Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
27. júl 2010

@inneska , aj mne sprav tortu pre Samka, bude mať tri 😉 , lokomotívu tomás, prosíííím 😵
@traktor , ja tiež furt niečo hľadám ,ale ja mám na to dvoch čertíkov 😉

traktor
27. júl 2010

@lucim 😀 😀 ....no to aby sme sa nenudili...

lucim
27. júl 2010

inn traky, aj my sa hanbime ... je to take zvlastne, ze aj pred ludmi, ktorych predtym bral ... ale ked mu dame cas, aby sa rozkukal, tak to uz ide, uz je to potom on. 😉
inn u nas bol tiez skrt v rozpocte, ked drahy bol pekne rozbehnuty, potom som prestala robit a on zrazu skoro ani tuk 😒 😠 ale uz je to zase snad na dobrej ceste.

inneska
27. júl 2010

babušky, idem do spršky...kým erik pokojne spinká...zachvílu som späť, ak tu ešte budete 🙂

traktor
27. júl 2010

@lucim to pozname, u nas najprv tie povodne tak nikde nic...teraz konecne bolo teplo tak bolo super kopec roboty..no a teraz prsi, tak zas nic.... 😠

traktor
27. júl 2010

@ozi ty si martina?

ozi
27. júl 2010

@traktor , 😉 😵 😵 😵

inneska
27. júl 2010

už som tu 😉

@traktor áno, to je ozi 😉

inneska
27. júl 2010

@ozi 😀

lucim
27. júl 2010

traky a tvoj drahy nie je zamestnanec? moj je zivnostnik, tak ziadny fixny plat... len za to, co odrobi. 😖 ale uz bude dobre ... nam je vlastne stale dobre, lebo sa mame a sa lubime . 😉
ani ja som nevedela, ze ozi je martinka 🙂

ozi
27. júl 2010

som bola kojo, Samko konečne zaspáva bez cumlíka, ale je to ťažké, veľký závislák, včera hrôza, dnes už zaspal lepšie, ale ešte zo dve noci budú ťažkééééé 😖

ozi
27. júl 2010

@lucim , ja tiež musím presondovať, že ktorá ste tam ktorá, lebo niektoré som nezaradila 😕 😕 😕

lucim
27. júl 2010

ja som bola dat flasku 🙂 ozi, kludne sa ma na fb spytaj, ja si vacsinu pamatam. 🙂

traktor
27. júl 2010

@lucim u nas chceli ze nech idu na zivnost, ale sme nesuhlasili, mm chcel odist a nakoniec veduci suhlasil, nech ostane bez zivnosti...ved to by sme nezvladli..ale tiez je to take..ked je teplo maju vzdy dobru vyplatu, lebo su vecne na poli, to sa inak plati....
@ozi 😉 ...mne robi problem spoznat vas podla mien...ja aj na stretku kazdemu podla nickov hovorim... 😀 😀 😀 ..bo potom to uz pre mna baaaars zlozte a take divne

inneska
27. júl 2010

@ozi som ti poslala narýchlo zopár mien, čo ma napadli...pohladám zoznam kto je kto, dávnejšie sme si ho posielali, tak prepošlem 😉

lucim
27. júl 2010

ozi, tak to samkovi velkemu chlapovi gratulujem k oddudlovaniu, .. to znamena, ze u nas sme happy , ze matko v 8 mesiacoch pri prvych zuboch dudel zavrhol a uz ho nechce? sme happy 😅 😀

ozi
27. júl 2010

@lucim , tak pekne mi dávno nik nepovedal 😉

no, baby idem, malá má nejaký nepokojný spánok 😠 , ale aj tak už najvyšší čas ísť 😉 😔 😔 😔
dobrúúúúú

traktor
27. júl 2010

@inneska mne ani ten zoznam nepomoze...ja sa aj teraz a to uz by som mala vediet..niektorych na fb pytam...a ty si cia? 😀 😀 😀

ozi
27. júl 2010

@inneska , ď 😉

@lucim , ste šikulkovia, my sme to moc odkladali, ale asi najlepšie je odučiť okolo 2 rokov, už rozumnejšie a predsa len ešte nie veľmi, aby sa ľahšie "oklamalo" 😀

traktor
27. júl 2010

@ozi ozi dobru, a tiez gratulujem 😉
@lucim no matko este dudu ma, ked zaspava..ale vlastne mi to ani nevadi, prespinka v kuse celu noc, bez toho aby mu nieco trebalo, ...a dudu vypluje hned jak zavrie ocka...a ked nedudlikuje dudu, tak flasku z mliekom 😀 / myslim , ked zaspava

lucim
27. júl 2010

traky, tak nech je pekne a uroda, nech su na poli a mate bubaciky. 🙂
ozi dobruuuuu 😉

ozi
27. júl 2010

@lucim , ale dík, zaspával a u neplakal, iba vykrikoval, že to neni ono 😀 , ale naobed mi odmietol bez dudy spať, tak už druhý deň nespal, ale zvláda to celkom ok.

traktor
27. júl 2010

@lucim 🙂

lucim
27. júl 2010

@traktor u nas je tiez zaspavanie spojene s dudkanim ... flasa alebo prso. 🙂 len uz davno nie to gumene male cudo. 🙂 .... ale ako tu pred casom pisala inn, niekedy by to bolo s cumlom lahsie, ked nevedel zaspat, lebo sa metal z toho, co vsetko musi spracovat. 😉

ozi
27. júl 2010

@traktor , tiež dík, Saška tiež má, ale cez deň som jej už dva dni nedala, aby nevidel a keď zaspáva, tak ju nevidí, lebo je na balkóne a večer, ju s ním tiež nevidí 😉

ozi
27. júl 2010

@lucim , u nás je prso zaručený uspávací prostriedok, večer sa len tak ide spať 😉

ale už fakt idem 😔 😔 😔

lucim
27. júl 2010

ozi to muselo byt zabavne, to vykrikovanie , ze to neni ono 😀 😀 😀 tak este raz dobru. 🙂

ozi
27. júl 2010

@lucim , to teda bolo, hlavne, že už toľko neplačkal 🙂

traktor
27. júl 2010

idem aj ja hodit sprch..aj sa mi to trosku paci, ze nie je tak teplo a dusno, bude sa lepsie spat...este zajtra nech je tak uprsane a dost....uz nech pride slniecko 🙂 tak dobru noc slniecka moje , papa

inneska
27. júl 2010

u nás sa tiež len na prsku zaspáva...všetky spánky...okrem zaspatia v kočíku, to by bol iný hárdkor v kočíku kojiť 😀 a u nás sa nedudele asi od 7?? mesiaca...bolo by to lahšie s tým dudlíkom, ked zamrnká, dať mu ho...takto musím lahnúť a prso von 😒 ale zase máme o robotu menej potom s odúčaním 😎
@traktor aj mne viacej šli na jazyk vyslovovať prezývky ako real mená 😀 už sme tak zvykli 😝 ale či povieš tak alebo tak , tak sa spoznáme 😉
@ozi dobrú nockuuuu a nemáš za čo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre