Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
2. sep 2009

nejake drahe ked su pouzivane

traktor
2. sep 2009

to zalezi ako je overal ukonceny, niektore su bez noziek tak preto tie cizmicky aby nemalo hole nozky...

reilyy
2. sep 2009

ja scem s nozickami 🙂

traktor
2. sep 2009

no drahe...niektore predavaju si myslim za taku cenu aku dali vo vypredajoch v obchode..ja si pockam , ved este dake vypredaje snad budu 😉

reilyy
2. sep 2009

tak tak 😉

reilyy
2. sep 2009

ok, tak z NSKV este nejdem, ale ked sa do nedele drobec sam nevykadi..... 🙄

wydata
2. sep 2009

hojte
😀
kedy sa teda ma vlastne ockovat tou rotavirusnicou?
😝
inn malinka spinkala do pol jednej , sme sa napapali potom sa v zapati hned zasa zobudila ze ju prdiky prdikuju tak sme pocvicili a potom sa napapali a spinkala do sedem tridsat cele sa to zopaklo a potom ece zahajala do 9:oo
dnesok sme stravili na pozemku v tomasove - sme boli skontrolingovat domecek a stavili sme sa aj u mangelovej babky ukazat sa 😝
a na olovrant som mangelovi spravila cukinu na prirodno 😉

reilyy
2. sep 2009

jak sa robi cukina naprirodno? 🙂

reilyy
2. sep 2009

rotavirusy niesu nejake velmi zavazne, ockuju sa nou hlavne deti s porusenou imunitou, ale zaockovat mozes dat.mrkni si letak vakciny tam bude napisane kedy sa ockuju

riusik
2. sep 2009

ahojte
wyd: tak ste mali zaujimavy dnik... a cukina na prirodno je ako?

traktor
2. sep 2009

tiez by tie ocko. latky mohli byt lacnejsie 🙄

reilyy
2. sep 2009

ja dam urco zaockovat proti kliestom

traktor
2. sep 2009

rei a kedy sa to ockuje....nas patko dostal kliesta este ked bol babo, si predstav ze v zahradka a mal ho na brusku, mu ho vyberali na pohotovosti....

reilyy
2. sep 2009

traky este som nekukala vakcinu, pohladam a ked najdem tak ti dam vediet . Ja som u nas vizitovala dedka ktoreho kusol infikovany kliest, najprv mu prestala fungovat ruka, potom postupne ochrnuli vsetky svaly, bol pri vedomi, len sa nevladal hybat ani dychat, vsetko za neho robil pristroj...

traktor
2. sep 2009

ja sa kliestou tiez bojim a furt som si myslela ze ich mozes chytit v lese a nakoniec vraj vsade v trave....a hovorim nas patko ho chytil u nas doma v zahradke.....

traktor
2. sep 2009

ked zistis tak to tu hod 😉

traktor
2. sep 2009

ja som si dala zaockovat vsetky deti / no okrem mateja, ale on to ma povinne/ proti zapalu mozgovych blan ...nasa poistovna to preplaca cele tak som to vyuzila...brat ma inu poistovnu a musel platit okolo 3000korun

reilyy
2. sep 2009

jj, bola teoria ze padaju z listnatych stromov, ale oni mrchy su vo vysokej trave 😝

majkas
2. sep 2009

rei dik za vysvetlenie tych hnackovych pliag 🙂

traki tie ciapocky co si nasla su super, akurat ja sa tie zneviem z tych velkosti vysomarit, najlepsie je vsetko omakat

wyd no uz daj tu cukinu na prirodno, si mi spravila chute 😀

majkas
2. sep 2009

rei a zachranili ste ho? toho dedka?

riusik
2. sep 2009

moj tomasko zvladol skolku v pohode - mali ste pravdu 😉

my s alexandrou sme stihli minut peniaz - tomaskovi pyzamka, alexandre ponozky a ponozky a pancusky a teplaciky, hoci ich ma az az, ale som neodolala a taku super mikinu hrubsiu...

rei: doteraz sa vadim s niektorymi ludmi, ktori stale ziju v predstave padajucich kliestov zo stromov... ano, moze nejaky kliest padnut zo stromu, ale nie je to prenho prirodzene stanoviste, dostane sa tam vetrom alebo nejakym zverom...

traktor
2. sep 2009

majka ja si vsetko pozriem na nete co sa mi paci a nakoniec to aj tak najdem normalne v obchode...napriklad ciapky , tak tie kupujem v optime , a vyjdu este lacnejsie ako tu na nete.. / teraz ich maly aj v kerfure, / je to slovenska vyroba, matejovi vyskusam priamo na hlavicke a fakt su super....teraz maly take prechodne aledo 2 tyzdnou maju dostat aj hrube na zimu a aj sety ciapka +rukavicky+sal

majkas
2. sep 2009

idem si umyt vlasy, nesla nam zas tepla voda cez den, dufam ze uz ide

riusik
2. sep 2009

vela mamiciek sa boji tych rotavirov - hnackova pliaga, deti sa nebezpecne rychlo odvodnuju... ja som nedala... okrem povinneho som dala pneumokoka a zltacku

traktor
2. sep 2009

rius aj pneumokok je uz povinny , ci nie?

traktor
2. sep 2009

keby som chcela vsetky deti zaockovat proti vsetkemu, musim si zobrat uver 😅

traktor
2. sep 2009

ahoj laura tak to nezavidim, teplot som sa vzdy bala....skoro sa uzdravte 😉

majkas
2. sep 2009

traki ja som tu v carrefoure nevidela take ciapky ☹ ale mozno este dostanu sak este je vlastne furt leto

nina41
2. sep 2009

Ahojte traki tak už budeme mať doma tichšie 🙂 🙂 🙂

majkas
2. sep 2009

a podla toho linku na ockovaci kalendar co davala majuska stranu dopredu tak pneumokok je povinny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre