Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brinzulka
27. júl 2010

karamelke posiela Andre pusu jak svet...konecne sme utrafili den.....ten D den 😵 😵 vsetko naj naj naj naj naj

brinzulka
27. júl 2010

😀 sa bojim pavukov...ale je krasna 😵

brusinka.pusinka
27. júl 2010

Děkujeme A našemu Frajerovi obzvášť a posíláme také pusinku 😵 😵 😵 Brin to je pro štěstí z mrňousků . Malé oblíbený seriál 😉

https://www.youtube.com/watch?v=fSicb4keu0M
lucia32
27. júl 2010

Ránko....
@brusinka.pusinka Karamelke našej veľkej šikovnici posiela Natálka s tetuškou koníkovkou velikánsku pusinu k 1. rôčku...nech vám aj naďalej robí radosť 😉

lucia32
27. júl 2010

@battole malá je krásna, ostrihané vlásky jej velmi pristanú.....

lucia32
27. júl 2010

Naša prťka dnes vstala asi ritulou nahor...ráno si pekne ležkala, mama ju hladkala po prdelke, ale potom? Len kňučanie a mrnčanie, k nikomu nechcela ísť, z nosa si vyšuchala jeden veľký šušeň 😝 Odsávačka nič nedala, tak asi je to len ochladením...ale črtajú sa nám aj nejaké zuby, tak dúfam, že sa to nepos....ie práve cez dovolenku 😝 ešte 9 dní 😉

lucia32
27. júl 2010

@samayka aj mne sa to stáva, že nefotím, ale aspoň pár záberov sa vždy stihne 😀 Výletík si malá užila a viete aspoň aké to je, nás to ešte len čaká, pár dní mimo domu, som zvedavá ako bude 😅

battole
27. júl 2010

@lucia32 ma tesi, ze mame vela spolocneho 🙂) a tu kuchynsku linku ma moja mama, teda bola moja, ked som bola slobodna 😀

lucia32
27. júl 2010

@battole mi sme ju( linku) podedili v dome, kúpila si ju svokra 😀

lucia32
27. júl 2010

booože , že MY ... 😝 😀

brusinka.pusinka
27. júl 2010

@lucia32 děkujemééééééééé 😵 😵 😵

hathor1231
27. júl 2010

ahojte,

pouzivate niekto BioGaia? su to probiotika. odporucila nam ich na gastre a cena je 24euro 🙄 ak niekto pouziva,kupujete ich v nejakej konkretnej lekarni za lepsiu cenu alebo na nete? lebo ta cena je brutus a neviem,ci to nie je len rekrama a ta gastro ich odporuca a nieco z toho ma...

brinzulka
27. júl 2010

hat a kde kupujes? v cr je napr.udajne dvojnasobna cena AKO U NAS..ale to je stara info asi rok

brinzulka
27. júl 2010

http://www.docsimon.sk/tovar/probioticke-kapky-...
my sme kupovali najmensie balenie....ale tata ho vylozil, ked sme sli burat jadro na 30stupnov-tak uz mame po 😠

teraz sa probiotikujeme jogurtami

hathor1231
27. júl 2010

@brinzulka tam som aj ja kukala. zaujimave,ze sa viacej oplati si kupit dve mensie ako jedno 10ml 😕 a su dobre,ci to za tu cenu stoji... ze su v cr drahsie,som citala na MK. tiez mam obavy,ci to let nazad prezije 😒

zaba2707
27. júl 2010

hat u nas stoji male balenie okolo 11€

zaba2707
27. júl 2010

a myslim si ze let to prezije my sa tiez presuvame kade tade po SR a vzdy zatial prezili

a musim vam dat jeden vtim lebo som tu sla umret z neho

Ropucha sedí v blate na okraji močiara. Ide okolo ježko a pýta sa jej:
-Tak čo, aká je voda?
-Ty debil pichľavý!
-odvetí urazeným hlasom žabka
-Ja tu sedím ako dáma a nie ako teplomer!

samayka
27. júl 2010

ahojte mamulky

žabka - 😀 😀 😀

hlásime po dnešnej divokej noci - 12ty žub.. štvrtá stolička vonku.. tak sme tuším aj s Adamkom od Acerky vo vedení...

zaba2707
27. júl 2010

ahoj samy noooo vy tych zubakov teda mate 🙂

samayka
27. júl 2010

žaby - hej, hej.. máme. a každý jeden statočne potrápil...

zaba2707
27. júl 2010

aj u nas zuby vacsinou trapia ... teraz lezu ocaky aj spodne aj vrchne tiez mame veselo 🙂

lucia32
27. júl 2010

@zaba2707 vtip 100 bodov 😀
@samayka gratulka k zúbku, ale niekto kto málo chodí hlásil už 14. zubov 😅
@hathor1231 mne sa viac ako Biogaja pozdával Dophilus 😉 obe sú probiotiká...ale nám sadli lepšie tie druhé 😵
@brinzulka ešte ste stále nedobudovali? Už by sme sa radi pokochali 😉

brinzulka
27. júl 2010
jajona
27. júl 2010

Ahojte,

všetkým oslávencom minulým a dnešnej oslávenkyni Simonke od @brusinka.pusinka prajeme všetko dobré, hlavne zdravíčko... A torta je neskutočná 😀 paráda. Nebála sa malá?

My máme tento týždeň taký oddychový. Včera sme boli u babiny, dnes ideme k mojej tete. Je to cez 100 km, tak držte palce, aby to Matúško zvládol. Inak už ťahá 3 hodinu spánku, tak hádam to bude OK. Potom v piatok sa chystáme k bratrancovi a cez víkend trošku na chatu...


@lucia32 a akú futbalistku máme! Zlatunká
@traktor a aj maliara...

jajona
27. júl 2010

@brinzulka zabudla som pochváliť rekonštrukciu. budete to mať krásne 😵

beruska113
27. júl 2010

@lucia32
my mame tych 14zubkov. a chodime uz krasne a stale.

@brinzulka
pridem sem pozriet tak raz za tyzden, ale dnes sa vyplatilo, ta chodbova malovka je vazne uzasna. No veru, maly by som mojho muza k niecomu takemu donutit. Alebo skusim sama. Uzasne to je.

beruska113
27. júl 2010

@hathor1231
my sme mali bio gaia dlho, stalo 10E ale asi nejake male balenie, vydrzalo asi mesiac. Teraz nam odporucila laktobacilky baby, 30kusov stoji 7E, vraj su silnejsie, mame nejake 2 bacily, co si priniesol z infuzii v nemocnici.

hathor1231
27. júl 2010

uz som ich kupila, 5ml za 9,90. zobrala som len male balenie a pockam,ci nam zaberu.
ta lekarnicka mi tiez poradila akesi laktobacilky lebo su neni tak narocne na teplotu ako tieto... uvidim 😉 mala dost kaka zo zubkov,chuda moje... 😒

lucim
27. júl 2010

http://milasdaydreams.blogspot.com/ kocicky, toto si pozrite, sa mi to paci, mamina foti dieta ked spinka a co z toho vyde, ked ma niekto fantaziu a zmysel pre humor. 😵 😵 😵 😵

inak - dobry vecer, idem docitat. 😉

lucim
27. júl 2010

@brusinka.pusinka karamelke sisinke simonecke - krasnej velkej sibalke zelame vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, nech robi stale taku radost ako doteraz 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 prstienok je cooooool. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre