Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. júl 2010

@lucia32 ahojj 🙂
@zmurkaz ahojj 🙂
@zaba2707 ahojj 🙂
@zaba2707 na pravej strane ako mas svoje meno, pod tym je ID, potom vasa stranka, vas ucet, upravit ucet....tak klikni na upravit ucet a tam si to zmenis 😉

zmurkaz
30. júl 2010

že by tu nikto nebol?

tak pre @traktor ...ale aj pre iné kočky ....
SLANÉ CESTO.....NOVÝ RECEPT....údajne netreba piecť a nie je citlivé na vlhkosť a ak spadne - namalo by sa rozbiť 😨 😕 😉 ...povrch by mal byť pekne hladký a priehladný ....ja som osobne neskúšala ale chcela by som....
1 šálka maizeny
1 šálka disperzného lepidla
1 polievková lyžica vazelínového oleja
1 lyžica citrónovej šťavy

dajte do antiadhezívnej rajnice a miešjte na sporáku pri miernej teplote, kým zmes nepriľne ku okrajom - ale nesmie sa na ne prilepovať... sporák vypnite, ale zmes miešajte, aby v nej neboli hhrčky a aby sa nelepila na prsty... pridajte temperovú farbu alebo model pomaľujte po jeho vyschnutí..... modely sušíme volne kdekoľvek 48 hodín
😉
Zvušné cesto uložíme do umelohmotného vrecka 😉

lucia32
30. júl 2010

@zmurkaz ja som tu a aj inde 😀
To cesto je načo dobré? Pripadá mi to ako modelovacia hmota 😅

zmurkaz
30. júl 2010

@lucia32 😀 😀 ...šak som zabudla napísať 😨 ....to je na modelovanie ... nie je to klasické slané cesto, ale nové - 😉

zmurkaz
30. júl 2010

ok .... malá vyspaná - pošta vybavená .... musím ísť ☹
pa 😒

lucia32
30. júl 2010

@zmurkaz som sa zľakla, že na slané tyčinky 😀 že lepidlo...to by bolo 😝 😀

anavi85
30. júl 2010

@lucia32
@lucim
@traktor
dakujem vam
chcem mu davat umele aspon do 2 rocikov, zlu reakciu na kravske mlieko nemal, len som sa chcela ujistit, ze ak by som mu dala kazdy den trosku / teda ked si vypyta/, tak mu to nemoze uskodit

lucia32
30. júl 2010

Som tu 🙂

sorciera24
30. júl 2010

ahojte, citam vas....pravidelne🙂

sorciera24
30. júl 2010

pekne stretko ste mali.....by som sa aj s niekym stretla...ale ked vy vsetky odinakial... 😉

lucia32
30. júl 2010

Jáj tak čítaš? Len nepíšeš....nechytáš nitku? Či čo? 😀

lucia32
30. júl 2010

Sa stretni...navrhni lokalitu, možno sa niekto pripojí 🙂

sorciera24
30. júl 2010

@lucia32 hej, asi tak....vy mate nejaku debatu a kym sa ja zapojim, maly uz je vzdy hore a popri nom nestiham.... 😀 tak aspon citam....

lucia32
30. júl 2010

@sorciera24 doma ani ja nestíham 😝 to len v práci je niekedy dlhý čas 😝 😉

sorciera24
30. júl 2010

@lucia32 to aby som sa vratila do prace 😀 ale tam sa k netu nedostanem.....ale teraz by som mala dovolenku 😀

lucia32
30. júl 2010

@sorciera24 ked ja som sama sebe šefom a ja som tolerantná 😝 😀

lucia32
30. júl 2010

Čo je to dovolenka? 😅

lucim
30. júl 2010

kukuk pusinecky...
tak sme doma, matko v aute zdriemol 10 minut a jednoznacne povazoval spanok za vybaveny... ale uz som ho ukecala, ze predsa len by este trochu mohol dat. 😉
boli sme v tescu v senici, maju tam prd makovy a nie prsiplaste a gumacky ... ze su male tesco, ze im take nedavaju .. tak kedze stale prsalo, tak sme sa s matulom rozhodli, ze ideme inde ... sme zvazovali TT, PN alebo SI .. vybrali sme skalicu, ze tam je aj max, tak hadam to bude "velke" ... prd na druhu. tak sme nabehli do deichmannu,. mame aj gumacky, aj boticky cele uzavrete jesenne. este sme sa stavili v draciku po bublifuk .... tak mame aj dalsie formicky do piesku a lodicky do bazena ... mna pustit do obchodu. 😖 a kedze bol matko relativne poslusny pri skusani boticiek, tak si zasluzil aj jednu jazdu vlacikom ... .maju to tam prespekulovane - hned pri vlaciku je automat na rozmienanie papierovych ... teraz mam plnu penazenku 50centoviek. 😵
a uz neprsi. 😉 ako vyskusame gumacky? ☹

@sorciera24 tak tedaaaaaa, ked budem zase niekedy v martine, dame kafe? 😉

lucia32
30. júl 2010

@lucim kuku...ani my nemáme gumáčiky, ani pláštenku...chválabohu u nás dnes neprší, krásne svieti slniečko...moja puska malinká bola v šatôčkách predchvíľou pri mne...sa s babi kočíkovali 🙂
Ale včera ked sme sa vracali domov, tak taká prietrž mračien bola, že des, voda z polí stekala na cestu a samá potopa, ešte šťastie, že to šlo pred nami, my sme už len autíčkom plávali v mláčkach 😲

adka12
autor
30. júl 2010

@lucim a aké číslo gumáčikov ste zohnali? Lebo mi by sme potrebovali 19-20 a to asi sotva zoženiem niekde 😝

lucim
30. júl 2010

uz zase prsi. 😝
u nas vecer okolo 7 zacala burka ... a prsi vlastne doteraz . sak keby bolo s matkom na nevydrzanie dnuka, tak siltovka , gumacky a nejaka bunda to istia 🙂
lu - v satockach musela byt kuuuzelnaaa 🙂 a vcera ste to mali dobre nacasovane. 🙂

lucim
30. júl 2010

@adka12 gumacky mam 22 (sme skusali, a kedze je to vysoka boticka, tak radsej nech su volnejsie, aj tak to bude sranda nasukavat.) 🙂
a topanky 21
... ale mali tam aj 20tky, hrabala som sa len v chlapcenskych, ale isto budu mat aj v dievcenskych.

lucia32
30. júl 2010

@lucim jj, my sme šli už po " katastrofe " 😝 A všatôčkach je každá bábika rozkošná, sladko si spiňuškala, len jej plienočka trčala spod volánika 😀

inneska
30. júl 2010

ahojte..
Miške želáme krásny prvý rôčik a nech zdravíčko slúži 😵 😵

u nás celý deň lejeeee...tak sme len doma(už nám z toho ťuk ťuk na hlavu)uhorky sú hotovo 😎 , broskyne som zatial len ochutnala 😝 a mäso na ceste, tak večer mám o robotu postarané 😅

a btw boli sme aj my v tescu(ešte predvčerom) a u nás tiež prrrrd makový mali..ani tie poondiaté guličky do bazéna 😠 taaak gumošky musíme zohnať inde, pripláštik máme a jesenné topky budeme mať z uk od kamošky, jej švagor robí v skald Mark&spencer, tak ich má po 1libre..no nekup to 😀 a v tescu sme kupili len jedny tepláčiky s mickeyom -50%..inak čo boli parádne zlavy na oblečko, tak takmer všetko bolo do roka...

no erik mi ešte spí, ja dopíjam kafé, ale ked vstane, tak ideme k mame mojej..u nej bude to mäso a tam si to rozdelime(ona brala druhú polovičku kvik kvik)

zaba2707
30. júl 2010

@traktor mam tam meno potom je tam vase hodnotenie, vas profil, nastavenie, podmienky predaja ... a v ziadnej z tychto ponuk nie je nic take

a ponuka ucet tu tam nevidim vobec ☹

zaba2707
30. júl 2010

@adka12 ja som dnes kukala tiez na cisla gumackou bo Fifo ma malu nozku a najmensie som videla 20 takze tie by nemal byt problem zohnat 🙂

zaba2707
30. júl 2010

@lucim je super ze aj ked to najskor nevyzeralo dobre nakoniec ste nakuuuupili kopec veci 🙂

traktor
30. júl 2010

@zaba2707 daj si mimibazar a tam to mas...nie mimi aukcie..

zaba2707
30. júl 2010

@traktor jeeeeeeeeeeeeeeeeej Ivuskaaaaaaaaa si moja zachrana hihi mmb ma ani nenapadol 🙂

zaba2707
30. júl 2010

kujeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre