Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
22. júl 2010

jaj a este som zabudla, najnovsie mame najlepsiu hracku penazenku, to sa vie tolko zabavit ze az. a vcera dosiel svokor aj so svagrom, lebo tu boli na sluzobke tak sa hrala s jeho penazenkou a raz dva prisla na to jak sa odopina kapsicka na mince 😀 ja mam na svojej na zips tak to este nevie No a kam putovali vsetky mince co tam boli? pekne krasne do prasiatka 😀 sa smejeme ze uz ma v prasiatku nasetrene viac jak mamka s ockom dokopy 🙂

majkas
22. júl 2010

a Simonke Karamelke tiez gratulka k prvemu zubku 😉

traktor
22. júl 2010

dakujem za simonku 🙂 ,
@ani3012 a jedno velke dakujem ani 😉 ..knizky mi dnes prisli, sa velmi tesim, ani jednu som este necitala, tak som veeeeelmi rada..uz som si kupila slane blbosticky a vecer zacnem citat 😀 😉 ..tak este raz dakujeeeeem

majkas
22. júl 2010

u nas sa spalo do az pol 5, 3 hodky potiahla 🙂 teraz ju ocko vzal na trojkolke von a maka pecie take torticky so snehovym spodkom ako su pusinky a na to ide krem s malinami, uz sa tesim ked to bude hotove
a este ma caka dneska chleba bezlepkovy lebo uz mi dosli zasoby aj z mrazaku, tak drzte palce nech to konecne drzi tvar a zase nesplasne

majkas
22. júl 2010

a este vsetko naj mojej svokre k dnesnym meninam 😉

traktor
22. júl 2010

@majkas majka mnam..znie to dobre, hod receptik 😉

lucim
22. júl 2010

dobry vecer, 🙂

@traktor traky , simonke aj my posielame pusinky. 🙂

@majkas tami je prefikane setrne dievcatko 🙂

ozi
22. júl 2010

ahojky,
Jakubkovi, Esterke a Matejkovi všetko naj k ich veľkému dňu 😉

@traktor , Simonke tiež všetko náááááj, nech robí stále veľkú radosť ako doteraz 😵

@ani3012 , a ďakujem aj ja za gratulácie k výročiu 😉

ozi
22. júl 2010

@brusinka.pusinka , gratulky k prvému zúbku 😵
@ani3012 a peknú dovolenku, nech vám počko vyjde a všetky nepríjemnosti nech vás obchádzajú 🙂

@zmurkaz , jéééj, to sa veľmi teším, že je to ok 😵

ozi
22. júl 2010

@ani3012 , tak mm bol véééľmi milo prekvapený, obrazy sú vraj úžasnééééé, ale fakt sú super, dala som ich ropiť hnedobiele, tzv. sépia, a vyšli pekne, ale zase nemám o čom preháňať 😕 , teraz hrá s Maťom strunkový futbal, a potom... asi pôjdeme spať 😀

zmurkaz
22. júl 2010

ja len na skok ... ani jedno decko mi nespí 😠 😠 😠 😠 😠

@lucia32 😵 😵 😵 😵
@majkas 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
22. júl 2010

@ozi 😵 😵 😵 😵

ozi
22. júl 2010

no ale ak chceš, mám pár zážitkov, Maťo mal pár týždňov, nadránom o piatej sa pokakal, išla som ho prebaliť, dvihla som mu nôžky a on ma takým prúdom okakal, na to spomíname dodnes 😉

Samka som, keď mal asi rok, našla ako mi vyťahuje jednu vlhčenú utierku za druhou, no to bol pohľad, Samko a okolo neho asi 60 utierok, lebo v krabičke ostalo len pár 😉

no a Saška mi strčila celé rúčky do 400-gramového Sudocrému a na tváričku a zas naspäť atak pár krát, kým som prišla

😉

ozi
22. júl 2010

@majkas , jéééj, malá musela byť zlatá, moja by tie mince zjedla 😉 , my jeme aj kamene a piesok a hlinu, ale to je asi teraz problém všetkých 😉
@zmurkaz , daj Diazepam 😀

samayka
22. júl 2010

ahojte

dnešným oslávenčekom a špeciálne malému-velkému zrniečku, najväčšiemu bojovníčkovi prajeme všetko najlepšie 🙂

som tu len na skok, balíme na výlet!!

juchuuuu sa tešíííím

tak pá dievčatá a v pondelok pisnem čosi 🙂

zmurkaz
22. júl 2010

@ozi ...už konečne spia - asi si ho naordinujem sebe!!!! 🙄 😀 😀 😀 ...sa na tých posteliach čo majú naši vôbec nemôžem vyspať 🙄 ...ich majú penové - a my máme pružiny ... si líham - že waw aké mäkučké a po chvíli že bléééé 😖

zmurkaz
22. júl 2010

och - zase som sa sem dopratala, keď tu nie je nikoho???? Toto mi nerobte - včera som prelúskala skoro celý bazár na koňovi .... 😕 😨 🙄

samayka
22. júl 2010

už mám zabalené... drahý mi to chcel zredukovať, že veď ideme len na tri dni.. ale keď videl že všetko čo máme pre sýkorku fakt potrebujeme, len zalomil rukami a začal blabotať niečo o náklaďáku... žeby zohnal do rána aspoň príves??

majkas
22. júl 2010

kuk

asi uz spinkate tak ja som sa len dosla pochvalit ze chlebik sa podaril, je pekny stvorcvy jak ma byt, uz len cakam kym trosku vychladne a sup naporcovany do mrazaku 🙂

a pusinky su tiez dobre, ale drahy nazohnal maliny takze sme ich nedokoncili, cakaju na zajtra 🙂

majkas
22. júl 2010

@samayka samy tak krasny vylet zelam, nech vam vyjde pocko a hlavne stastnu cestu 😉 a pozdravte Ericka aj innesku 🙂

majkas
22. júl 2010

a dnes asi zhasinam ja, tak dobru noc maminky aj batoliatka nase krasne julove 🙂 cmuk 😵

a cvak 😔

lucia32
23. júl 2010

Dobré ránko maminky....detičky 😵

@ozi hehe, tak toto sme zažili aj my...okrem kakancov...celé utierky vyťahané a sudocremom sa natiera bežne...aj dnes ráno sa napatlala 😀
@majkas aj naša sa rada hrá s peňaženkou a najlepšie s maminkinou, pretože tá maá veľa kartičiek 😀 A inak je to malá šikulka ked tak pekne zvládla očného...
@samayka šťastnú cestu prajeme 😉

ani3012
23. júl 2010

Dnes máme jeden rôčik !!!! 😵 😵 😵 😵 😵

@jajona Matúš 🙂
Matúško sa narodil o deň neskôr ako mal s váhou 3400 gramov a dĺžkou 51 cm
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jajona/


@katica5 Max 🙂
Max sa narodil o 8 dní neskôr ako maminka čakala a mal 3250 gramov a 49 cm https://www.modrykonik.sk/fotoblog/katica5/

meninky majú :
Oľga, Apolinár, Libérius, Libor, Liborius, Apolinára, Libora, Lilien
Libor, Libora, Liboslav, Luboslav

všetko najlepšie k prvému rôčiku ,veľa šťastíčka,zdravíčka 🙂 🙂 🙂

Malej Lili od @alexarisko všetko naj k menikááááám !

lucia32
23. júl 2010

Matúškovi a Maxovi gratulka k 1. rôčku....
Lili od @alexarisko k meninkám a Oľge @olianko tiež 😉

lucia32
23. júl 2010

Uaaaaa 😲 ale to tu viazne 😝 žeby som si našla inú tému???? aprílovky 2011 😅 😝 😀

ani3012
23. júl 2010

@lucia32 nudíš sa veľmi?
Ja som teraz prišla k našim,mm si išiel domov ľahnúť,bo bude iba on šofér-možno aj ja nejaký úsek,ale kedže sme málo spali,tak že nech je aspoň jeden vodič OK.

lucia32
23. júl 2010

@ani3012 jj,nejak som si zvykla, že sa tu klábosí a chýba mi to...ale priznávam, že doma ani ja nemám čas na net...takže plne chápem 😵

ani3012
23. júl 2010

@lucia32 ale ono je to dobre,že sa človek venuje rodine ako keby mal presedieť od rána do večera pri nete.Ja mám počítač zapnutý nonstop a priznám sa ,že nedá mi to sem nenakuknúť ,keď som doma.
zase do pol piatej ?

lucia32
23. júl 2010

@ani3012 jj do pol 5...ale zajtra som si urobila volno...velká príprava na oslavu 😵

nina41
23. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre