• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
29. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam, dobry postup a nic dalsie ma nenapada
29. júl 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrnik1 a co? :slight_smile:
29. júl 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :wink:

to si tu zase hrkutame len my dve? kde su zase vsetky baby?
29. júl 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a sup do postele :slight_smile:
29. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaspali na klavesniciach?
mna boli hlava, cakam kym zaberie ibac a nie som schopna ist nachystat flasky s mliekom ..... :confounded:
29. júl 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim si album urobit, zajtra...ked stihnem
29. júl 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrnik1 :grinning: aj to bude. :grinning:
29. júl 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco tam nemam foto, ale take vysmiate dievca?
29. júl 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrnik1 asi nezodpovedalo pravidlam
29. júl 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pro dnešek končím se žehlením, boha, to si musím vždycky nechat 3 koše najednou?? To be continued...
Naše emča je taky vzteklina, když na to přijde, ale dneska byla sluníčko vysmáté, se jí strašně líbí chodit, dává do toho celý svý já:slight_smile:
babyzuz, chudinka dave, je to opruz pro dospělýho, natož pro takový děťátko..
zrnik, ano ano, album, chtěla bych vidět prďolku, jak nám povyrost ;)
lu, musím jít taky nachystat flašku...kdy už začne spát celou noc?? Ted se budí okolo 5 už nepřetržitě několik měsíců..a vy už se nekojíte?
Tu mám otevřenou plzničku plechovku, hmmmm, to je dobrůtka :grinning:
29. júl 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ake flasky s mliekom?!?!?!?!?! August sa blizi!!!!!!!!!!!!!
29. júl 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odkedy nekojim (10 mesiacov som kojila) tak v noci nedavam flasku ale budime sa stale vkuse, ale staci dakedy dat dudel, dakedy pohladkat, dakedy to trva minutu znovu uspatie, dakedy 10 a tiez si kladiem otazku kedy sa uz nauci spat? :wink:
29. júl 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozik je tu uz niekto kto caka druhe babo???
29. júl 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tretie, stvrte...
29. júl 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, zabudla som na traky, piate...
29. júl 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vím o lenicce, že čeká druhý a o kuchy..jinak netuším...

Holky, mějte se, flašky připravený, tak jdu do hajan, než mě to buntošidlo vzbudí

Brou noc, muask
29. júl 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tusim lenicka ona bola ta, co velmi chcela hned druhe, tak pozeram, ze im to vyslo :wink:
dobru dobru
29. júl 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný den :wink:

30.7.
@zuzinaaa Michaela Anna
Miška sa narodila presne na termín s váhou 3560 gramov a dlhá bola 52 cm
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zuzinaaa/

Meniny oslavujú :
SR:Libuša, Abdon, Ingemar, Ingeborga, Ľubuša, Rowen
ČR:Bořivoj, Borislava, Bořislava, Robena, Vilmar

Do baru se vriti rozzureny kovboj a na cely lokal zarve:
"Ktery prasivy kojot mi natrel kone na zeleno!!!". Z rohu se
zvedne obrovska, dva metry tricet vysoka obluda, samej kolt, a
v klidu rekne: "Ja, proc se ptás?", a on na to: " No, ja jen,
kdy ta barva
uschne..."

Chlap přijde k doktorovi:
"Pane doktore, já mám hrozně krátkej penis, můžete
mi s tím něco udělat?"
"No nevím, jedině snad přioperovat chobot z mláděte slona."
Tak udělají. Za měsíc přijde chlap na kontrolu a doktor se ptá:
"Tak co? Jak to funguje?"
"Ale funguje to dobře, akorát když jdu po louce, tak jak je dlouhej,
tak škubá trávu a cpe mě ji do prdelemalé

Mišce přejeme jen vše růžové do života :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj oslavenkyni :grinning:

maminky, chcela som sa opytat ci davate drobcekom uz aj kravske mliecko /nemyslim jogurty, ale normalne pit/... U nas v rodine sa pije mlieko vo velkom, no a Adkovi sme dali ochutnat a ked vidi ako niekto pije, tak hned robi cirkus, ze aj on chce, normalne vypil 250ml, to sme mu dali na skusku, lebo stale pije to svoje "umele materske"...som sa o tom bavila s tatinom a tetou a hovorili, ze ja som ho pila uz od 3/4 roka v pohode...tak som chcela vediet, ci aj vy davate, alebo ci mate dajake skusenosti, ze by vznikli dajake problemy...dakujem
30. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zlaticka.
miske vsetko naaaaaaaj :slight_smile:
anavi troska mlieka na okostovanie neuskodi, pokial sa u neho neprejavia nejake alergicke reakcie, ale urcite by som ho nenahradila za umele mlieko. kravske okrem ineho ovela viac zatazuje oblicky a nema napr. dostatok zeleza, oproti umelemu. do varenie po roku sa sa uz kravske moze kludne pouzivat.

my ideme do tesca, tu pssi a prsi a prsi, co budeme doma, uz teraz matko poriadne lumpaci .... idem,e pozriet, ci nahodou aj v senici nemaju tie gumacky a prsiplaste. :slight_smile:
30. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzinaaa miske vsetko najlepsie k 1 rôcku :dizzy_face:
@lucim u nas krasne svieti slniecko, poslem aj vam :wink: ..prijemny nakup :wink:
@anavi85 matko mlieko pije , krabickove trvanlive, neprevaram len zohrievam, nebola ziadna reakcia a davam,a kedze uz papame vsetko tak uz to neriesim..ale je to na kazdej mamine :wink:
30. júl 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babyzuzana :grinning: :grinning: :grinning: piate nehrozi...my si uz len v tichucku pockame na vnucatka, plan uz mame splneny :grinning: :grinning:
30. júl 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky malej Miske vsetko len to naj prajeme a posielame sladky CMUK

traky prosim ta ako zmenit na mimiaukciach mail neviem to tam nikde najst :frowning2:
30. júl 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko...som včera musela off, dieťa si ma vyžadovalo :slight_smile:
Krásne videjka koníkové, kravičkové...tie detičky sú šikuliatka....
Fotky zo stretka som skukla, no sme ÁAAAAčka :grinning: , mne ako na potvoru odišiel foťak...asi si uvedomil, že ked nemá kábel, nemá už prečo žiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
tak musíme kuknúť niečo nové, možno aj lepšie, akurát mm zalapal po dychu, ked videl tie ceny zrkadloviek :grinning:
Stretko bolo super, škoda, že som nemohla ostať dlhšie, teda mohla, len mm to ťažko znáša, samochodenie po meste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Som rada, že som spoznala Jenn, Dianku a cestou preč som stretla battole so Charlotkou...teda ja " odvážna" som ju oslovila na chodníku :grinning: , ešte šťastie, že som sa nesekla, to by bola " vostuda" :grinning:
Ako písala traky, bola to pohodovka, detičky staršie, my uvoľnenejšie :slight_smile: No paráda....
30. júl 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miške všetko naj k 1. rôčku
30. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 my pijeme ešte umelé, ale obyčko už vyskúšala, ocko jej nasypal nesquik do obyčajného....ked vidí starších ako to tlačia musí aj ona..... :slight_smile: a pohodka nič jej nebolo...no ale bolo to len také oblizovanie...prevarené v omáčkach už papáva .... my akurát dopíjame Háčkové a prechádzame na normál umelé...mala som doma Hami, čo nám poslali a znáša ho dobre...síce som jej zatial primiešavala len po 1-2 odmerkách do flaše, ale bola v pohodke...tak mylím, že by nemal byť problém....obyčko kravské zatial nebudem dávať, aby to pre nu nebol skok, ale je to fakt na tebe...ani naša mudra s tým nemala problém, vravela mi, že ako chcem....ja budem dávať to umelé ešte možno 3 mesiace, možno pol roka a potom skúsim kravské z automatu :slight_smile:
30. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka, traky ahojte :slight_smile:
30. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj a ďakujem za gratulky pre Bianku :slight_smile: , dnes sa ide piecť tortička :slight_smile:
30. júl 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ....kočandy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vyzerá to na 5 min koníkovania :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok