Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

battole
30. júl 2010

@majkas kojenie: my este papame malo mliecnych, tak by to mohol byt problem. Zacala som jej davat tvrdy syr a biely jogurt, ale bo tak striedmo zatial. Ine mliecne ani neviem co davat....
nocnik: a este mate asi aj plienky stale....ci uz nie?.....bude to asi tvrde casovo davat ju tak casto...teda kazdu chvilu...rano mi vstava o siestej. teda vtedy sa zobudi na kojenie a niekedy zaspi a niekedy nie....tak nechcela by som ju budit tym, ze ju dam na nocnik. Ci by som mala?

majkas
30. júl 2010

@lucianna1312 mas IP

@samayka dobru nocku 🙂

@battole tak to skus tak jak my, ked vidi ze aj sedim na velkom nocniku tak tam sedi. a jasne ze ju musim aj niecom zabavit, najnovsia hra je vyberanie alwaysiek z balika a davanie ich naspat 😀

battole
30. júl 2010

@samayka uff, tak to ste mala take tazke?.....tak asi zacnem intenzivne pracovat na nocniku 😀

battole
30. júl 2010

@majkas no allwaysiek zabera aj u nas 😀 😀 😀 .....tak budem hladat moznosti

majkas
30. júl 2010

@battole jasne ze mame plienky, v niektorom z casakov som citala zze deticky su shcopne ovladat zvierace az od 18mesiacov, takze dovtedy ani necaka ze sa zacne sama pytat, ale myslim si ze je dobre ze mi tam posedi a vacsinou sa teda aj vycika ze vie co sa na nocniku robi

a k tomu ranu, no ja by som ju davala az ked je jasne ze uz je definitvne rano, urcite nie za kazdu cenu a este ju tymaj definitivne zobuditm to nie

a dakujem za pochvaly foto

majkas
30. júl 2010

och ja pisem s tolkymi preklepmi, ale hadam mi rozumiete 😅

lucim
30. júl 2010

@majkas zajtra prestahujem nocnik na wcko ... len mi napadlo ... bude mi kukat do misy a hlasit ci tam nieco je a porovnavat, ze v serbliku nic NENIIIII ? 😀 😀 😀

@battole my sme tu viaceri zacali det davat na nocnik od pol roka, nechali sme sa inspirovat skusenymi maminami ... ze si decka skor zvyknu na sedenie .... snad nieco, co ti kocky poradili, zafunguje aj u vas.
u na momentalne matka moc nocnikom netrapim, len max. raz denne, rozhodli sme si dat pauzu, aby z nocnika zase nemal stres. pol roka (tiez mal predtym problem vytlacit so plienky) mu to samo islo do serblika, teraz ani tuk, ani cik takmer nikdy, kako robi teraz po stojacky zaprety o nieco a cik - ked to na neho pride. aaach jo. 🙂 nech to nema maminka len tak zadarmo, nech si to nauci ako ostatne. 😉

ale dnes sme sa naucili varila mysicka kasicku za jedno uspavanie. (skor mi to nenapadlo spievat) 🙂

lucianna1312
30. júl 2010

tiez si na nocnik sama sadne,ale este don nic nespravila🙂

lucim
30. júl 2010

to musim pochvalit - to bolo take zlateeeee- prisiel tato z roboty ... a ja matkovi- ukaz tatovi -varila mysicka kasicku a matulo hned na rucicke malulinkej miesal a rehnil sa. 😀 😀 😀 a drahy bol dojaty namakko 🙂

majkas
30. júl 2010

@lucim u nas sa kuka do misy az ked vylievame nocnik, z nocnika nedovidi 😀
a len dodavam ze este sa nevie z nocnika postavit, tak tam poslusne musi sediet kym ju nevezmem 🙂

lucim
30. júl 2010

@majkas kasli na preklepy .. kto robi (pise) robi aj chyby ... a my si rozumieme. 😉

majkas
30. júl 2010

@lucim to muselo byt super zlate 🙂 chvalime 🙂

my sa najnovsie hrame kolo kolo mlynske ked uz vie po svojich a tak uz caka kedy bude "baaac" a aj ona si cupne, a potom zase caka kedy bude "taaak sa zatociiiime" 🙂

battole
30. júl 2010

@majkas rozumiem uplne vsetko 🙂
@lucim moja so mnou chodi na vecko, a stale sa mi tlaci do misy.....tak mozno to pomoze 😀
no horsie je, ze my castokrat cez den kakame a neviem odsledovat kedy. Je to sice vacsinou po jedle, ale nie vzdy po tom istom. Nikedy raz za den niekedy aj 4krat za den....takze ked uz tlaci, sa mi vidi neskoro ju tahat na nocnik.
varila mysicka kasicku sme sa naucili uz skor, ale straaaasne sa jej to paci, ked ju steklim pod pazuskou. Ja este len zacnem hovorit a ona sa uz smeje, lebo vie, co bude nasledovat....je to take perfektne 🙂)))

lucim
30. júl 2010

maji mna matko v podstate len nedavno zacal dobrevadzat na wcko, a ked sa mi tam tmoli a obdivuje jeho oblubene kvetinky - na toaletaku, tak aj vie, kedy vstavam, aj nohavicky mi obzera, ci maju kvetinky .... a z nocnika vie vstat ... skusime to podla vas. 🙂

lucianna1312
30. júl 2010

no tak som si dala uz aj foto 🙂

battole
30. júl 2010

@majkas jej, kolo, kolo mlynske, to sa musime aj my naucit... 🙂))

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 kraaaasne ste 🙂 😉

lucianna1312
30. júl 2010

@battole dakujeme, ale tam mala asi dva mesiace 🙂

battole
30. júl 2010

@lucianna1312 to vooooobec nevadiiii 😅

majkas
30. júl 2010

@lucim sak aj u nas si obera vsetko mozne, teraz cez kratasy si prechadzuje zabku co mame taku dekorativnu na wecku na drziaku na toaletak, zhora vhodi a tesi sa jak to vypadne zdola 😀

a idem uz haji dievcatka, dobre sa s vami kecalkuje ale aj spat treba a zajtra cakam skory budicek kedze dneska sa spi od pol8

dobru nocku vsetkym 🙂

lucim
30. júl 2010

maji - pisem si - ked zacneme chodit - kolo kolo mlynske 😀 batt tatk tak, strasne roztomile su tie deti, ked cakaju steklenie. to my sa dosytosti vyblbneme v posteli. 🙂
batt a to kakanie - nas krpec nedava popred vystrehu, az ked tlaci, tak sa tak jemne vazne tvari ... potom uz len citime ... 😖 takze tiez skusam po zobudeni a po jedle ... snad to zase bude.

lucianna1312
30. júl 2010

to skusim aj ja ju naucit nejake tie riekanky, tak uz mame mysicku, kolo, kolo...viete este nejake...dajte tipy

majkas
30. júl 2010

podotykam ze cez moje kratasy 😀

@lucianna1312 suhlasim z batt, kocky ste 😉

a uz fakt idem, dobru

lucim
30. júl 2010

@lucianna1312 jeeeeej, perfis foto, kocky. 🙂
@majkas sladke snicky 😵

lucianna1312
30. júl 2010

@majkas dobru aj tebe a pekne do ruzova

majkas
30. júl 2010

@lucim sakto mozte uz teraz, ved my sa drzime pekne za rucky aby bolo kolo 😉

a uz ma vyhodte 😠 😀

lucianna1312
30. júl 2010

to robi len to foto 😀

lucianna1312
30. júl 2010

jeeej to uz je tolko??? Uz pojdem aj ja...

lucim
30. júl 2010

luci my este 1,2,3,4,5 spocitam to vsetko hned ... pocitam mu casto, ked nieco zohrievam v mikrovlnke, na 5 je cink, tak mi pri 2 hlasi DA a vystrkuje prstiky, aj schody pocitame.... 🙂

lucianna1312
30. júl 2010

Musim povedat, ze ste super zlate a dufam, ze vas tu este najdem aj na buduce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre