• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@adka12 u nas je krasne slnecno a aj vcera bolo...deti su cely den vonku v bazene :slight_smile: ..
31. júl 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to fakt??? a bývaš určite na Slovensku :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas zas krasne fotecky :wink: tamarka je skratka fesanda a vie sa tvarit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a vitam novu maminku
@lucianna1312
31. júl 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 :grinning: :grinning: :grinning: pockaj , kuknem do mapy.....ty ja heeeeej ...a ty? :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja ti už neviem, asi musím aj ja ísť kuknúť do mapy, či je ešte bystrica stále na slovensku :grinning: :grinning: :grinning:
my od včera sedíme doma a saška už nevie, čo so sebou....
31. júl 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 :grinning: ....neboj, ono sa to stoči a my zas budeme sediet doma , kym vy si budete uzivat slniecko :wink: ..teraz je pocko mam pocit ako šaleny april..
31. júl 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....
Aj ja vítam novú maminku lucianu, aj jej Laurušku.....som trochen dočítavala :slight_smile:
Ja som mala dnes hroznú noc, nemohla som večer zaspať, Nataly sa celú noc krútila a putovala po posteli ( to už 2. noc) buchla si hlavu o čelo postele....že to rovbila zo štvrtka na piatok som brala, že mala nový zážitok zo stretka z KE ale dnes? To bolo horšie ako včera...nebol spln???? Tak zle sojm už dávno nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ide jej jeden spodný zúbok a 2 vrchné, ale ten spodný bude asi rýchlejší :sweat_smile: Len dúfam, že nechytí sople a teploty, ako to bolo pri predchadzajúcich zuboch, bo sa mm zastrája, že na dovolenku nikam nejdeme :astonished:
No posťažovala som sa a môžem ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak je u nás pekne, slniečko svieti od rána...tortička pre Bianku upečená, vyzdobená...
31. júl 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte babulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ospravedlnujem sa za moju nepritomnost :wink: :wink: :wink: ale nestiham nic :frowning2: vecer mam ritual s macikom :wink: musim s nim chodit spavat takze uz o 20.00 chodim do postele a tak vecer na konika uz nemozem :frowning2: hadam sa to vylepsi :confused: cez den fici ako dvojduracelka niekedy ma spanok inokedy taha az do vecera a potom to je o hubu :confused: stale na vas myslim a moc mi chybate :wink: :wink: :wink: idu nam spodne dvojky a vrchne trojky takze to je hruza :frowning2: :frowning2: takze ked vylezu tak pocet zubov bude 10 :wink: ale kym vylezu tak chuda male sa moc nevyspi bo sa mrvi,mrnci,strhava sa a potom sa posadi a je po spanku :frowning2: :frowning2: takze je zo mna zombi :confused: :confused: nevyspata a este aj dokopana co v noci kope zo spanku a vrha sa na mna :confused: mm ten je na druhej strane postele a toho si ani nevsimne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: babka zacala chodit do prace takze uz nemam ziadu pomoc :wink: :wink: teraz nachvilu zaspal tak som vam mohla cosi napisat :wink: no ficim robit obed :wink: majte sa kraasne :wink: :wink: hadam sa este zastavim :wink: pekny dnicek :wink: paaaa
31. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este par foteciek ako sme uz vyrastli :wink: :wink: :wink:
31. júl 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto lumpaci vecer :wink:
31. júl 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme s mm mobilom :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianna1312 vitaj v klube :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dodatocne chcem zagratulovat vsetkym oslaaaavencom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vsetko najnajlepsie a veeela zdravicka :slight_smile: :slight_smile:
31. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor dakujeem za komentare :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: inac pozdravuju ta trhaci surikaty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta dakujem za privitanie, teraz som ich vyslala do obchodu, tak mam aspon chvilku konecne pre seba :slight_smile:
31. júl 2010 o 16:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta tvoj maly ma neskutocne krasne ocka, ale to ti urcite hovori kazdy :grinning: , velmi zlatucky...
31. júl 2010 o 16:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianna1312 aj ja mam na seba cas bo prisla mamula a tak tu mozem porobit dake zmeny a cosi popisat :grinning: :grinning: :grinning: zobrala macika na dvor tak si trochen uzivam konika :grinning: :grinning: :grinning: to nemusis dakovat kazda mamulka je tu vitana :wink: :wink: :wink: dufam,ze sa tu budes dobre citit :wink: ja som tu byvala castejsie,ale zial macik uz nedovoli mam co robit aby som ho vsade nasledovala :wink: momentalne ma zalubu v skakani z gauca na kresla a to je fakt nebezpecne tak striehnem jak sup ked ho nemam na ociach :confused: :confused: :confused: ale naucila som ho zliezat,ale to vies 3 razy sa podari a na 4 moze byt uraz :confused: :confused: a to som si hovorila nech uz zacne chodit :grinning: :grinning: ake to bolo kludne obdobie ked len lezkal :grinning: :grinning: :grinning: nuz treba ist s dobou a tak mam aerobik zadarmo co skacem ako koza aby som mu bola stale v patach :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianna1312 dakujem za kompliment :wink: :wink: :wink: pojdem mu to povedat von :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trochu som oprasila profil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj macikov :grinning: :grinning: nech kracame s dobou :grinning: :grinning: :grinning: aj par albumov som dodala a este aj musim dodat :grinning: :grinning: :grinning: je toho strasne vela bo ja rada fotim tak stale lietam s fotakom a robim momentky :grinning: :grinning: :grinning: ked tu nekonikujem tak aspon fotecky vam posielam,aby ste na nas nezabudli :wink: :wink: :wink:
31. júl 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no tak to dobre poznam, ked Lara zacala liezt na gauc tak som sa na to nemohla ani pozerat, ale to uz je pomaly tri mesiace a teraz ked si ju nevsimam, tak pekne zlezie a pride za mnou, ale ked som pre nu isla tak zacala po nom skakat a to mi islo srdce vyskocit...Mala take ,,hnusne,, pady, ale uz sa naucila, ze ked ma nozky vo vzduchu, tak nejde dalej...ale to tiez musi byt sama, lebo inaaaaaac...pad :slight_smile:
31. júl 2010 o 16:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta bude z neho fesak a na dobrych ludi sa nezabuda...
31. júl 2010 o 16:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez ste z BA?
31. júl 2010 o 16:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este par dnesnych foteciek :wink: :wink: :wink:
31. júl 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianna1312 nie my sme s pn :wink: :wink: pardon teda presnejsie z banky :wink: :wink: to je dedinka za pn :wink: :wink: ze babule :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta inac ja tiez rada fotim, lenze ju sa neda...vobec neobstoji...kedy mal narodky? Taky je uz velky, aspon na tych fotkach...
31. júl 2010 o 16:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta to je super nazov dedinky, original :slight_smile:
31. júl 2010 o 16:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pozriet co robia vonku a spravit nejake fotecky trhacov-surikat pre trakusku :grinning: :grinning: :grinning: bo uz su neni chlpaci,ale holaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatial papa
@lucianna1312 a hadam sa este ukazem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta tak pekne fotenie...pa
31. júl 2010 o 16:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianna1312 narodky sme mali 3.7 :wink: ved aj je velky ma byt po kom u nas su vsetci vysoky :wink: :wink: okrem mamulky ta je malicka 165 cm :wink: ale srdcom veeelika :wink: :wink: :wink:
31. júl 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakusik par foteciek od trhacov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a tu su dalsie momentky zo zahradky :grinning: :grinning: :grinning:
31. júl 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok