Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
31. júl 2010

@adka12 u nas je krasne slnecno a aj vcera bolo...deti su cely den vonku v bazene 🙂 ..

adka12
autor
31. júl 2010

to fakt??? a bývaš určite na Slovensku 😀 😀 😀

traktor
31. júl 2010

@majkas zas krasne fotecky 😉 tamarka je skratka fesanda a vie sa tvarit 😵 😵 😵 a vitam novu maminku
@lucianna1312

traktor
31. júl 2010

@adka12 😀 😀 😀 pockaj , kuknem do mapy.....ty ja heeeeej ...a ty? 😀 😀

adka12
autor
31. júl 2010

no ja ti už neviem, asi musím aj ja ísť kuknúť do mapy, či je ešte bystrica stále na slovensku 😀 😀 😀
my od včera sedíme doma a saška už nevie, čo so sebou....

traktor
31. júl 2010

@adka12 😀 ....neboj, ono sa to stoči a my zas budeme sediet doma , kym vy si budete uzivat slniecko 😉 ..teraz je pocko mam pocit ako šaleny april..

lucia32
31. júl 2010

Ránko....
Aj ja vítam novú maminku lucianu, aj jej Laurušku.....som trochen dočítavala 🙂
Ja som mala dnes hroznú noc, nemohla som večer zaspať, Nataly sa celú noc krútila a putovala po posteli ( to už 2. noc) buchla si hlavu o čelo postele....že to rovbila zo štvrtka na piatok som brala, že mala nový zážitok zo stretka z KE ale dnes? To bolo horšie ako včera...nebol spln???? Tak zle sojm už dávno nespala 😝 A ide jej jeden spodný zúbok a 2 vrchné, ale ten spodný bude asi rýchlejší 😅 Len dúfam, že nechytí sople a teploty, ako to bolo pri predchadzajúcich zuboch, bo sa mm zastrája, že na dovolenku nikam nejdeme 😲
No posťažovala som sa a môžem ísť 😝 Inak je u nás pekne, slniečko svieti od rána...tortička pre Bianku upečená, vyzdobená...

nykyta
31. júl 2010

ajojte babulky 🙂 🙂 🙂 ospravedlnujem sa za moju nepritomnost 😉 😉 😉 ale nestiham nic ☹ vecer mam ritual s macikom 😉 musim s nim chodit spavat takze uz o 20.00 chodim do postele a tak vecer na konika uz nemozem ☹ hadam sa to vylepsi 😕 cez den fici ako dvojduracelka niekedy ma spanok inokedy taha az do vecera a potom to je o hubu 😕 stale na vas myslim a moc mi chybate 😉 😉 😉 idu nam spodne dvojky a vrchne trojky takze to je hruza ☹ ☹ takze ked vylezu tak pocet zubov bude 10 😉 ale kym vylezu tak chuda male sa moc nevyspi bo sa mrvi,mrnci,strhava sa a potom sa posadi a je po spanku ☹ ☹ takze je zo mna zombi 😕 😕 nevyspata a este aj dokopana co v noci kope zo spanku a vrha sa na mna 😕 mm ten je na druhej strane postele a toho si ani nevsimne 🙄 🙄 🙄 babka zacala chodit do prace takze uz nemam ziadu pomoc 😉 😉 teraz nachvilu zaspal tak som vam mohla cosi napisat 😉 no ficim robit obed 😉 majte sa kraasne 😉 😉 hadam sa este zastavim 😉 pekny dnicek 😉 paaaa

nykyta
31. júl 2010

a este par foteciek ako sme uz vyrastli 😉 😉 😉

nykyta
31. júl 2010

a takto lumpaci vecer 😉

nykyta
31. júl 2010

😀 😀 😀 😀 samozrejme s mm mobilom 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

@lucianna1312 vitaj v klube 🙂 🙂 🙂 a dodatocne chcem zagratulovat vsetkym oslaaaavencom 🙂 🙂 🙂 vsetko najnajlepsie a veeela zdravicka 🙂 🙂

nykyta
31. júl 2010

@traktor dakujeem za komentare 😉 😉 😉 😉 😉 😉 inac pozdravuju ta trhaci surikaty 😀 😀 😀 😀 😀

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta dakujem za privitanie, teraz som ich vyslala do obchodu, tak mam aspon chvilku konecne pre seba 🙂

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta tvoj maly ma neskutocne krasne ocka, ale to ti urcite hovori kazdy 😀 , velmi zlatucky...

nykyta
31. júl 2010

@lucianna1312 aj ja mam na seba cas bo prisla mamula a tak tu mozem porobit dake zmeny a cosi popisat 😀 😀 😀 zobrala macika na dvor tak si trochen uzivam konika 😀 😀 😀 to nemusis dakovat kazda mamulka je tu vitana 😉 😉 😉 dufam,ze sa tu budes dobre citit 😉 ja som tu byvala castejsie,ale zial macik uz nedovoli mam co robit aby som ho vsade nasledovala 😉 momentalne ma zalubu v skakani z gauca na kresla a to je fakt nebezpecne tak striehnem jak sup ked ho nemam na ociach 😕 😕 😕 ale naucila som ho zliezat,ale to vies 3 razy sa podari a na 4 moze byt uraz 😕 😕 a to som si hovorila nech uz zacne chodit 😀 😀 ake to bolo kludne obdobie ked len lezkal 😀 😀 😀 nuz treba ist s dobou a tak mam aerobik zadarmo co skacem ako koza aby som mu bola stale v patach 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

@lucianna1312 dakujem za kompliment 😉 😉 😉 pojdem mu to povedat von 😀 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

no trochu som oprasila profil 😀 😀 😀 😀 aj macikov 😀 😀 nech kracame s dobou 😀 😀 😀 aj par albumov som dodala a este aj musim dodat 😀 😀 😀 je toho strasne vela bo ja rada fotim tak stale lietam s fotakom a robim momentky 😀 😀 😀 ked tu nekonikujem tak aspon fotecky vam posielam,aby ste na nas nezabudli 😉 😉 😉

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta no tak to dobre poznam, ked Lara zacala liezt na gauc tak som sa na to nemohla ani pozerat, ale to uz je pomaly tri mesiace a teraz ked si ju nevsimam, tak pekne zlezie a pride za mnou, ale ked som pre nu isla tak zacala po nom skakat a to mi islo srdce vyskocit...Mala take ,,hnusne,, pady, ale uz sa naucila, ze ked ma nozky vo vzduchu, tak nejde dalej...ale to tiez musi byt sama, lebo inaaaaaac...pad 🙂

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta bude z neho fesak a na dobrych ludi sa nezabuda...

lucianna1312
31. júl 2010

tiez ste z BA?

nykyta
31. júl 2010

a este par dnesnych foteciek 😉 😉 😉

nykyta
31. júl 2010

@lucianna1312 nie my sme s pn 😉 😉 pardon teda presnejsie z banky 😉 😉 to je dedinka za pn 😉 😉 ze babule 😀 😀 😀

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta inac ja tiez rada fotim, lenze ju sa neda...vobec neobstoji...kedy mal narodky? Taky je uz velky, aspon na tych fotkach...

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta to je super nazov dedinky, original 🙂

nykyta
31. júl 2010

no idem pozriet co robia vonku a spravit nejake fotecky trhacov-surikat pre trakusku 😀 😀 😀 bo uz su neni chlpaci,ale holaci 😀 😀 😀 😀 😀 zatial papa
@lucianna1312 a hadam sa este ukazem 😀 😀 😀 😀

lucianna1312
31. júl 2010

@nykyta tak pekne fotenie...pa

nykyta
31. júl 2010

@lucianna1312 narodky sme mali 3.7 😉 ved aj je velky ma byt po kom u nas su vsetci vysoky 😉 😉 okrem mamulky ta je malicka 165 cm 😉 ale srdcom veeelika 😉 😉 😉

nykyta
31. júl 2010

trakusik par foteciek od trhacov 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

no a tu su dalsie momentky zo zahradky 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre