Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

sevzuz
20. júl 2010

par fotiek z mini oslavy

sevzuz
20. júl 2010

@traktor ale sak to ho nezabije ale ked vypadne z tej postielky tak to ano 😠
si pripadam jak debil, ze je to podla vsetkych normalne len podla mna nie, kam ho mam dat spavat, ked ja spim tak to trva kym sa zobudim, uz sme sa tak zzili co ked sa nahodou nieco stane a ja budem spat?

lucia32
20. júl 2010

Pekné predpoludnie...oslávenčekom všetko najlepšie....Filipkovi a Saške posielm pusinku 🙂

traktor
20. júl 2010

@sevzuz sev tu som nevedela o co sa jedna..az na fb..a ono, fakt s tou postielkou netreba riskovat, preto som ti to tam pisala, ze mi sme dali mriezku dole..lebo nam matko vypadol, a bolo to strasne ako reval, a ta hrca....este dobre , ze nic vaznejsie...a brusi...kebyze ja zoberiem kroniku..no to by bolo 😀 😀 😀 😀 ako na stretku v kosiciach 😀 😝 ..takze radsej nie 😉

sevzuz
20. júl 2010

@traktor no ved som videla ze si mi tam pisala tak preto som to sem napisala 😖

traktor
20. júl 2010

@sevzuz sev tak teraz som to nepochopila, som zle napisala, ci ti niekto zle napisal...?idem kuknut na fb

zmurkaz
20. júl 2010

@ani3012 ....tak supiš 😉 ...a já ti neviem, proste nechce načítať internet .... ale viem, že je tam nejaký výrus a treba ho komplet preinštalovať .... a keďže môj muž je furt v robote a "zálohujeme" PC len cez kľúce 🙄 ...je to na dlho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
...ale teraz som u našich tak keď mladá spí - sem tam aj keď nespí 😀 😀 😀 😀 .....tak sem behnem ....

A oziky - dietko sa mi prehadzuje na jeden spánok denne - si viete predstaviť, aká je milá (takú hodku pred tým ako zaspí 🙄 🙄 🙄 ) ...chúďa sama nevie čo chce, ale chce to veľmi razantne 😖

nina41
20. júl 2010

Mna dnes zastavila prokuratorka byvaly dostal iba podmienku 2-4 roky,nemôžem sa ani odvolať nič,v tomto štate je take svinstvo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
@zmurkaz my sme tiež mali vyrus,a dnes mi konči antivirus,a minule som nainštalovala dva,bratranec sa iba za hlavu chytal 😵 😵

zmurkaz
20. júl 2010

@nina41 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....... 😀 😀 😀 😀 ...no vieš, my sme aj mali, len som na to nemala čas 😅 a muž to robil skusmo 😕 ...tak výsledok sa dostavil 🙄

zmurkaz
20. júl 2010

http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/fra/album/p... .....to by bolo niečo mať také na záhrade 😵 😵 😵 😵 😵 ...príp pred činžiakom 😉

nina41
20. júl 2010

@zmurkaz idem ešte trestne podať ,že neplati vyživne,ale nechapem,ubližoval nam,a tie spomienky neprajem nikomu,chodi si po meste ako frajer 😠

@zmurkaz ja som si v notebooku aj čosi odinštalovala,

zmurkaz
20. júl 2010

@nina41 ..no na to nie je slov ..... 🙄 🙄 😠 😠 😠
no veď to sa nečudujem .... robíme 5 vecí naraz .... čo už 😨

nina41
20. júl 2010

@zmurkaz idete aj niekde na dovolenku?

zmurkaz
20. júl 2010

@nina41 ...nie ☹ ...budeme robiť výletíky .... my sme si našli v Chorvátsku také supiš ubytko, aj domáci perfektní, aj lokalita sa nám veľmi zapáčila - a dlho sme rozmýšlali, či by to malá zvládla a čo by sme mali my z takej dovolenky ... a nakoniec sme usúdili, že to pre ňu ešte nie je ..... tak pobeháme tu 😉
A čo chalani - idú na prázdniny alebo na tábor?

nina41
20. júl 2010

@zmurkaz chalani boli raz v tabore ,aj to chceli odtial ujsť,takže každe prazdniny su doma,v auguste chcem isť snimi na hrad a k vode 😵

traktor
20. júl 2010
traktor
20. júl 2010

@zmurkaz ahoooooooooooooooooj moja 😉 ..vyletiky aj mi len tak po okoli...snad buduci rok, uz nieco poriesime, a pc nech uz dostane vitamin, nech mozes fungovat 😉

traktor
20. júl 2010

..a utekam , bo zavaram uhorky..len sa mi nechceeeeeeeee

zmurkaz
20. júl 2010

...som bola kojo 😅 😀
@nina41 ....to aj môj je taký - aj keď tam nikdy nebol tak keď spomeniem že do tábora - jak keby som trest dala 😀 😀 😀 😀 ...a kem na hrad a k vode?

@traktor ...my máme už zavarené - muž zaváral 😀 😀 😀 ...teraz ho chcem navliecť na marhuľový džem 😅 😀 😀 😀 ...idem skuknúť babule 😉

nina41
20. júl 2010

@zmurkaz chcem isť na oravsky hrad a na priehradu 😵

zmurkaz
20. júl 2010

...a pod stan? či je tam aj nejaké ubytko? Som tam nikdy nebola 😅 ...len na lyžovačke sme boli v Oravskej Lesnej 😵

nina41
20. júl 2010

@zmurkaz len na jeden den,lebo sama s detmi pod stan,my už večer nikde nechodime,,

zmurkaz
20. júl 2010

ahááá 😉 ...veď netreba kvantitu ale kvalitu 😉 🙂 😵 😵 😵

sevzuz
20. júl 2010

@traktor nie nic sii zle nepochopila len niektory ludia sa tv ria ze je to normalne a ja mam z toho nervy, ked je v postielke ani vycikat sa nemozm ist 😠

zmurkaz
20. júl 2010

@sevzuz ...asi nie som v obraze .... o čom ?

sevzuz
20. júl 2010

@zmurkaz pozri video na fb maly my chce vyliezt s postielky a som z toho na nervy a niektory znamy sa tvaria ze to je bezne a ze ich to pri ich detoch nechava chladnymi 😠

zmurkaz
20. júl 2010

@sevzuz ...idem kukenzííí

lucia32
20. júl 2010

Ahojte kočky....

nina41
20. júl 2010

@sevzuz ja som minule dvakrat zachytila riška,čo by bol vypadol z postielky,takže v postielke iba spinka,ale vždy je prinom niekto,nikdy ho nenechavam sameho

zmurkaz
20. júl 2010

@sevzuz ...no ja teda neviem, ale asi dlho mu nebude trvať, kým to preleze naozaj 😕 😅 ....je to asi blbé - ale videla som na nete takú konštrukciu na postielku - bol to taký akoby nafúknutý poklop - a zo sieťoviny .... tak asi by som si to poriešila na tvojom mieste.... alebo potom ho šupsni k tebe do postele 😅 😵 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre