Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
17. júl 2010

@ani3012 dakujem a som rada...ani sama neviem, ako to takto zvládam, asi erik mi dáva silu žiť dalej...a ako som raz čítala, tak raj detičky zomierajú takým ludom, ktorý dokážu s tým žiť a sú dostatočne silný na takúto ranu...

@ozi u nás takitak...len bububu postrašilo s daždom a nič...len pofukuje, ale aspoň to...erik sa mi prehadzuje, už som ho asi 3x ukludňovala prsníkom, čo mu je teplo 😒

inneska
17. júl 2010

@ozi tak nech je ýchlo doma, nemocky sú o držku 😒 a v takomto teple ☹ a čo to má svokruška?? nie som si istá, prečo tam je 😅
@majkas dakujeme a dobrú a chladnú nocku želáme 😉

ozi
17. júl 2010

@majkas , dobrúúú 😉

ani3012
17. júl 2010

@ozi a nepísala si,že už bude všetko OK ? Že narodeninky oslávite aj s ňou ?

@inneska ale ako si minule písala,keď ti ma dieťatko zomrieť tak nech je to rýchlo,aby sa netrápilo ,lebo keď som čítala za Milenku,tak to je niečo naozaj strašné. 😔

ozi
17. júl 2010

@inneska , aj ja som už bola za malou, teplo ako pri mori, len my nemáme klimatizované izby 😒

zistili jej rakovinu maternice, všetky výsledky sú ok, už aj histológia prišla a je to ok, ale preto, lebo má veľmi veľkú nadváhu, tak sa jej jazvy zle hoja, chytila snáď všetky bacily a tak sa to vleče, je z toho hotová, mala horúčky, tak sme s deťmi za ňou ani neboli, a to má teraz narodky Saška, manžel, čoskoro aj Samko, viem, aká je citlivá, určite si každú noc poplače, je to hrozné ☹

ozi
17. júl 2010

@ani3012 , som mimo obraz, aká Milenka???

inneska
17. júl 2010

@ani3012 ako píšeš, nech je to rýchle..nech sa dieťatko netrápi, lebo to je asi ešte horšie ako tá smrť..vlastne tá už je len potom vykúpením z utrpenia..len ked to príde náhle je to o to väčší šok, lebo si to nečakáš...niektoré príbehu sú hrozné a strašne smutné ☹

ani3012
17. júl 2010

idem ja spať ,prajem dobrú noc! Mám vás rada 😵 😵 😵 😵

ozi
17. júl 2010

@ani3012 , písala, sme sa tešili, len ju ráno zobrali na zašitie a zistili, že tam má infekciu, hotová mi to na druhý deň hovorila, a to mala byť o týždeň doma 😒

inneska
17. júl 2010

@ozi je to príbeh Milenky, dievčatka čo zomrelo...chudinka maličká, moc sa tiež natrápila, kým zomrela 😢 😢 tak nech je rýchlo doma, aj moja mama bola na operácií(brali jej celú maternicu a všetko naokolo), ale našťastie vetko super zvládla...ale nebolo jej tiež všetko jedno...a švargina po cisárskom bola v nemocke 3 týždne, čo sa jej to zapálilo...tiež denne vyvolávala domov s plačom,že tam nechcem byť 😒 (tiež je viacej pri sebe, tak či aj to malo vplyv, ked píšeš, že aj svokra je silnejšia) fuj, nemocky, len sa im vyhýbať oblúkom...

ozi
17. júl 2010

@inneska , presne a najsmutnejšie sú tie, ktoré sa dotýkajú detí a úple najsmutnejšie, keď vlastných 😢

inneska
17. júl 2010

@ani3012 dobrú noc aj tebe, aj my ťa máme radi, cmuk pre teba a detičky 😵 😵

inneska
17. júl 2010

@ozi detičky by nemali odchádzať do nebíčka 😔

ozi
17. júl 2010

@inneska , áno, čo mi viacerí doktori hovorili, má na tom zásluhu jej veľká nadváha, sa teraz zaťala, že ide rapídne chudnúť, tak jej držím palce, bohužiaľ mala už cez 130 kíl a výšku 147, tak neviem, či si to vieš predstaviť

a na čo zomrela Milenka? 😕

ozi
17. júl 2010

@inneska , nemali 😢 😢 😢 , ani sa dlho netešili na tomto svete a ... 😢 😢 😢, a my sme sa z nich tiež dlho netešili, aké je to nespravodlivé, koľkí by si možno zaslúžili smrť, ale deti, nevinné detičky, prečo je to tak... je to stašne smutné 😢

inneska
17. júl 2010

@ozi tu je milenkin príbeh http://www.dlouhacesta.cz/cz/leve-menu/nase-det...
a svokre držím palce, nech má pevnú vôlu s chudnutím...je to fakt záťaž na celý organizmus 😒

ozi
17. júl 2010

@inneska , dík

práve to čítam, aj ani mi to poslala, je to strašné, nemám slov... 😢

inneska
17. júl 2010

@ozi znova som si to čítala a znova plačem 😢 😢

idem aj ja do hajan...dobrú nocku...hlavne nech poprší a lepšie sa spí a dýcha 🙂

ozi
17. júl 2010

😢 😢 😢 , ani neviem ako zaspím, mám takú krásnu rodinku, neviem si predstaviť, keby sa niečo stalo, a neviem, či som zlá mama, ale obzvlášť malej, niekedy mám kvôli tomu výčitky svedomia, neviem, či je to kvôli tomu, že je vytúžené dievčatko, alebo preto, lebo je posledná...

ozi
17. júl 2010

@inneska , dobrú, na to radšej nemyslieť...

nina41
18. júl 2010

konečne bola unas burka aj popršalo

nina41
18. júl 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

ani3012
18. júl 2010

@gertka Andrejko má dnes 1. rok !!!! 😵 😵 😵
Andrejko sa narodil o 5 dní neskôr ako bolo plánované a váhu mal 3860 gramov a 52 cm dlhý bol
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/gertka/album...

Meniny oslavuje: Kamila
Meniny oslavuje v ČR: Drahomíra, Arnold, Drahomil, Drahomila, Drahomír, Drahotína, Drahuše, Milota, Milutín

K meninkám a aj Andrejkovi k narodeninkám prajeme všetko najlepšie 🙂

majkas
18. júl 2010

ahojte,

juj inn ten pribeh je strasne silno srdce krvacajuci alebo ako to mam napisat ☹ ☹ ☹ som si riadne poplakala a dakujem Bohu ze mame zdravu Tamarku

a gratulujeme Andrejkovi a 1.rocku, hlavne vela zdravicka nech mu je dopriate 😵

u nas sa dneska spalo do 8.45!!! nechapem ale tesili sme sa vsetci 🙂 teraz uz hodku Tamik spinka tak som zvedava ako dlho este bude a ci budeme zase ponocovat do 22 🙂 ale nech hlavne ze je zdrava

a robili sme dneska naobed toto http://varecha.pravda.sk/recepty/kuracie-stehna... a bolo to vyborne, mnam 😝 🙂

majkas
18. júl 2010

baby pls, mohli by ste mi napisat ake autosedacky ste si kupili?, znacka do kolko kg a ako ste s tym spokojne
my mse este furt vo vajci, na sirku je to este OK ale na dlzku uz nie, uz mame pokrcene nozky tak by sme chceli cim skor kupit
dakujem

ani3012
18. júl 2010

@majkas my máme ešte po Paťkovi,takže ešte žiadnu,ale ona je starší typ a chcela by som pohodlnejšiu a bezpečnejšiu
Takže aj ja som zvedavá 🙂

brusinka.pusinka
18. júl 2010

zdravíme všechny tety a spol... Přejeme vše nej oslavencům minulím i dnešním 😉
Jinak my máme dvě autosedajdy a to jednu Britax 0-18 kg a pak Zopa Carreru a ta je od 9-36 kg a jsme s oběma moc spokojeni 😉

samayka
18. júl 2010

ahojte dievčatá,

tak príbeh milenky ma dostal... čítala som ho už dávnejšie a vždy si pri tom porevem... a ocmukám tú našu sýkorku ulietanú od hlavy až po päty...

mám takú malú starosť.. teraz sa mi to však zdá dosť banálne, ale každá mama si nájde niečo, pre čo sa o tú svoju ratolesť strachovať. tak čo ma trápi tento krát?? sýkorka naša chodí už viac ako 6 týždňov, teraz vlastne už ani nechodí ale behá a to je ten problém. stále niekam narýža, padá a tlčie si všetko čo si otĺkať len môže. neriešila by som to takto verejne, ale dnes si tak neskutočne narazila tvár a hlavičku do zárubne, že sme si poplakali s ňou, tak neskutočne žalostne a bolestne plakala. a má tam riadnu modrinu. aj na čele a aj na lícnej kosti... bubula malá. stáva sa to aj vašim loptošom, alebo sme hruška zelená len my???

samayka
18. júl 2010

@majkas - my sme dlho zvažovali britax alebo romer a vyhrala to romerka. zatial sme spokojní, ale na dlhšie trate ako 20-30 km sme zatial neboli. ideme budúci víkend - tak odskúšame...

@inneska - tak sa konečne ujasnil termín nášho výletu na Rovne a do Dubnice - už budúci víkend. ale určite ti dám ešte vedieť, lebo možno pôjdeme už vo štvrtok.. možno v piatok.. 1000% by som vás chcela vidieť 🙂 moc moc moc ocmučkám Erička, na to ho môžeš už teraz pripraviť 😝

samayka
18. júl 2010

a máme pár nových foto zo včerajšej kúpačky :

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samayka/albu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre