Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

samayka
31. júl 2010

@lucim - zopár fotiek extra pre váááás 🙂

lucim
31. júl 2010

kukuk
samy jeeeeeeeeejeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 este raz moc dakujeme za kupu plastika 🙂 🙂 🙂
idem vas dokukat 🙂 letmo vidim, ze dnes ma solo nykytaaaaaaaaaa 🙂

lucim
31. júl 2010

@samayka elus moze tancit v dazdi, uz je plne vybavena, zabka malunka zlata 🙂

lucim
31. júl 2010

@nykyta tak tie nocne trampoty vam nezavidim, zelam vela sil. 😒 snad sa to 😒 zlepsi, ked tie 4 zuby vylezu. a koooppec foteciek je tiez pekny, maly sa fakt nejak vytiahol. smejo. a kolko vozidiel ma 🙂

lucim
31. júl 2010

@traktor hlasenie pocasia - u nas dnes bolo prijemne a k veceru sa to zlepsovalo.
dnes sme mali 2 neplanovane ale prijemne navstevy, matko spal 35 minut, aby mu nic neuniklo, vysusili sme pieskovisko, lebo don precvrckala cezfrote plachtu voda, aj ked bolo zakryte, navsteva ani netusila (kamoska) , ze sa bude hrat na piesocku. 😀este drahy urobil uces zivemu plotu, ale ked presekol kabel, tak povedal, ze sa dnes uz nemoze nicoho chytat, tak sme radsej potom skocili na kofolku a pokecali so susedovie dcerou s babatkom. pekny den za nami. 😉 .. ltolko spravy z domova. ... joooo a este nam volala samy z ich tesca a kupila matulkovi prsiplastik. 🙂

nykyta
31. júl 2010

@lucim ajoooj 😉 😉 😉 dakujem 😉 😉 mam trochen casu tak vam rychlo pisem 😉 😉 a az tak solo som nebola bola tu aj lucianna 🙂 🙂 🙂 dnes macik vobec od rana nespal tak teraz zalomil 😕 dala som aj panadol cipok tak uvidim dokedy bude sam spat vo svojej postielke 😕 kedy ma privola 😕 😕 dufam,ze si tu s vami pokecam 🙂 🙂

nykyta
31. júl 2010

lu sak mal narodky tak preto tolko vozidiel 😀 😀 ale aj tak vitazi kosacka 😀 😀 😀

lucim
31. júl 2010

@nykyta mna uz matko volal, tiez asi spracovava dojmy z dneska, ale len chvilocku sa prehadzoval, dala som ruku okolo neho a jemne ho skrabkala po chrbatiku a kludne zaspal. 🙂

nykyta
31. júl 2010

@samayka tak tomu sa hovori vzdy pripraveny 😀 😀 😀 eluska je nadherna 😉 😉 😉

nykyta
31. júl 2010

@lucim tak nas macik spracovava vo dne a aj v noci dojmy 😀 😀 😀 😀 😀 chuda som zvedava kedy sa konecne riadne vyspinka 😕 😕 😕 ja trpnem,ze kazdu chvilu ma odvola odtialto 😕 😕 keby som sa zahadne vyparila tak uz s nim lezim 😕 😕 😉 😉

traktor
31. júl 2010

ahojte 🙂
@nykyta no konecne, uz som s chcela pytat..ci si na dovolenke 😉 ..fotecky krasne a trhaci..no kerasny letny strih 😀 😀
@lucim tak ste si prezili pekny den,a samy je skvela, ked na vas myslela 😉
@samayka no eluska je vyzbrojena uz do kazdeho pocasie...a sekne jej to 😉

traktor
31. júl 2010

@lucia32 tak ako oslava?..potom sa pochval a hod fotecky 😉

lucim
31. júl 2010

... chapem 😉
... taham fotky s mm telefonu ...

lucim
31. júl 2010

ahoj trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂 a vy ste ,mali aky den?
ten telefon si zo mna robi prdel 😠

nykyta
31. júl 2010

@traktor ajoooj 😉 no bodaj by som bola na tej dovolenke 😉 zial s macikom sa trapime ☹ ☹ nespinkame a ked vecer zalahnem tak s nim ☹ dnes vynimocne zaspinkal sam tak uvidim dokedy 😕 😕 tie nestastne zubadla davaju zaberat drobcekom a aj maminam 😕 😕 😕 no my kazdy zub prezivame hrozne 😕 normalne zavidim tym co ani nevedia,ze im vyliezli 😉 😉

lucim
31. júl 2010

aj od nas dnes par foteciek 😉 trosku kaskader, trosku milovnik prirody 😉

traktor
31. júl 2010

@nykyta nyky neboj vylezu a bude pokoj 😉
@lucim sak to nie babo , to je zbojniiiiiiiiiik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a my sme dnes vonku, len tak, hrali sme futbal, prevhadzali sa, v piesku boli...a den tak rychlo zbehol..

traktor
31. júl 2010

..ja som gumaciky ani prsiplast nekupovala...a treba nam? 😅 ..gumaciky mame doma asi 3 , len na trosicku väcsiu nozku...vonku chodime ked prsi v kociku..a je tam rad...tak uvidime..ale co som kupila..zimnu vetrovku 😀 😀 😀 ...vsak zima za rohom 😀

lucim
31. júl 2010

traky jeee, diiik, to je dost trefne oznacenie, zbojnik ... ale obcas to hra na anjelika 😀
a pochval sa, aku zimnu bundu si ulovila? ... ja nad nou uvazujem uz od konca tejto zimy ... som mala aj jednu vyhliadnutu, ale nakoniec som to neodklikla .... ale budem patrat. 🙂
a este nieco chcem napisat ... prosim prajnych ludi aby nam drzali palce, drahy ma super financneho andelicka straznicka - ako som pisala minule - prisiel dost velky nedoplatok za elektrinu a hned na dalsi den mal drahy telefon, ze je kopa biznisu a ne v blave, ale tu v senici a akoli a za lepsie .. tak nech to zvlada a nech je to na dlho. klop klop klop. 😅

lucim
31. júl 2010

traky gumaciky vypchas velkym mnozstvom hrubych ponoziek ked treba, mne je jasne, ze u vas sa taketo veci podedia. 😉

nykyta
31. júl 2010

@lucim tak matko je aky kaskader 😉 😉 😉 no tak to si uzivas 😀 😀 chvalabohu,ze macik nelezie po stromoch 😀 😀 😀 tak to uz by som asi neprezila 😀 😀 mne staci ako vymysla po zemi a gauci 😀 😀 no musim uznat matko je riadny chlapak 😉 😉 nadherny a sikovny 😉 😉 boze ako tie nase deturence vyrastli 😉 sak ked si to porovnam aky bol malicky na stretku a teraz je aky velky 😉 sak sa nenazdame a budu mat 18 😉 😉 😕 😕

traktor
31. júl 2010

@lucim taaaaaaaaaaaak drzim prsty ..ale myslim, ze netreba, vsetko bude dobre, ..vsak som vestica 😀 😉 ..bude kopa roboty, kopa peniazkov... 🙂

traktor
31. júl 2010

@nykyta a z nas budu stare baby..konikovky dochodkyne 😀 😀 😀

nykyta
31. júl 2010

@lucim prajem z celeho srdiecka nech to drahemu viiide 😉 🙂 tfuuj musim si odplut aby to vyslo 🙂 🙂 prinasa to stastie 🙂 🙂 chudak notas oplula som aj monitor 😀 😀 😀

lucim
31. júl 2010

nyky traky .. na stromy som ho vylozila ja, ale ostatne vysky zdolava sam. 😀 🙂 😉 ..... (a co nevidiet na zabere je kamoskyna ruka prvej pomoci, keby sa chcel hodit dolu, ale pacilo sa mu tam, ostikaval koru) 🙂

nykyta
31. júl 2010

@traktor nezabudni co sme si sluuubili 😀 😀 az do sameho konca tu budeme cvaalat 😀 😀

traktor
31. júl 2010

@nykyta 😀 😀 😀
@lucim tak mame tuto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2347092..a chcem od nej zajtra este jednu a mame pokoj zo zimou 🙂 / uz som od nej brala, ma krasne veci, uplne ako nove

nykyta
31. júl 2010

@traktor trakus ty si vestica a aj lu je vestica tak to musi dopadnut dobre 😉 😉

traktor
31. júl 2010

@lucim zle som citala..jedno pismenko mi vyskocilo 😀 😀 😀 musim kupit okuliare...ale velmi mu to na tom strome pristalo..je jedno kde o fotite, furt je fesak a vie sa tvarit 😉 😵 😵 😵
@nykyta do posledneho dychu tu s tebou budem 😀

lucim
31. júl 2010

@nykyta ty ale fakt mi vyrastol ... clovek si to ani neuvedomi, ked je s nim denne ... zistila som na teplakoch ... cez horucavy teplacky nenosil a teraz su mu dobre, take po ktorych si slapal - a tie dnesne co mal na sebe som chcela len skusit, ze kolko mu este treba dorast a oni su uz dobre .... 😉
a dakujeme babulky ze nam prajete .... ja si to doho potichunky ale neskromne este pipnem zelanicko, ze nech popri praci bude mat mm cas aj na nas. ale len nech zaraba, mna bavi minat. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre