• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@brusinka.pusinka to bude riadna trampistka :grinning:
28. júl 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej tak to je supis ze budete aj dovolenkovat spolu :slight_smile:
28. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 se máte supr že budete 2 koníkovky :grinning: jj malá je pořád tahá z botníku asi se jí moc líbíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucia32 no lu... :confused: :grinning: ...ja pridem obycko..zmoknuta..jak slepica..ale pridem... :grinning: :grinning: :grinning:
@zaba2707 zabka veru..dobre si mu dala..co si ma co stazovat.tutmak jeden..
@brusinka.pusinka karamelka :grinning: :grinning: :wink:
@lucia32 a dovcu si uzite..a nezabudni fotaaaaaaaak.....pipinke som to uz pripomenula :grinning:
28. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ale ale nevymyšlaj, ved ty máš krásne vlásky, nie ako to moje vrabčie hniezdo :grinning:
28. júl 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes to tu tusim nejak zamrzlo

huhuhuuuuuuu kde ste vsetci :slight_smile:
28. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby! som tu nova, odporucala mi kamoska tuto stranku:slight_smile:)mam julove babo z 2009 a uz vacsie dieta z roku 2005.
28. júl 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babule :wink:

všetko naj Aďkovi, Nelke a Simonke, nech majú nádherný a dlhý život :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@nemethevu , no kde si sa doteraz túlala? Rozprávaj a preháňaj :wink: , ako detičky, kedy sa narodili, výška, váha, odkiaľ si... :slight_smile:

a baby máme zlato z ME, Charfreitag-kladivo!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a malá kričí, idéééééém

:confounded:
28. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk, je tu niekto? dnes je to tu ozaj nejake mrtve

aj my gratulujeme dnesnym oslavencom a zelame vela zdravicka :slight_smile:

a este skromne aj mojej sestre ktora dneska oslavuje sladkych 17 :sunglasses:

@nemethevu vitaj :wink: a ako pise ozi, daj vediet nieco viac o sebe :wink: :slight_smile:
28. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som s5

tu je dnes nejako mřtvo :angry: :unamused: :angry:
28. júl 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi ahoj
28. júl 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas :wink: , práve ma mm vyhodil od PC :angry: , tak sa lúčim :frowning2:

dobrú :pensive:
28. júl 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja - my zavarame uhorky ... tak nestiham ... ahojteeee :slight_smile:
28. júl 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ahoj, tak nech sa podaria, nerozvaria a viecka dobre prilnu :wink:

a asi aj ja sa lucim, idem si trosku citat Madam Evu, som si po dlhom case kupila iny casak jak mamickovske :slight_smile:

papa a dobru nocku
28. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zlatíčka, hlásím se opět po delší době. máme se fajn, emča je už chodící, teda spíš běhá než chodí, strašně jí to baví a běhá celým tělem i duší:slight_smile:
Jinak ted mám hodně běhání a zařizování, jestli to vše klapne, tak se rozepíšou vo co jako šlo.
Od pracáku nepřišla ještě ani ká, to se mám!!:slight_smile: Na poslední schůzce jsem se dozvěděla, že mi stopnou prachy na 3 tejdny za nenavštívenej 2týdenní kurz + týden, rest z minula, jak jsem už psala, jak jsem se na pracáku zahlásila o 1 den dýl než jsem měla...takže to máme sumasumárum 4 týdny, což je celý měsíc, tudíž asi utřu hubu a půjdu se pást na trávu:slight_smile: Jsou to ssssssv........

Jináč hlavně přeju našim julovkám zítra v košicích krásný počasí, hodný dětičky a hlavně pohodu a fajn pokec. Budu na vás myslet (i když myslím na vás stále). Strašně mi to mrzí, ale co uděláš...
Posílám pusu :astonished:

A tady malá ukázka vypuštěného krakena:slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=Xzseih6P7Qo
28. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veeeeeeeeeeeeeeen :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luuuuu, že přeju výborné, křupavé, hodně kyselé okurčičky, mnam!! Jsi šikulka ;)
28. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emca cupita paraaaaadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a su to svine, ked ti nedopraju peniazky :confounded: :angry: :angry:
28. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ven, dakujeme, dufam, ze take aj budu, tie uhorky ... sme sa spytali suseda , ci vie zohnat a hned aj doviezol vecer o 6, tak sme sa na ne vrhli, este par varok na sterilizaciu a do polnoci snad budu. nase su nas, to nie su ako tie kupenske. :slight_smile:
28. júl 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já bych mohla okučičky pořád :slight_smile: bych se měla taky pochlapit a zkusit nějaké zavařit, podle chytré knížky to snad musím zvládnout:slight_smile:
jinak já si těd dopřávám klídek, o víkendu jsme vystěhovali emču z ložnice do svého pokoje. teda byla to trochu akce kulový blesk...emči pokoj do mé trucovny, mojí trucovnu do ložnice, ložnici do šatny, šatnu do emči pokoje :slight_smile:))))
A bílila jsem a malovala na růžova... a stěhovala a uklízela, fuj, byla to dřina..každej den do 1 do noci
28. júl 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven no ty sa teda nezdas ... a to stihas popri malom certikovi? hod nejake fotecky ... a ako sa emci vo svojej izbicke paci?
28. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
když pokojíček, tak sakum prdum..ve čtvrtek jsem se rozhodla a v pátek realizovala, zejtra pofotím:slight_smile: emča spokojená jak želva, spinká furt stejně, já spokojená jak želva, když jdu spát, tak si můžu zas rozsvítit:slight_smile:)) (a ne po tmě narážet do rohu postele, stačí že nemám čočky..)
vždycky když se emma vzbudí, tak výská jéééé jééééé jéééé, stále jí ten pokoj baví:slight_smile:
28. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak v pátek v noci jsem bílila a v sobotu od rána malovala...u emči fungoval x, já byla jak prase:slight_smile:) barva všude:slight_smile: je fakt že v neděli jsem byla úplně v komatu, nebyla jsem schopná ráno vstát...a v pondělí do práce a na expedici....ale aspon se nenudím :slight_smile:
28. júl 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vyborne, fakt super, ze sa z toho tesi .... u nas nehrozi, pokojicek sme este nepristavili. :wink:
28. júl 2010 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco ste presuvali tie izby? mam v tom hokej.
28. júl 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emča porřebovala větší pokoj a připadal v úvahu můj... a do jejího nechtěla, bych se tam nevešla jak byl malej:slight_smile: Tak šup do ložnice a ložnici do šatny a na moje skříně stačila ta malá emči skulinka. Xaverova skříň zůstala v šatně, nynější ložnici, stějně ta skříň k té ložnici patří...no ale už jsme každej ve svém a jsme spokojený všichni:slight_smile: A tebe ta přestavba taky čeká:slight_smile: Potom budeš vyprávět jak to proběhlo u vás:slight_smile:
28. júl 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste dobre vymysleli .... my zatial nemame izbu navyse, ale vsak casom budu bubaky ,. navlecieme sa do monteriek a nieco vymurujeme. :wink:
28. júl 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to věřím, vy jste takový stavitelé a kutilové ;)

tak já jdu do hajan, už se vidím v posteli :slight_smile:

a brinzulka tot aky krásně vykoumákovala, šikulka!!

tak papa a brou
28. júl 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Dobre ranko :slight_smile: , dnes je štvrtok 29.7., narodeninky -1 rôcik oslavuje..

@brinzulka Andrej

Andrejko sa narodil o deň skôr ako doma čakali a mal 4220 gramov a 52 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/brinzulka/album/da/5219797
K tvojim narodeninam krasnym, prajeme ti vela zdravicka, nech zivot tvoj je naplneny stastim a mas ruzové licka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mamina nech prida par slov :wink:
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
Meniny majú:
SR:Marta, Olaf, Serafín, Serafa, Serafína
ČR:Marta, Beatricie, Olaf, Robin, Robina, Serafín

@samayka -Na meniny na tvoj noštek posielame Ti sladký božtek.Aby sa ti dobre žilo,po com túžiš,vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník,nech pri Tebe stoji anjelik. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

A este mame jedneho oslavenca - BIANKA od @lucia32 dnes oslavuje krasnych 10 rokov - Pošepkal nam malý škriatok, že máš dneska pekný sviatok, že dnes sláviš veľký deň, ktorý patrý tebe len. Prajeme ti teda zdravia, šťastia hromadu, a vždycky dobrú náladu. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
**************************************************************************************************************************

VTIP :grinning: :Rodičia majú dve deti - dvojičky. Jedno riadneho pesimistu a druhé veľkého optimistu. Na narodeniny chcú rodičia deti vyskúšať. Pesimistovi vykúpia obchod z hračkami a optimistovi dovezú do izby fúru konského hnoja. Z izby pesimistu sa ozýva plač.
- Toľko darčekov, všetci mi budú závidieť, hračky sa budú kaziť a bateriek koľko ide do nich.
Z izby optimistu sa ozýva smiech. Keď prídu do izby, optimista sa prehŕňa v hnojí a vraví:
- Toľko hnoja, tu musí byť niekde koník
//////////////////////////////////////////////////////////////////////
Hlásenie na letisku v Košiciach:
Žiadame všetkých Romov, odlietajucich linkou Košice- Londýn, aby sa dostavili do informačnej kancelárie, kde im bude odovzdaná prezidentom udelená medaila "Za oslobodenie Slovenska".
/////////////////////////////////////////////////////////////////////
Na brehu rieky chytí cigáň zlatú rybku.Zlatá rybka mu povie:"Ak ma pustíš splním ti tri želania".Cigáň začne:"Chcem byť biely, užitočný pre ženy a chcem byť v balíku.Rybka povie:"Čoro moro nôžka nech je z teba vložka. :D
29. júl 2010 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok