 😀
♣ Pani učiteľka vzala deti na exkurziu na stavbu a ako naschvál práve vtedy spadol z lešenia robotník a na mieste bol mŕtvy. Po príchode späť do triedy, pustili sa do rozoberania tohto prípadu.
- Povedz nám Anička, prečo ten ujo spadol?
- Nevedel nič o bezpečnosti práce.
- A ty Miško?
- Určite mal vypité.
Vtom sa postaví Móricko.
- Nie, on spal s mojou mamou!
- Prečo si to myslíš?
- Počul som ako kričal "Chlapče, jeb.. ja tvoju mater, netras tým lešením!"

ani3012
9. júl 2010

Keď sa bude niekto nudiť :

Veľký, obrovský mnohoposchodový supermarket v USA, v ktorom dostanete všetko. Šéf prijíma nového predavača, s tým, že ho vezme na deň na skúšobnú dobu, aby videl, ako sa osvedčí. Po záverečnej si ho zavolá do kancelárie:
- Tak koľko ste dnes urobil obchodov?
- Jeden, šéfe.
- Čože!? Jeden? Naši predavači urobia priemerne šesťdesiat až sedemdesiat obchodov denne! Čo ste celý deň robil!? A koľko ste vlastne utŕžil?
- Tristoosemdesiat tisíc dolárov.
Šéfovi došla reč.
- Tristoosemdesiat tisíc? Preboha, čo ste predal?
- No, prvý som predal malinký háčik na ryby...
- Háčik na ryby? Za tristo osemdesiat tisíc?
- ... potom som zákazníka presvedčil, že by si mohol zobrať ešte aj stredný a veľký háčik. Potom som ho presvedčil, že by si mal zobrať aj nejakú udicu, predal som mu tri prúty - malý, stredný a veľký. Dal som sa s ním do reči, opýtal som sa, kde bude rybárčiť. Povedal, že na myse dvadsať míľ na sever. Tak som mu predal ešte poriadnu vetrovku, nepremokavé nohavice a gumáky, pretože tam dosť fúka.
Presvedčil som ho, že na pobreží neberú, tak sme išli vybrať motorový čln. Potom som sa ho opýtal, čo má za auto - vyliezlo z neho, že dosť malé, čln by na ňom nemohol odviesť. Tak som mu predal ešte príves...
- A toto všetko ste predal človeku, ktorý si prišiel kúpiť jediný háčik na ryby!?
- Nie. On pôvodne prišiel kúpiť vložky pre svoju ženu. Tak som mu navrhol, že keď si teda cez víkend neužije, že by si mohol zájsť aspoň na ryby...

traktor
10. júl 2010

ahojte, oslavencom gratulujem a petrikovi a tiborkovi posielam sladku cmuk 😵 😵 amalkam tiez vsetko najlepsie a aj nasej anavi k narodeninkam 😵

traktor
10. júl 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka
Lucia32 a Natalka

nina41
10. júl 2010

Dobre ranko 😵
Oslavencom minulym aj terajšim prajeme vela zdravička,šťastička,a lásky 😵 😵 😵

voskovka
10. júl 2010

ak sa nenahnevate,že som sem napisala rada by som podakovala za Adamka.
nech to všetci pekne oslavia,aj všetkym minulym aj buducim želám krasny ročik.

traktor
10. júl 2010

@voskovka nech bolo co bolo, adamko je tiez julovciatko 😉 ..tak vsetko najlepsie a uzite si oslavu 😉

hathor1231
10. júl 2010

bre ranko 😉

oslavencom vse naj prajem,posielame cmukace 😵

kukam,ze zase stretko v kosiciach 😅 nieco blizse PB nemate 😕 😀

traktor
10. júl 2010

@hathor1231 net nic na sklade 😀 😀 ...tak zorganizujte, napis sa prva a uvidis kolke sa dopisu 😉

voskovka
10. júl 2010

@traktor 😎 dakujeme

mata1976
10. júl 2010

@ani3012 dakujeme, ze si si na nas spomenula a aj vsetkym za gratulacie. Aj my prajeme vsetkym oslavencom vsetko najlepsie... 😵 😵 😵

lucim
10. júl 2010

mooorrrrrning 🙂 🙂 🙂
petkovi, tiborkovi aj adamkovi krasne oslavy zelam. 😵 😵 😵 petkovi cmuuuk 🙂

laurajana
10. júl 2010

@ani3012 ďakujem ani si zlatá, hneď mi je lepšie na srdiečko...tiež si myslím, že je lepšie že má sádru, akoby ju nemala...nech sa jej to pekne zrastie...peknú sobotu všetkým

laurajana
10. júl 2010

raona...úraz sa stane rýchlo...proste sa nám bambuľka všade stavia a ako hovorím, nedal braček alebo bratranček pozor, nezatvoril za sebou dvierka na schody a už to bolo, stačilo sa len jednoducho skotúľať na druhý schodík a ručička sa nejak zakliesnila a bolo...som však rada, že som s ňou šla, pretože od pádu štvorkovala tak, že držala ručičku vo vzduchu pravú a používala len ľavú, inak žiadny plač, opuch ani nič...kývať s ňou kývala len do polohy - oprieť o podlahu sa bála...tak sme v sádre 😒

raona
10. júl 2010

@laurajana tak nech sa cim skor uzdravi, fukame rucicku.. 😉
bre ranko vsetkym a oslavnecom vsetko naj naj...
idem makat, som tu len na skok..
mali sme hroznu noc, malej sa tlaci dalsi zub, tak tri hodky hore a nie a nie spat.. tak som totalne off, hned ako zalahne ona, zalahnem s nou...

krasny dnik zelam 😉

@lucim kráásne fotočky

traktor
10. júl 2010

@ani3012 latvia 😀 😉 - samozrejme , ze prajeme pevne nervi
@lucim uzasne fotky
@laurajana ☹ ..ale bude dobre 😵 😵 😵
@mata1976 vsetko najlepsie a krasnu oslavu
@raona tak nech ta biela potvorka uz vylezie 😉

monr
10. júl 2010

ahojte všetkým

oslávencom aj z prdošlých dní prajem všetko najlepšie, cmuk

Eričkovi(nášmu spolunemocníčnikovi) a Peťkovi(reiuš 😉 ) špeciálne ešte jedna puska.

som sa dlhšie neozvala, som odkôstkovávala čerešne, a dávala do mrazáku.

choručkým rýchle uzdravenie

ad latvia, je super, že je adminka, (srdenko naše)

vendulacky, tie tvoje story sa super čítajú

lucim, krásne fotečky z dovolenky

ostatné tiež

ak som zabudla na niekoho, prepáčte 😔

no a idem v tomto hice na nákup, večer sa mi vráti druhé dietko z prázdnin, zas pribudnú šedivé vlasy

papa

brusinka.pusinka
10. júl 2010

krásnou sobotu všem přejeme a oslavencům supr veselou a krásnou sluníčkovou oslavu 😵 😵 😵 😵 a velký cmuk k tomu 😵 😵 😵
Jinak jedem na chalupu malá je už zase urviš potvůrka asi to budou zoubky ale už ať se vyklubou a netrápí ji hlavně né horečkami 😉

zaba2707
10. júl 2010

hepy brzdej dnesnym vsetkym nasim rocnym oslavencom 🙂 najma Petkovi od Reily velky cmucisko

laurajana
10. júl 2010

ďakujeme babenky za fufu ručičky...všetkým posiela Laurinka pusinky a úsmevy, je fajn, že to tak bravúrne zvláda...dnes sme zvrtli už aj vodičku...len pár minút autom od nás je také super prostredie...vodička, krásna príroda..."pláž" 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre