Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
17. júl 2010

ja som strašne citlivá osoba a je jedno,ja plačem aj od šťastia aj od nešťastia čo ľudia prežívajú.Ani modré z neba nemôžem preto pozerať

traktor
17. júl 2010

@ani3012 sme dve..ja tiez placem..a je jedno ci citam, ci vidim

ozi
17. júl 2010

ahojte babulky 😉

fuuuuuj, to teplooooo 😝 😝 , u nás už nepršalo ani nepamätám, len pohrmelo, všetky búrky nás už asi dva týždne obchádzajú, ani kvapka, mama mi volala, že v Púchove pršalo včera, aj predvčerom, no neverila by som, že budem tak závidieť dážď, aj vo Zvolene pršalo, v Španej Doline pršalo, čo je blízko nás, u nás ničovatého nič. 😝 😝 😝

aj ja kukám jednotku, slzy mám stále na krajíčku a ďakujem Bohu, že bývam tam, kde bývam, hrozné, neviem si to ani predstaviť 😢

ozi
17. júl 2010

@traktor , tak tri 😢

ozi
17. júl 2010

@ani3012 tiež nekukám Modré z neby z tohoto dôvodu ☹

traktor
17. júl 2010

@ozi ahoj ozi..presne aj ja som rada, ze mi nepatrime medzi tych nestastnikov.....

traktor
17. júl 2010

modre z neba ani ja nekukam..ale minule som si jedno kukla v zazname o tej mamine, co porodila trojciatka co bola v kome....jej a ta kvetka ako krasne schudla..

ani3012
17. júl 2010

@ozi ahoj 🙂

bola som teraz na FB a našla som si-teda našla ma jedna spolužiačka zo strednej a cez ňu som ja našla ďalších dvoch a tak sa teším.Doteraz som bola len tak v malom spojení s jednou ale to sme si zavolali tak raz za pol roka. Naposledy mi oznamovala,že sa nám obesil spolužiak 😔

ozi
17. júl 2010

@traktor , ja si vždy vtedy uvedomím, že čo sa ja vôbec sťažujem, máme sa dobre, mám nádherné tri detičky a som fakt šťastná, jasné, že občas aj pofrflem, ale to sú len také hlúposti a človek si v takýchto chvíľach uvedomí, že sú to možno malichernosti, a život vie byť aj horší... 😢

ani3012
17. júl 2010

@ozi ako som ráno písala,ja sa budem radšej zaoberať takými hlúposťami aj jedovať sa .Aspoň viem,že všetko je v poriadku 🙂

majkas
17. júl 2010

ja rada kukam modre z neba a tiez sem tam revem, ale sak co aspon vieme ze nie sme zo zeleza ale zive citlive osobky 😉

inneska
17. júl 2010

ahojte 🙂 tak my si užívame slniečka...dnes sme grilovali, a elý deň vonku boli..a ked sme chvílu vo vnutri, tak sa mi nič nechce, z toho tepla 😝 a ťukať do pc užvonkoncom nie...ale priebežne som si vás čítala 😉

oslávencom k prvým narodeninkám želáme hodne zdravíčka a posielame cmuky cmuky 😲

ani3012
17. júl 2010

@inneska a čože to tam za chlapečka ? Ako vyrástol Erik,ale vôbec sa nezmenil.Krásny je 😵 😵 😵

ani3012
17. júl 2010

no už revem...je mi to treba? Ani na to nepozerám........ 😢 😢 😢 😢 😢 😢

inneska
17. júl 2010

ja takisto nepozerám také relácie..by som sa urevala ... a stačí mi čo si poplačem za paťkom 😔

čo bolo v správach, čo padla do bazéna 14mes. Linduška(v Devínskej N.V)boli to známy kamošky, čo chodíme kočíkovať..ani neviem, či to bolo v správach, ale ešte ten večer Linduška zomrela 😢 😢

ani3012
17. júl 2010

@inneska Chúďatká rodičia .. to že zomrela,som nikde nepostrehla.Je to strašná tragédia....jedna si dieťa utopiť nechá a....no nemám slov !

ozi
17. júl 2010

@ani3012 , jasné, to patrí k životu

baby, čuduj sa svetu, u nás pršíííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂

my sme boli dnes na kupku, stali sa tam dve nehody, jeden trojročný chlapček spadol z rebríka na šuchačke, v bezvedomí ho brali do nemocky, skoro mi až zle prišlo, toto sa nám stalo pred týždňom v Turčianskych, Samko nám spadol zhora z rebríka, našťastie, tam bol mäkký povrch, tak sa mu nič nestalo, tu je betón ☹ a druhá, to mi hovoril mm, že sa chalanisko šúchal po kolenách na šmykľavke, a tresol sa o dno, čo počul, vraj bude ochrnutý 😢 😢 😢

ozi
17. júl 2010

@inneska , si statočná, prerevala by som celý život za stratou dieťatka, a je jedno, koľko ich mám 😢

inneska
17. júl 2010

ja som prišla a okrem ani všetky zdrhli?? 😕 😀 sa ma zlakli, že čo to za stvoru prišlo 😀 😀

ani, tak asi to nebolo v správach...je to strašné ☹ fakt treba mať oči aj na zadku a dávať na deťúchy velký pozor...

ani3012
17. júl 2010

@ozi ale to je strašné!!!!!

ozi
17. júl 2010

@inneska , nie som taká tenká, aby si ma prehliadala 😀

inneska
17. júl 2010

ozi, puchov od nás nedaleko ale u nás nezaprší a nezaprší 😠 ale aby som neklamala, tak spadlo teraz asi 30 kvapiek, ešte mm vybehol čosi spratať von..a ništ, je po daždi..alebo že by ešte dačo prišlo ??? 😕 a nedá sa stále plakať..hlavne ked je dalšie bábo(alebo už nejaké je)musíš ísť dalej s úsmevom na tvári...

ozi
17. júl 2010

@ani3012 , to Ti poviem, som minulý týždeň Samka sledovala, či je všetko ok, tak si neviem predstaviť rodičov týchto detičiek ☹ , čo musia prežívať 😢

ani3012
17. júl 2010

@inneska ale ty to zvládaš veľmi dobre.Príjemne sa s tebou rozprávalo o všeličom a som rada,že som ťa spoznala 😵

@ozi tak si sa dočkala ? 😀 Tu hrmí a blýska sa ale inak nič moc. Ruka ma akosi bolí,akoby som reumu mala,tak možno aj zaprší 🙂

ozi
17. júl 2010

@inneska , jasné, Eriček Ti dáva silu ďalej žiť, máš pre koho a to je super, ale nikdy v duši nezabudneš

ozi
17. júl 2010

@ani3012 , áááále to bol len poprašok, asi minútu, a už zas nič 😅

tak teraz revem...

ani3012
17. júl 2010

baby teraz to u nás tak rachlo !!! A začína pršať

ani3012
17. júl 2010

@ozi akurát teraz som nekukala,lebo som bola malej okno zatvoriť,aby sa nezľakla

majkas
17. júl 2010

som sa zakukala na amazone

@inneska no krasny je ten vas Ericek 🙂 cmuk 🙂

a idem asi spat, sak uz je skoro polnoc
dobru nocku babulky

ozi
17. júl 2010

@ani3012 dávali záverečné ukážky, tááák sa mi spustili slzy ako hrachy ☹

sa vám tiež posťažujem, svokruša stále v nemocke, už vyše mesiaca, je mi jej ľúto, ťažko to zvláda, občas som aj ja na ňu pofrfľala, to je jasné, ale teraz si voláme denne, mi plače do telefónu, nešťastná, ešte možno aj mesiac tam bude, aj ja si tiež uvedomujem, ako je to super, keď Ti má kto pomôcť s deťmi😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre