Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
30. júl 2010

kuk, zdravime julovciatka aj julovkya zelame vsetko naj dnesnej oslavenkyni Miske 😉

@vendulacky ven izbicka je super a musi byt aj poriadne velka na tolko hraciek 🙂 a klobuk dole ked si to vsetko sama robila 😉

@zrnik1 super ze ste uz domka, tesime sa s vami 😉

a stretko kosicke muselo byt super, fotky pekne, maminky este krajsie a deticky najsamkrajsie 🙂 skoda ze sme neboli teraz na vychode. a co tak stretko aj o mesiac na bardejovskom jarmoku v piatok 27.8? klobaska, kolotoce, cukrova vata, a stanky s oblecenim......... 🙂 dajte vediet vychodniarky ci by bol zaujem

a gumaciky som si nevsimla ani ja u nas v tecsu a prsiplast som nasla posledny ten s minnie co sa tu spominal ale zdal sa mi prils hruby tak som nekupila, bude nam stacit aj taky obycko, ale tiez musime este kupit

majkas
30. júl 2010

som prvae prstudovala zlozenie Ecko na tom palickovom lizatku benatova tycinka sa to tusim vola a mozem to! 🙂
tak si idem dat do tela a hladat program na buduci tyzden v BA, mali by dojst segra s braskom na prazdniny

traktor
30. júl 2010

@zaba2707 😀 😉 aj nabuduce...

lucim
30. júl 2010

dobry vecer hviezdicky 🙂

lucim
30. júl 2010

kde sa kupuju normalne prsiplaste?

majkas
30. júl 2010

ahoj luci,

no pre deti by som hladala v detskom pri satach niekde, ci nie? ale ekd sme boli pred 2 rokmi na orave na dovolenke a doslisme do dazda tak sme kupili v sportovom obchode ale dospelacke

lucim
30. júl 2010

majka len kde su normalne obchody s detskym textilom? sa obavam, ze tu ani nikde nie su. ked to niekto objavite, dajte vediet. 😉

samayka
30. júl 2010

@lucim - v pezinoku 😀

majkas
30. júl 2010

luci tu v petrzke je jeden v carrefoure,a myslim ze som raz videla aj v samotnom carrefoure detske prsiplaste a potom na namesti hraniciarov su dva obchodiky take mensie
a myslim ze aj v tych velkopredajniach predeti, babymarket, brendon by mohli mat ale nemam nic z toho okukane

lucim
30. júl 2010

samy jeeeee a kupis mi? nam? mu? 🙂

majkas
30. júl 2010

@samayka samy ahoj, uz ste v poriadku ci este tie zubky zlostia?

samayka
30. júl 2010

nabudúce vyraz našim smerom 🙂 moc by sme sa potešili...

my sme dnes obuli gumáčiky a išli venčiť beku do takého mierneho dažďa, lebo už sa so sýkorkou nedalo doma vydržať.. búchala mi na balkónové okno a skoro až plakala ako strašne chcela ísť von. a aká bola spokojná potom... sme išli pekne na pešo, polozila všetky kaluže a poctivo držala vodítko. ani za svet pustiť. keď sa beby išla vykakať na svoje miestečko, musela som ju z vodítka odopnúť... to ste mali počuť ten plač.. jooooj herečka je to tá naša Eluš 😀

lucim
30. júl 2010

alebo ..... 7.8. ideme okukat jednu svadbu ... skocim niekam? alebo sa vidime? co robite na buducu sobotu? 😉

samayka
30. júl 2010

@lucim - mrknem, keď ho budem držať v ruke, zavolám či môže byť. možno zajtra, alebo najneskôr v pondelok. ty vybav počasie a my vám ho dovezieme 😀

@majkas - dali sme si teraz pre istotu viburcol.. ale už sme bez teploty. už je nábytok skompletizovaný.. už by mohlo byť chvílku dobre.. ale zahliadla som trojky spodné, presvitajú sviňúchy, tak o chvílu asi začnú jedovať tie.. ja to kašlem, taká malá a plná pusa zúbkov.. len nech sú zdravé!! nech nemá zúbky po mne..

samayka
30. júl 2010

lucim - na budúcu sobotu robím tatinkovi oslavu.. miško môj má okrúhlinky...

lucim
30. júl 2010

samy jasneeee, misko ma prednost ... nam staci, ked pridete do bazena ... mala by som ho vypustit a napustit .. a medzitym vycistit. idem kuknut shmu, ako planuju pocko.
a som rada, ze elus je uz v klude ... vy zubacikovia. 🙂
majka a vy sa ako mate? co porabala dnes tami?

samayka
30. júl 2010

v klude ako v klude... nechcem to zakríknuť..

lucim
30. júl 2010

samy no tak nevim ... najblizsie to vyzera, ze v pondelok este bude skoro leto , potom zase mokro .... ale aj ked by sme decka nenahadzali do bazena, tak v piesku mozu byt a aj to ihrisko mozeme objavit ... alebo budu burat altanok a matkov vozovy park. 😉

lucianna1312
30. júl 2010

Ahojte baby som tu nova a vyssie som citala, ze sa hovorilo o prsiplastoch a akurat minuly tyzden som nasla jeden obchod v BA, vola sa BRENDON, tak skuste nieco pozriet aj tam, bola som tam pozriet a je super...

battole
30. júl 2010

ahojte vsetky 🙂) zvlast lucianna1312 😉

lucim
30. júl 2010

ahoj luciana ... dik za typ ... mozno tam nakuknem, ak bude cas ... a ty nam o vas nieco poprozpravaj. 🙂

lucim
30. júl 2010

ahoj baaaaaaaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttttt .. sme ta videli na fotkaaaaaaaaaaaaaaaaach 🙂 🙂 🙂

lucianna1312
30. júl 2010

No neviem co take

lucianna1312
30. júl 2010

Tak dakujem za mile privitanie

lucim
30. júl 2010

batt mate novu fotecku v passe? pekna 🙂 aj my mame.

lucianna1312
30. júl 2010

Byvame v Petrzke, ale povodom som z KE a tu som dva roky

lucim
30. júl 2010

luciana - meno mas pekne, tak este povedz nieco o sebe a lauruske, co viete, ako zijete, papate, robite .... 😉

lucianna1312
30. júl 2010

Dnes mi mala nejako tiez nechce spat, cely den nespala a nechce ani teraz

lucianna1312
30. júl 2010

Tak papame uz vsetko, ja som malu nekojila, bolo to asi len dva mesiace, chodi a lezie na postel uz od 10 mesiacov, ale zuby jej vysli az teraz na rok

battole
30. júl 2010

@lucim ahojke 🙂) ake su ? 😀 , dala som novu, uz ma stara omrzela a bola neaktualna 😀
@lucianna1312 takze kosicanka ....preco ste sa prestahovali? praca?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre