• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
karamelke posiela Andre pusu jak svet...konecne sme utrafili den.....ten D den :dizzy_face: :dizzy_face: vsetko naj naj naj naj naj
27. júl 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: sa bojim pavukov...ale je krasna :dizzy_face:
27. júl 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Děkujeme A našemu Frajerovi obzvášť a posíláme také pusinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Brin to je pro štěstí z mrňousků . Malé oblíbený seriál :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=fSicb4keu0M
27. júl 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....
@brusinka.pusinka Karamelke našej veľkej šikovnici posiela Natálka s tetuškou koníkovkou velikánsku pusinu k 1. rôčku...nech vám aj naďalej robí radosť :wink:
27. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole malá je krásna, ostrihané vlásky jej velmi pristanú.....
27. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša prťka dnes vstala asi ritulou nahor...ráno si pekne ležkala, mama ju hladkala po prdelke, ale potom? Len kňučanie a mrnčanie, k nikomu nechcela ísť, z nosa si vyšuchala jeden veľký šušeň :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odsávačka nič nedala, tak asi je to len ochladením...ale črtajú sa nám aj nejaké zuby, tak dúfam, že sa to nepos....ie práve cez dovolenku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte 9 dní :wink:
27. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka aj mne sa to stáva, že nefotím, ale aspoň pár záberov sa vždy stihne :grinning: Výletík si malá užila a viete aspoň aké to je, nás to ešte len čaká, pár dní mimo domu, som zvedavá ako bude :sweat_smile:
27. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ma tesi, ze mame vela spolocneho :slight_smile:) a tu kuchynsku linku ma moja mama, teda bola moja, ked som bola slobodna :grinning:
27. júl 2010 o 09:35  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole mi sme ju( linku) podedili v dome, kúpila si ju svokra :grinning:
27. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booože , že MY ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. júl 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 děkujemééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

pouzivate niekto BioGaia? su to probiotika. odporucila nam ich na gastre a cena je 24euro :rolling_eyes: ak niekto pouziva,kupujete ich v nejakej konkretnej lekarni za lepsiu cenu alebo na nete? lebo ta cena je brutus a neviem,ci to nie je len rekrama a ta gastro ich odporuca a nieco z toho ma...
27. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat a kde kupujes? v cr je napr.udajne dvojnasobna cena AKO U NAS..ale to je stara info asi rok
27. júl 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.docsimon.sk/tovar/probioticke-kapky-pro-deti-5ml-bio-gaia
my sme kupovali najmensie balenie....ale tata ho vylozil, ked sme sli burat jadro na 30stupnov-tak uz mame po :angry:

teraz sa probiotikujeme jogurtami
27. júl 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka tam som aj ja kukala. zaujimave,ze sa viacej oplati si kupit dve mensie ako jedno 10ml :confused: a su dobre,ci to za tu cenu stoji... ze su v cr drahsie,som citala na MK. tiez mam obavy,ci to let nazad prezije :unamused:
27. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat u nas stoji male balenie okolo 11€
27. júl 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim si ze let to prezije my sa tiez presuvame kade tade po SR a vzdy zatial prezili

a musim vam dat jeden vtim lebo som tu sla umret z neho

Ropucha sedí v blate na okraji močiara. Ide okolo ježko a pýta sa jej:
-Tak čo, aká je voda?
-Ty debil pichľavý!
-odvetí urazeným hlasom žabka
-Ja tu sedím ako dáma a nie ako teplomer!
27. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky

žabka - :grinning: :grinning: :grinning:

hlásime po dnešnej divokej noci - 12ty žub.. štvrtá stolička vonku.. tak sme tuším aj s Adamkom od Acerky vo vedení...
27. júl 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj samy noooo vy tych zubakov teda mate :slight_smile:
27. júl 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žaby - hej, hej.. máme. a každý jeden statočne potrápil...
27. júl 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas zuby vacsinou trapia ... teraz lezu ocaky aj spodne aj vrchne tiez mame veselo :slight_smile:
27. júl 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zaba2707 vtip 100 bodov :grinning:
@samayka gratulka k zúbku, ale niekto kto málo chodí hlásil už 14. zubov :sweat_smile:
@hathor1231 mne sa viac ako Biogaja pozdával Dophilus :wink: obe sú probiotiká...ale nám sadli lepšie tie druhé :dizzy_face:
@brinzulka ešte ste stále nedobudovali? Už by sme sa radi pokochali :wink:
27. júl 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. júl 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

všetkým oslávencom minulým a dnešnej oslávenkyni Simonke od @brusinka.pusinka prajeme všetko dobré, hlavne zdravíčko... A torta je neskutočná :grinning: paráda. Nebála sa malá?

My máme tento týždeň taký oddychový. Včera sme boli u babiny, dnes ideme k mojej tete. Je to cez 100 km, tak držte palce, aby to Matúško zvládol. Inak už ťahá 3 hodinu spánku, tak hádam to bude OK. Potom v piatok sa chystáme k bratrancovi a cez víkend trošku na chatu...

@lucia32 a akú futbalistku máme! Zlatunká
@traktor a aj maliara...
27. júl 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka zabudla som pochváliť rekonštrukciu. budete to mať krásne :dizzy_face:
27. júl 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32
my mame tych 14zubkov. a chodime uz krasne a stale.

@brinzulka
pridem sem pozriet tak raz za tyzden, ale dnes sa vyplatilo, ta chodbova malovka je vazne uzasna. No veru, maly by som mojho muza k niecomu takemu donutit. Alebo skusim sama. Uzasne to je.
27. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231
my sme mali bio gaia dlho, stalo 10E ale asi nejake male balenie, vydrzalo asi mesiac. Teraz nam odporucila laktobacilky baby, 30kusov stoji 7E, vraj su silnejsie, mame nejake 2 bacily, co si priniesol z infuzii v nemocnici.
27. júl 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ich kupila, 5ml za 9,90. zobrala som len male balenie a pockam,ci nam zaberu.
ta lekarnicka mi tiez poradila akesi laktobacilky lebo su neni tak narocne na teplotu ako tieto... uvidim :wink: mala dost kaka zo zubkov,chuda moje... :unamused:
27. júl 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://milasdaydreams.blogspot.com/ kocicky, toto si pozrite, sa mi to paci, mamina foti dieta ked spinka a co z toho vyde, ked ma niekto fantaziu a zmysel pre humor. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inak - dobry vecer, idem docitat. :wink:
27. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brusinka.pusinka karamelke sisinke simonecke - krasnej velkej sibalke zelame vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, nech robi stale taku radost ako doteraz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prstienok je cooooool. :wink:
27. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok